'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

134
'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

Eden Hazard is ondertussen al even voetballer af, maar de voormalige Rode Duivel wordt niet vergeten. Zo plant een van zijn ex-clubs een fraai eerbetoon aan de ex-dribbelaar.

LOSC Lille maakt bekend dat het Hazard in de bloemetjes zal zetten. Dat zal de Noord-Franse club doen op 10 maart, voor de wedstrijd tussen Les Dogues en Stade Rennes. "Hij liet ons dromen, hij schitterde, hij verblufte ons zelfs. Hier bij LOSC is niemand hem vergeten. Vandaag is het aan ons, de mensen van Lille, om hem te bedanken", schrijft de club op X.

Hazard blijft een kind van Lille

"Voor velen is en blijft hij een kind van Lille, een diamant geslepen op het Domaine de Luchin die, met zijn generatie, zijn geliefde club naar de top van het Franse voetbal leidde in 2011", schrijft Lille op zijn website.

"Een paar weken geleden kondigde hij zijn pensioen aan. Na een carrière van 16 jaar waarin hij 4 Europese bekers won en meer dan 700 wedstrijden speelde met LOSC, Chelsea en Real Madrid, en 3 keer deelnam aan het WK met de Rode Duivels, heeft Eden Hazard zijn schoenen aan de wilgen gehangen."

Hazard schitterde bij Lille

Hazard kwam als jonge knaap in de jeugdopleiding van Lille terecht een stroomde er door naar de eerste ploeg. Hij toonde er al snel zijn klasse en leidde Les Dogues in 2011 naar de dubbel.

In totaal speelde hij 194 duels voor Lille, waarin hij 50 keer scoorde en 53 assists uitdeelde. Daarna schitterde hij in de Premier League bij Chelsea, maar zag hij zijn carrière als een kaars uitdoven bij Real Madrid.

Was Hazard de beste speler ooit van Lille?

Meest recent

Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

4
4
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

46
46
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

28
28
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

72
72
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

43
43
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

34
34
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

235
235
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

36
36
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

60
60
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

35
35
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

149
149
Wilmots met kennersoog? Gouden zaak voor Standard

Bepaalde media durfden al eens neerbuigend te doen over Marc Wilmots, maar hij levert geen onaardig ...

47
47
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert

Om 16u stonden er twee matchen in de Challenger Pro League op het programma. RSCA Futures nam het op ...

72
72
Chelsea en Liverpool overtuigen weer niet in Premier League

Drukke namiddag in de Premier League. Om 16u vatten er maar liefst vijf partijen aan. Het was vooral ...

26
26
SK Beveren maakt sterke thuisreputatie weer waar tegen STVV

In de Jupiler Pro League begonnen SK Beveren en STVV om 16u op de Freethiel aan hun onderlinge ...

76
76
De Cat baalt enorm, Dortmund wint vlot

In de Bundesliga stonden er om 15u30 ook heel wat matchen op het programma. Borussia Dortmund kwam ...

83
83
Standard mag weer dromen: "Er is veel meer kwaliteit"

Standard is met een 11 op 15 zeer goed begonnen aan het seizoen. De Rouches spelen dit weekend op ...

55
55
Luis Vazquez (ex-RSCA) gaat viraal met 'misser van het jaar'

Luis Vazquez verliet RSC Anderlecht een aantal maanden geleden voor Birmingham City. De Argentijnse ...

164
164
Boskampt stelt vast: "Dat begint zich te wreken bij Club"

Club Brugge begon correct aan het seizoen, maar het is duidelijk dat het allemaal nog veel beter ...

309
309
Vanderbiest na 2 op 18: "Het is hier altijd iets, hé"

KV Mechelen verloor met 0-1 van RSC Anderlecht. De Maneblussers waren verdienstelijk, maar ook niet ...

110
110
Dé titelkandidaat in België? "Zij staan verder dan Club Brugge"

Union SG is inzake resultaten zeer goed begonnen aan het seizoen. Ze boekten een 13 op 15. Vanavond ...

345
345
Coosemans stelt vast: "Binnenskamers weten we dat"

RSC Anderlecht won met 0-1 op het veld van KV Mechelen. De Brusselaars speelden zeker niet ...

227
227
Leko over 'minder' Club: "Dat mogen jullie niet vergeten"

Club Brugge neemt het zondag op tegen Royal Antwerp FC. Op papier een leuke match, maar een topmatch ...

165
165
Ooit indruk gemaakt op Kompany, nu de parel van Beveren

SK Beveren is het seizoen correct begonnen met een zes op vijftien. Bij de Waaslanders komt een ...

81
81
De Meyer looft smaakmaker Beveren: "Klasbak!"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries spelen namiddag op het veld van SK Beveren, dat ...

79
79

Meer sportnieuws