TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest sterkhouder, PSG vindt vervanger Mbappé'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest sterkhouder, PSG vindt vervanger Mbappé'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Jupiler Pro League

Volgens transferwatcher Ekrem Konur kan Kasper Dolberg straks terugkeren naar La Liga, waar hij vorig seizoen al een rampzalige passage kende bij Sevilla. Hij kwam er op zes maanden tijd slechts acht keer in actie en scoorde niet. Nu zouden Valencia en Girona er echter over nadenken om hem een nieuwe kans te geven in La Liga.

Zoals geweten is Joseph Paintsil (KRC Genk) op weg naar de uitgang. De Ghanese flankaanvaller werd in januari al nadrukkelijk gelinkt aan LA Galaxy, dat een afkoopoptie in zijn contract wou activeren. Vorige week raakte al bekend dat Genk en Galaxy een deal hebben bereikt over een transfersom van een slordige 8,40 miljoen euro. En volgens Ghanese bronnen is de aanvaller nu ook geslaagd voor zijn medische en fysieke proeven.

Buitenland

PSG zoekt volgens Fichajes een opvolger voor Kylian Mbappé in de Premier League, waar het Marcus Rashford zou willen weghalen. De Franse club zou een stevig voorstel voorbereiden, waarbij de Engelsman maar liefst 30 miljoen euro per jaar zou kunnen opstrijken. Rashford heeft op Old Trafford nog een contract tot midden 2028.

Manchester City zou volgens Fichajes dan weer interesse tonen in Rafael Leao van AC Milan. Volgens het genoemde medium zou City bereid zijn om 100 miljoen te betalen voor de dribbelaar. Volgens Transfermarkt is Leao momenteel 90 miljoen euro waard.

Transferexpert Ekrem Konur linkt Real Madrid aan Everton-verdediger Jarrad Branthwaite (21). Konur weet echter dat de Toffees 50 miljoen euro willen voor de Engelsman. Real zou in de strijd om Branthwaite moeten afrekenen met concurrentie van Chelsea, Arsenal, Manchester United en Tottenham.

Volgens BILD staat ook Benjamin Sesko er goed voor bij Manchester City. De Sloveense international maakte vorige zomer de overstap naar RB Leipzig, waar hij dit seizoen al goed was voor 10 doelpunten. Bovendien zou in zijn huidige contract een clausule staan waardoor hij komende zomer voor een gelimiteerde som van zo'n 50 miljoen euro kan vertrekken. Ook Liverpool FC zou zijn dossier van dichtbij volgen.

Zal Dolberg komende zomer al vertrekken?

Meest recent

'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

11
11
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

26
26
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

56
56
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

22
22
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

178
178
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

76
76
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

89
89
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

165
165
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

257
257
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

346
346
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

293
293
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

357
357
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

62
62
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

264
264
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

196
196
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

271
271
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

479
479
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

410
410
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

326
326
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

218
218
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

580
580

Meer sportnieuws