TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest sterkhouder, PSG vindt vervanger Mbappé'

1593
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest sterkhouder, PSG vindt vervanger Mbappé'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Jupiler Pro League

Volgens transferwatcher Ekrem Konur kan Kasper Dolberg straks terugkeren naar La Liga, waar hij vorig seizoen al een rampzalige passage kende bij Sevilla. Hij kwam er op zes maanden tijd slechts acht keer in actie en scoorde niet. Nu zouden Valencia en Girona er echter over nadenken om hem een nieuwe kans te geven in La Liga.

Zoals geweten is Joseph Paintsil (KRC Genk) op weg naar de uitgang. De Ghanese flankaanvaller werd in januari al nadrukkelijk gelinkt aan LA Galaxy, dat een afkoopoptie in zijn contract wou activeren. Vorige week raakte al bekend dat Genk en Galaxy een deal hebben bereikt over een transfersom van een slordige 8,40 miljoen euro. En volgens Ghanese bronnen is de aanvaller nu ook geslaagd voor zijn medische en fysieke proeven.

Buitenland

PSG zoekt volgens Fichajes een opvolger voor Kylian Mbappé in de Premier League, waar het Marcus Rashford zou willen weghalen. De Franse club zou een stevig voorstel voorbereiden, waarbij de Engelsman maar liefst 30 miljoen euro per jaar zou kunnen opstrijken. Rashford heeft op Old Trafford nog een contract tot midden 2028.

Manchester City zou volgens Fichajes dan weer interesse tonen in Rafael Leao van AC Milan. Volgens het genoemde medium zou City bereid zijn om 100 miljoen te betalen voor de dribbelaar. Volgens Transfermarkt is Leao momenteel 90 miljoen euro waard.

Transferexpert Ekrem Konur linkt Real Madrid aan Everton-verdediger Jarrad Branthwaite (21). Konur weet echter dat de Toffees 50 miljoen euro willen voor de Engelsman. Real zou in de strijd om Branthwaite moeten afrekenen met concurrentie van Chelsea, Arsenal, Manchester United en Tottenham.

Volgens BILD staat ook Benjamin Sesko er goed voor bij Manchester City. De Sloveense international maakte vorige zomer de overstap naar RB Leipzig, waar hij dit seizoen al goed was voor 10 doelpunten. Bovendien zou in zijn huidige contract een clausule staan waardoor hij komende zomer voor een gelimiteerde som van zo'n 50 miljoen euro kan vertrekken. Ook Liverpool FC zou zijn dossier van dichtbij volgen.

Zal Dolberg komende zomer al vertrekken?

Meest recent

Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

8
8
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

10
10
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

56
56
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

24
24
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

95
95
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

58
58
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

176
176
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

164
164
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

223
223
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

126
126
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

212
212
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

218
218
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

287
287
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

234
234
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

309
309
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

471
471
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

223
223
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

203
203
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

183
183
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

163
163
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

49
49

Meer sportnieuws