'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

134 stemmen
'Hazard krijgt fraai eerbetoon van ex-club'

Eden Hazard is ondertussen al even voetballer af, maar de voormalige Rode Duivel wordt niet vergeten. Zo plant een van zijn ex-clubs een fraai eerbetoon aan de ex-dribbelaar.

LOSC Lille maakt bekend dat het Hazard in de bloemetjes zal zetten. Dat zal de Noord-Franse club doen op 10 maart, voor de wedstrijd tussen Les Dogues en Stade Rennes. "Hij liet ons dromen, hij schitterde, hij verblufte ons zelfs. Hier bij LOSC is niemand hem vergeten. Vandaag is het aan ons, de mensen van Lille, om hem te bedanken", schrijft de club op X.

Hazard blijft een kind van Lille

"Voor velen is en blijft hij een kind van Lille, een diamant geslepen op het Domaine de Luchin die, met zijn generatie, zijn geliefde club naar de top van het Franse voetbal leidde in 2011", schrijft Lille op zijn website.

"Een paar weken geleden kondigde hij zijn pensioen aan. Na een carrière van 16 jaar waarin hij 4 Europese bekers won en meer dan 700 wedstrijden speelde met LOSC, Chelsea en Real Madrid, en 3 keer deelnam aan het WK met de Rode Duivels, heeft Eden Hazard zijn schoenen aan de wilgen gehangen."

Hazard schitterde bij Lille

Hazard kwam als jonge knaap in de jeugdopleiding van Lille terecht een stroomde er door naar de eerste ploeg. Hij toonde er al snel zijn klasse en leidde Les Dogues in 2011 naar de dubbel.

In totaal speelde hij 194 duels voor Lille, waarin hij 50 keer scoorde en 53 assists uitdeelde. Daarna schitterde hij in de Premier League bij Chelsea, maar zag hij zijn carrière als een kaars uitdoven bij Real Madrid.

Was Hazard de beste speler ooit van Lille?

Meest recent

Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

18
18
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

169
169
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

28
28
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

79
79
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

94
94
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

64
64
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

55
55
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

145
145
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

556
556
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

48
48
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

64
64
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

385
385
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

443
443
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

552
552
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

981
981
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

550
550
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

145
145
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

108
108
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

159
159
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

450
450
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

758
758
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

323
323
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

530
530

Meer sportnieuws