Patro doet in paars-wit duel enorm slechte zaak in CPL

197 stemmen
Patro doet in paars-wit duel enorm slechte zaak in CPL

Stijn Stijnen heeft vandaag met zijn team een slechte zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. Patro kwam in eigen huis niet verder dan een gelijkspel tegen de jonge Paars-Witte talenten, later vandaag kunnen Deinze en Beerschot nog profiteren om verder weg te lopen.

In de Challenger Pro League was het razend spannend bovenin. Nog een pak ploegen kwamen in aanmerking voor promotie, één daarvan was het Patro van Stijn Stijnen. De Limburgers namen het vandaag op tegen RSCA Futures, een team dat in de buik van het klassement kampeerde.

LEES OOK: Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

Patro beukt maar RSCA Futures houdt stand

Patro probeerde met lange ballen de ruimte te benutten in de verdediging bij RSCA Futures en dat lukte bij momenten aardig. Na een paar minuten spelen besloot Sigurdarson vanuit een scherpe hoek in het zijnet. Aan de overzijde zorgde Decat dan weer voor gevaar met een lage schuiver, Heekeren haalde de bal uit de hoek. De beste kans voor rust was voor thuisspeler Dansoko die oog in oog met Vanhoutte verscheen, de ex-spits van Deinze besloot nog naast. Halfweg stond het 0-0.

Na rust was het opnieuw de thuisploeg dat al vroeg tot een kans kwam: Sam trapte van dichtbij over en even later mikte de ingevallen spits van dichtbij op de paal. RSCA Futures liet in de tweede helft nog weinig zien maar Sam bleef de kansen missen en zo bleef het uiteindelijk bij een doelpuntenloos en vooral ook enorm frustrerend gelijkspel voor Stijnen en co.

Denkt u dat Patro nog bij de eerste twee gaat eindigen?

Meest recent

'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

15
15
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

266
266
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

24
24
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

34
34
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

252
252
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

387
387
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

467
467
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

750
750
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

96
96
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

514
514
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

95
95
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

129
129
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

89
89
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

142
142
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

373
373
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

694
694
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

291
291
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

489
489
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

399
399
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

222
222
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

102
102
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

97
97
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

167
167
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

186
186

Meer sportnieuws