Patro doet in paars-wit duel enorm slechte zaak in CPL

door
Patro doet in paars-wit duel enorm slechte zaak in CPL

Stijn Stijnen heeft vandaag met zijn team een slechte zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. Patro kwam in eigen huis niet verder dan een gelijkspel tegen de jonge Paars-Witte talenten, later vandaag kunnen Deinze en Beerschot nog profiteren om verder weg te lopen.

In de Challenger Pro League was het razend spannend bovenin. Nog een pak ploegen kwamen in aanmerking voor promotie, één daarvan was het Patro van Stijn Stijnen. De Limburgers namen het vandaag op tegen RSCA Futures, een team dat in de buik van het klassement kampeerde.

LEES OOK: Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Patro beukt maar RSCA Futures houdt stand

Patro probeerde met lange ballen de ruimte te benutten in de verdediging bij RSCA Futures en dat lukte bij momenten aardig. Na een paar minuten spelen besloot Sigurdarson vanuit een scherpe hoek in het zijnet. Aan de overzijde zorgde Decat dan weer voor gevaar met een lage schuiver, Heekeren haalde de bal uit de hoek. De beste kans voor rust was voor thuisspeler Dansoko die oog in oog met Vanhoutte verscheen, de ex-spits van Deinze besloot nog naast. Halfweg stond het 0-0.

Na rust was het opnieuw de thuisploeg dat al vroeg tot een kans kwam: Sam trapte van dichtbij over en even later mikte de ingevallen spits van dichtbij op de paal. RSCA Futures liet in de tweede helft nog weinig zien maar Sam bleef de kansen missen en zo bleef het uiteindelijk bij een doelpuntenloos en vooral ook enorm frustrerend gelijkspel voor Stijnen en co.

Denkt u dat Patro nog bij de eerste twee gaat eindigen?

Meest recent

Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

0
0
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

92
92
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

90
90
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

22
22
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

26
26
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

81
81
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

160
160
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

252
252
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

427
427
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

185
185
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

170
170
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

156
156
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

136
136
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

433
433
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

279
279
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

988
988
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

592
592
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

69
69
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

508
508
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

152
152
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

165
165
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

313
313
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

141
141
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

87
87
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

286
286

Meer sportnieuws