Schorsing van Thiago vergiftigd geschenk voor Anderlecht?

939 stemmen
Schorsing van Thiago vergiftigd geschenk voor Anderlecht?

Komende zondag staat de klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht op het programma. In aanloop naar de topper moeten zowel Ronny Deila als Brian Riemer enkele lastige knopen doorhakken. Zij het weliswaar om heel andere redenen.

Bij de Brusselaars kampt Riemer dankzij de terugkeer van enkele geblesseerden vooral met luxeproblemen. Zo valt het af te wachten of behalve Ludwig Augustinsson ook Killian Sardella en Thomas Delaney opnieuw hun basisplek claimen.

LEES OOK: Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Thiago out

Ook in Jan Breydel stroomt de ziekenboeg stilaan leeg, want zowel Hugo Vetlesen als Philip Zinckernagel vieren wellicht hun comeback tegen Paars-Wit. Of zij daarom ook direct aan de aftrap zullen verschijnen is eveneens een vraagteken.

Op wie Deila alleszins niet hoeft te rekenen is Igor Thiago, die op het strafbankje zit nadat hij tegen Cercle Brugge werd uitgesloten. Een flinke aderlating, want het speerpunt was tot dusver al goed voor 16 goals in 25 competitiewedstrijden.

Jutglà joker

Toch is zijn afwezigheid volgens Philippe Albert niet per se een voordeel voor de bezoekers. Volgens hem zal het duo Jan Vertonghen en Zeno Debast namelijk meer last hebben met Thiago zijn vermoedelijke vervanger Ferran Jutglà.

"Het fysieke profiel van de Braziliaan ligt hen beter dan een frivolere spits zoals Jutglà", meent de analist immers. Met drie doelpunten in zijn laatste drie optredens is de Spaanse spits tegenwoordig alvast eveneens voortreffelijk op dreef.

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

115
115
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

25
25
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

61
61
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

76
76
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

29
29
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

230
230
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

258
258
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

104
104
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

131
131
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

41
41
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

328
328
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

41
41
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

341
341
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

118
118
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

324
324
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

130
130
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

240
240
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

198
198
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

123
123
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

108
108
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

286
286
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

789
789

Meer sportnieuws