'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

door
'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

Eden Hazard is ondertussen al even voetballer af, maar de voormalige Rode Duivel wordt niet vergeten. Zo plant een van zijn ex-clubs een fraai eerbetoon aan de ex-dribbelaar.

LOSC Lille maakt bekend dat het Hazard in de bloemetjes zal zetten. Dat zal de Noord-Franse club doen op 10 maart, voor de wedstrijd tussen Les Dogues en Stade Rennes. "Hij liet ons dromen, hij schitterde, hij verblufte ons zelfs. Hier bij LOSC is niemand hem vergeten. Vandaag is het aan ons, de mensen van Lille, om hem te bedanken", schrijft de club op X.

Hazard blijft een kind van Lille

"Voor velen is en blijft hij een kind van Lille, een diamant geslepen op het Domaine de Luchin die, met zijn generatie, zijn geliefde club naar de top van het Franse voetbal leidde in 2011", schrijft Lille op zijn website.

"Een paar weken geleden kondigde hij zijn pensioen aan. Na een carrière van 16 jaar waarin hij 4 Europese bekers won en meer dan 700 wedstrijden speelde met LOSC, Chelsea en Real Madrid, en 3 keer deelnam aan het WK met de Rode Duivels, heeft Eden Hazard zijn schoenen aan de wilgen gehangen."

Hazard schitterde bij Lille

Hazard kwam als jonge knaap in de jeugdopleiding van Lille terecht een stroomde er door naar de eerste ploeg. Hij toonde er al snel zijn klasse en leidde Les Dogues in 2011 naar de dubbel.

In totaal speelde hij 194 duels voor Lille, waarin hij 50 keer scoorde en 53 assists uitdeelde. Daarna schitterde hij in de Premier League bij Chelsea, maar zag hij zijn carrière als een kaars uitdoven bij Real Madrid.

Was Hazard de beste speler ooit van Lille?

Meest recent

Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

45
45
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

124
124
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

42
42
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

124
124
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

308
308
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

55
55
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

465
465
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

356
356
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

239
239
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

289
289
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

84
84
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

667
667
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

244
244
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

454
454
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

707
707
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

419
419
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

184
184
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

173
173
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

80
80
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

272
272
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

83
83
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

359
359

Meer sportnieuws