'Bakayoko maakt droomtransfer van ruim 60 miljoen'

door
'Bakayoko maakt droomtransfer van ruim 60 miljoen'

Johan Bakayoko en PSV moeten dinsdagavond aan de bak in de Champions League. De Eindhovenaren nemen het in de achtste finales op tegen Borussia Dortmund en hopen een goede uitgangspositie af te dwingen voor de terugwedstrijd. Johan Bakayoko lijk paraat te zijn.

De jonge Belg ontbrak nog voor de competitiewedstrijd tegen Heracles, maar lijkt fit voor Dortmund. "We hebben te maken gehad met een zieke Johan Bakayoko. We gaan zo trainen en kijken hoe fit hij is en of hij kan starten", vertelde Peter Bosz maandag.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Veel interesse voor Bakayoko

Bakayoko heeft zich in sneltempo opgewerkt tot een smaakmaker in het Philips Stadion en kan rekenen op heel wat interesse uit het buitenland. Voorlopig blijft hij echter op post, omdat hij graag de titel wil pakken met PSV.

Toch blijven ze in het buitenland blijkbaar niet bij de pakken zitten. Zo weet transferexpert Ekrem Konur dat Liverpool, Manchester United en Arsenal de situatie van Bakayoko van dichtbij in de gaten houden. Ook clubs uit de Serie A en de Bundesliga worden gelinkt aan de Rode Duivel.

PSV wil meer dan 60 miljoen

PSV mag zich opmaken voor de jackpot en zou volgens Konur in de zomer wel eens kunnen ingaan op een bod van meer dan 60 miljoen euro voor zijn goudhaantje.

Waar de toekomst van Bakayoko ligt, is voorlopig nog koffiedik kijken, maar eerst de titel binnenhalen met PSV en als het even kan een sterk EK afwerken met België. Dan zal een toptransfer ongetwijfeld automatisch volgen.

Wat is de beste club voor Bakoyoko?

Meest recent

Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

109
109
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

25
25
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

157
157
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

86
86
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

60
60
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

383
383
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

106
106
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

259
259
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

165
165
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

692
692
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

408
408
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

399
399
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

326
326
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

434
434
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

83
83
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

110
110
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

757
757
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

163
163
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

345
345
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

395
395
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

532
532
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

397
397
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

711
711

Meer sportnieuws