'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

134 stemmen
'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

Eden Hazard is ondertussen al even voetballer af, maar de voormalige Rode Duivel wordt niet vergeten. Zo plant een van zijn ex-clubs een fraai eerbetoon aan de ex-dribbelaar.

LOSC Lille maakt bekend dat het Hazard in de bloemetjes zal zetten. Dat zal de Noord-Franse club doen op 10 maart, voor de wedstrijd tussen Les Dogues en Stade Rennes. "Hij liet ons dromen, hij schitterde, hij verblufte ons zelfs. Hier bij LOSC is niemand hem vergeten. Vandaag is het aan ons, de mensen van Lille, om hem te bedanken", schrijft de club op X.

Hazard blijft een kind van Lille

"Voor velen is en blijft hij een kind van Lille, een diamant geslepen op het Domaine de Luchin die, met zijn generatie, zijn geliefde club naar de top van het Franse voetbal leidde in 2011", schrijft Lille op zijn website.

"Een paar weken geleden kondigde hij zijn pensioen aan. Na een carrière van 16 jaar waarin hij 4 Europese bekers won en meer dan 700 wedstrijden speelde met LOSC, Chelsea en Real Madrid, en 3 keer deelnam aan het WK met de Rode Duivels, heeft Eden Hazard zijn schoenen aan de wilgen gehangen."

Hazard schitterde bij Lille

Hazard kwam als jonge knaap in de jeugdopleiding van Lille terecht een stroomde er door naar de eerste ploeg. Hij toonde er al snel zijn klasse en leidde Les Dogues in 2011 naar de dubbel.

In totaal speelde hij 194 duels voor Lille, waarin hij 50 keer scoorde en 53 assists uitdeelde. Daarna schitterde hij in de Premier League bij Chelsea, maar zag hij zijn carrière als een kaars uitdoven bij Real Madrid.

Was Hazard de beste speler ooit van Lille?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

1
1
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

65
65
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

31
31
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

157
157
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

96
96
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

172
172
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

26
26
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

166
166
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

125
125
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

163
163
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

109
109
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

947
947
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

53
53
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

335
335
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

94
94
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

67
67
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

61
61
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

43
43
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

386
386
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

532
532
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

504
504
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

538
538
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

367
367
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

134
134

Meer sportnieuws