'Bakayoko maakt droomtransfer van ruim 60 miljoen'

317 stemmen
'Bakayoko maakt droomtransfer van ruim 60 miljoen'

Johan Bakayoko en PSV moeten dinsdagavond aan de bak in de Champions League. De Eindhovenaren nemen het in de achtste finales op tegen Borussia Dortmund en hopen een goede uitgangspositie af te dwingen voor de terugwedstrijd. Johan Bakayoko lijk paraat te zijn.

De jonge Belg ontbrak nog voor de competitiewedstrijd tegen Heracles, maar lijkt fit voor Dortmund. "We hebben te maken gehad met een zieke Johan Bakayoko. We gaan zo trainen en kijken hoe fit hij is en of hij kan starten", vertelde Peter Bosz maandag.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Veel interesse voor Bakayoko

Bakayoko heeft zich in sneltempo opgewerkt tot een smaakmaker in het Philips Stadion en kan rekenen op heel wat interesse uit het buitenland. Voorlopig blijft hij echter op post, omdat hij graag de titel wil pakken met PSV.

Toch blijven ze in het buitenland blijkbaar niet bij de pakken zitten. Zo weet transferexpert Ekrem Konur dat Liverpool, Manchester United en Arsenal de situatie van Bakayoko van dichtbij in de gaten houden. Ook clubs uit de Serie A en de Bundesliga worden gelinkt aan de Rode Duivel.

PSV wil meer dan 60 miljoen

PSV mag zich opmaken voor de jackpot en zou volgens Konur in de zomer wel eens kunnen ingaan op een bod van meer dan 60 miljoen euro voor zijn goudhaantje.

Waar de toekomst van Bakayoko ligt, is voorlopig nog koffiedik kijken, maar eerst de titel binnenhalen met PSV en als het even kan een sterk EK afwerken met België. Dan zal een toptransfer ongetwijfeld automatisch volgen.

Wat is de beste club voor Bakoyoko?

Meest recent

Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

11
11
'Anderlecht komt te laat: De Cat tekent voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

87
87
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

33
33
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

133
133
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

253
253
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

335
335
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

378
378
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

428
428
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

197
197
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

495
495
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

162
162
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

217
217
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

218
218
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

103
103
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

544
544
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

159
159
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

407
407
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

100
100
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

678
678
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

56
56
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

67
67
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

272
272

Meer sportnieuws