AA Gent fel gehavend: blessuregolf eist volgend slachtoffer

door
AA Gent fel gehavend: blessuregolf eist volgend slachtoffer

In de tussenronde van de Conference League hoopt AA Gent woensdag tegen Maccabi Haifa een 1-0 nederlaag uit te wissen. Nadien wordt de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. En dus hoopt Hein Vanhaezebrouck op goed nieuws uit de ziekenboeg.

Tegen de Israëliërs ontbreekt behalve de thuisaanhang ook Julien De Sart, die in de heenwedstrijd tegen zijn derde gele kaart van het toernooi aanliep. Een extra opdoffer voor de Buffalo's, die het op het middenveld al een tijdje zonder Sven Kums moeten stellen.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Nurio & Torunarigha

Alsof het lot ermee gemoeid is worden de troepen van Vanhaezebrouck, die reeds geregeld zijn beklag deed over zijn nogal smalle selectie, al het hele seizoen lang geteisterd door blessureleed. Al schijnt er nu stilaan toch opnieuw licht aan het eind van de tunnel.

Zo vierden Jordan Torunarigha en Nurio Fortuna, die zelfs een twintigtal minuten mocht invallen, zondag in Eupen allebei hun terugkeer in de wedstrijdkern. Kums, Paul Nardi, Andrew Hjulsager en nieuwkomer Daisuke Yokota daarentegen bleven nog aan de kant.

Zorgen om Kandouss

Op hen hoeft Vanhaezebrouck ook tegen Maccabi Haifa niet te rekenen, terwijl de topper tegen Antwerp wellicht eveneens te vroeg komt. "Ik had gezegd dat er een paar waren die voor lange tijd out waren", verwacht de coach geen pionnen meer te recupereren.

"Ik ben al blij dat Jordan en Nurio terug zijn, al blijven we voorzichtig met hen omspringen. Ismaël Kandouss heeft niet kunnen trainen door een trap op zijn teen, dus het valt nog af te wachten of hij morgen inzetbaar zal zijn. Voor de rest blijft het dezelfde groep."

Wie is volgens u een betere verdediger?

Meest recent

'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

30
30
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

166
166
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

39
39
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

95
95
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

187
187
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

197
197
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

326
326
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

58
58
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

294
294
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

371
371
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

582
582
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

360
360
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

167
167
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

324
324
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

443
443
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

195
195
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

267
267
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

117
117
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

494
494
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

344
344
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

147
147
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

218
218
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

893
893
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

321
321

Meer sportnieuws