AA Gent fel gehavend: blessuregolf eist volgend slachtoffer

362 stemmen
AA Gent fel gehavend: blessuregolf eist volgend slachtoffer

In de tussenronde van de Conference League hoopt AA Gent woensdag tegen Maccabi Haifa een 1-0 nederlaag uit te wissen. Nadien wordt de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. En dus hoopt Hein Vanhaezebrouck op goed nieuws uit de ziekenboeg.

Tegen de Israëliërs ontbreekt behalve de thuisaanhang ook Julien De Sart, die in de heenwedstrijd tegen zijn derde gele kaart van het toernooi aanliep. Een extra opdoffer voor de Buffalo's, die het op het middenveld al een tijdje zonder Sven Kums moeten stellen.

LEES OOK: Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Nurio & Torunarigha

Alsof het lot ermee gemoeid is worden de troepen van Vanhaezebrouck, die reeds geregeld zijn beklag deed over zijn nogal smalle selectie, al het hele seizoen lang geteisterd door blessureleed. Al schijnt er nu stilaan toch opnieuw licht aan het eind van de tunnel.

Zo vierden Jordan Torunarigha en Nurio Fortuna, die zelfs een twintigtal minuten mocht invallen, zondag in Eupen allebei hun terugkeer in de wedstrijdkern. Kums, Paul Nardi, Andrew Hjulsager en nieuwkomer Daisuke Yokota daarentegen bleven nog aan de kant.

Zorgen om Kandouss

Op hen hoeft Vanhaezebrouck ook tegen Maccabi Haifa niet te rekenen, terwijl de topper tegen Antwerp wellicht eveneens te vroeg komt. "Ik had gezegd dat er een paar waren die voor lange tijd out waren", verwacht de coach geen pionnen meer te recupereren.

"Ik ben al blij dat Jordan en Nurio terug zijn, al blijven we voorzichtig met hen omspringen. Ismaël Kandouss heeft niet kunnen trainen door een trap op zijn teen, dus het valt nog af te wachten of hij morgen inzetbaar zal zijn. Voor de rest blijft het dezelfde groep."

Wie is volgens u een betere verdediger?

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

14
14
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

33
33
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

178
178
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

125
125
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

397
397
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

383
383
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

115
115
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

74
74
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

220
220
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

117
117
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

76
76
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

307
307
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

241
241
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

98
98
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

264
264
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

164
164
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

402
402
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

138
138
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

536
536
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236

Meer sportnieuws