Ex-ster Genk ontkent aanranding: "Naam zo snel mogelijk zuiveren"

82 stemmen
Ex-ster Genk ontkent aanranding:

Kent u Junya Ito nog? De Japanner maakte ooit het mooie weer bij KRC Genk en speelt tegenwoordig voor het Franse Stade Reims, maar is in een aanrandingszaak beland.

"We hebben een strafklacht tegen hem ontvangen en hebben een onderzoek geopend", klonk het niet zo lang geleden bij de woordvoerder van de politie van Osaka. Japanse media wisten te vertellen dat twee vrouwen Ito beschuldigen van seksuele agressie.

LEES OOK: Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

Ito ontkent de feiten

De feiten zouden zich hebben afgespeeld in juni 2023 in een hotel in Osaka. Na een interland tussen Japan en Peru zouden de twee vrouwen op de kamer van de Japanse international zijn beland. "Toen ik wakker werd, zat Ito op mij", aldus een van de vrouwen. "De kamer was donker, maar ik kon zijn gezicht zien. Ik herinner het mij nog zeer goed."

Ito ontkent de feiten, schrijft het Franse persbureau AFP.  "Het is uiterst belangrijk zijn naam zo snel mogelijk te zuiveren. De carrière van een speler is kort", vertelde de advocaat van de speler. Ito wil naar verluidt ook een schadevergoeding van 1,2 miljoen euro.

Ito trok voor 10 miljoen naar Stade Reims

De 30-jarige Ito speelt momenteel bij het Franse Reims, maar kwam tussen 2019 en 2022 uit voor KRC Genk. Hij speelde 144 wedstrijden voor de Limburgse topclub, waarin hij goed was voor 29 goals en 49 assists. In juli 2022 legde Reims 10 miljoen euro op tafel voor zijn diensten.

Ito was niet zo lang geleden met Japan actief op de Asian Cup, maar hij werd naar huis gestuurd nadat het nieuws uitlekte. 

Zal hij deze zaak winnen?

Meest recent

Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

6
6
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

7
7
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

20
20
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

127
127
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

61
61
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

39
39
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

125
125
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

132
132
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

31
31
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

311
311
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

168
168
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

235
235
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

147
147
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

147
147
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

441
441
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

136
136
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

144
144
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

103
103
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

35
35

Meer sportnieuws