'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

door
'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

Eden Hazard is ondertussen al even voetballer af, maar de voormalige Rode Duivel wordt niet vergeten. Zo plant een van zijn ex-clubs een fraai eerbetoon aan de ex-dribbelaar.

LOSC Lille maakt bekend dat het Hazard in de bloemetjes zal zetten. Dat zal de Noord-Franse club doen op 10 maart, voor de wedstrijd tussen Les Dogues en Stade Rennes. "Hij liet ons dromen, hij schitterde, hij verblufte ons zelfs. Hier bij LOSC is niemand hem vergeten. Vandaag is het aan ons, de mensen van Lille, om hem te bedanken", schrijft de club op X.

LEES OOK: Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Hazard blijft een kind van Lille

"Voor velen is en blijft hij een kind van Lille, een diamant geslepen op het Domaine de Luchin die, met zijn generatie, zijn geliefde club naar de top van het Franse voetbal leidde in 2011", schrijft Lille op zijn website.

"Een paar weken geleden kondigde hij zijn pensioen aan. Na een carrière van 16 jaar waarin hij 4 Europese bekers won en meer dan 700 wedstrijden speelde met LOSC, Chelsea en Real Madrid, en 3 keer deelnam aan het WK met de Rode Duivels, heeft Eden Hazard zijn schoenen aan de wilgen gehangen."

Hazard schitterde bij Lille

Hazard kwam als jonge knaap in de jeugdopleiding van Lille terecht een stroomde er door naar de eerste ploeg. Hij toonde er al snel zijn klasse en leidde Les Dogues in 2011 naar de dubbel.

In totaal speelde hij 194 duels voor Lille, waarin hij 50 keer scoorde en 53 assists uitdeelde. Daarna schitterde hij in de Premier League bij Chelsea, maar zag hij zijn carrière als een kaars uitdoven bij Real Madrid.

Was Hazard de beste speler ooit van Lille?

Meest recent

Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

14
14
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

14
14
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

32
32
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

9
9
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

104
104
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

134
134
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

199
199
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

80
80
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

57
57
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

377
377
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

229
229
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

306
306
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

501
501
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

281
281
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

50
50
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

91
91
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

99
99
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

196
196
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

63
63
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

249
249
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

410
410
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

340
340
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

168
168
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

103
103
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

732
732

Meer sportnieuws