'Astronomische details akkoord Mbappé en Real Madrid lekken uit'

door
'Astronomische details akkoord Mbappé en Real Madrid lekken uit'

Kylian Mbappé verlaat PSG, zoveel lijkt vast te staan. Maar wat wordt zijn volgende club? Real Madrid lijkt op dit moment over de beste papieren te beschikken.

In Spanje denken ze te weten dat er al een akkoord is tussen beide partijen. Mbappé zou volgens Marca zijn handtekening al gezet hebben. Andere bronnen zijn iets voorzichtiger en spreken dat tegen. Maar volgens de BBC is er wel al een principeakkoord.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Astronomische details Mbappé-deal lekken uit

De BBC komt ook met concrete cijfers op de proppen. Zo zou Mbappé per jaar 15 miljoen euro netto vangen en - niet onbelangrijk - grotendeels baas blijven over zijn portretrechten.

Ook de tekenpremie zou Mbappé geen windeieren leggen. De Fransman zou 150 miljoen euro vangen, verspreid over vijf jaar. Gigantische bedragen, maar niet de bedragen die Mbappé bij PSG kon verdienen. De ster zal hoe dan ook moeten 'inleveren' als hij naar Madrid wil.

Of toch nog de Premier League voor Mbappé?

Of verkast Mbappé alsnog naar de Premier League? Arsenal en Liverpool werden al genoemd, maar die clubs zouden niet bereid zijn om hun hele salarisstructuur overhoop te gooien voor de Franse ster. Een transfer naar Engeland lijkt in die optiek moeilijk.

Het zou echter niet de eerste keer zijn dat Mbappé de wereld met verstomming slaat. De laatste keer was in mei 2022, toen hij zijn contract verlengde bij PSG en iedereen dacht dat hij naar Madrid zou verkassen. Het is afwachten wat het nu wordt.

Zal Mbappé naar Real trekken?

Meest recent

Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

17
17
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

31
31
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

60
60
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

61
61
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

244
244
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

57
57
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

105
105
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

120
120
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

281
281
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

308
308
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

112
112
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

116
116
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

117
117
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

430
430
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

467
467
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

134
134
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

418
418
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

516
516
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

304
304
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

122
122
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

87
87
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

165
165

Meer sportnieuws