Refaelov schat de kwalificatiekansen van AA Gent in

door
Refaelov schat de kwalificatiekansen van AA Gent in

Uitzonderlijk moet AA Gent woensdag om 18u al aan de bak in de Conference League in plaats van de gebruikelijke donderdagavond. Door de gevoelige situatie in Israël worden er immers geen risico's genomen voor de terugmatch tegen Maccabi Tel Aviv, waardoor er ook geen supporters welkom zijn.

Het zal dus in een lege KAA Gent Arena zijn dat beide teams straks op het strijdtoneel verschijnen. Maar desondanks zal het voor een aantal spelers bij de bezoekers een zeer speciale ervaring worden. Rami Gershon en Kenny Saief keren immers terug op het oude nest, terwijl ook Lior Refaelov voor het eerst naar België terugkeert.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Refaelov schat kansen 50/50

De voormalige Gouden Schoen trok afgelopen zomer na twaalf jaar een streep onder zijn periode in ons land, nadat hij bij Club Brugge, Antwerp en Anderlecht furore maakte. Hij hoopt nu een oude rivaal stokken in de wielen te kunnen steken.

"De kansen zijn volgens mij 50-50 maar we hebben een klein voordeel en we zullen er alles aan doen om ons te plaatsen", schat Refaelov bij Het Nieuwsblad. Maccabi Haifa won de heenwedstrijd vorige week met 1-0 en heeft dus in principe genoeg aan een gelijkspel om zich te plaatsen voor de achtste finale van de Conference League.

Maccabi Haifa zit in topvorm

"We verkeren in topvorm en staan aan de leiding in Israël en we hopen ook een vervolg te breien aan onze Europese campagne. Anderzijds beseffen we ook wel dat AA Gent een heel sterke tegenstander is", vervolgt Refaelov nog. "Onze bonus is bovendien ook heel krap maar toch zien we ons als favoriet. Ik heb echter heel veel respect voor Hein Vanhaezebrouck en ik weet dat hij zijn groep enorm kan motiveren."

Vorige week kwam Refaelov nog als invaller tussen de lijnen halfweg de tweede helft. Op zijn 37ste is hij niet altijd titularis meer, maar desondanks is hij bezig aan een sterk seizoen bij Maccabi Haifa. Hij was al goed voor zeven goals en acht assists in 36 wedstrijden.

Zal AA Gent zijn nederlaag nog goed kunnen maken?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

45
45
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

33
33
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

53
53
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

61
61
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

51
51
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

92
92
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

104
104
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

281
281
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

110
110
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

291
291
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

41
41
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

404
404
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

194
194
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

90
90
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

285
285
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

141
141
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

423
423
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

125
125

Meer sportnieuws