'Bakayoko maakt droomtransfer van ruim 60 miljoen'

317 stemmen
'Bakayoko maakt droomtransfer van ruim 60 miljoen'

Johan Bakayoko en PSV moeten dinsdagavond aan de bak in de Champions League. De Eindhovenaren nemen het in de achtste finales op tegen Borussia Dortmund en hopen een goede uitgangspositie af te dwingen voor de terugwedstrijd. Johan Bakayoko lijk paraat te zijn.

De jonge Belg ontbrak nog voor de competitiewedstrijd tegen Heracles, maar lijkt fit voor Dortmund. "We hebben te maken gehad met een zieke Johan Bakayoko. We gaan zo trainen en kijken hoe fit hij is en of hij kan starten", vertelde Peter Bosz maandag.

Veel interesse voor Bakayoko

Bakayoko heeft zich in sneltempo opgewerkt tot een smaakmaker in het Philips Stadion en kan rekenen op heel wat interesse uit het buitenland. Voorlopig blijft hij echter op post, omdat hij graag de titel wil pakken met PSV.

Toch blijven ze in het buitenland blijkbaar niet bij de pakken zitten. Zo weet transferexpert Ekrem Konur dat Liverpool, Manchester United en Arsenal de situatie van Bakayoko van dichtbij in de gaten houden. Ook clubs uit de Serie A en de Bundesliga worden gelinkt aan de Rode Duivel.

PSV wil meer dan 60 miljoen

PSV mag zich opmaken voor de jackpot en zou volgens Konur in de zomer wel eens kunnen ingaan op een bod van meer dan 60 miljoen euro voor zijn goudhaantje.

Waar de toekomst van Bakayoko ligt, is voorlopig nog koffiedik kijken, maar eerst de titel binnenhalen met PSV en als het even kan een sterk EK afwerken met België. Dan zal een toptransfer ongetwijfeld automatisch volgen.

Wat is de beste club voor Bakoyoko?

Meest recent

Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

4
4
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

75
75
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

55
55
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

45
45
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

70
70
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

108
108
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

336
336
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

115
115
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

111
111
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

166
166
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

208
208
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

209
209
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

67
67
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

166
166
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

295
295
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

403
403
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

85
85
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

543
543
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

81
81
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

464
464
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

656
656
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

258
258
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

312
312
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

104
104
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

950
950

Meer sportnieuws