Patro doet in paars-wit duel enorm slechte zaak in CPL

door
Patro doet in paars-wit duel enorm slechte zaak in CPL

Stijn Stijnen heeft vandaag met zijn team een slechte zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. Patro kwam in eigen huis niet verder dan een gelijkspel tegen de jonge Paars-Witte talenten, later vandaag kunnen Deinze en Beerschot nog profiteren om verder weg te lopen.

In de Challenger Pro League was het razend spannend bovenin. Nog een pak ploegen kwamen in aanmerking voor promotie, één daarvan was het Patro van Stijn Stijnen. De Limburgers namen het vandaag op tegen RSCA Futures, een team dat in de buik van het klassement kampeerde.

LEES OOK: Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

Patro beukt maar RSCA Futures houdt stand

Patro probeerde met lange ballen de ruimte te benutten in de verdediging bij RSCA Futures en dat lukte bij momenten aardig. Na een paar minuten spelen besloot Sigurdarson vanuit een scherpe hoek in het zijnet. Aan de overzijde zorgde Decat dan weer voor gevaar met een lage schuiver, Heekeren haalde de bal uit de hoek. De beste kans voor rust was voor thuisspeler Dansoko die oog in oog met Vanhoutte verscheen, de ex-spits van Deinze besloot nog naast. Halfweg stond het 0-0.

Na rust was het opnieuw de thuisploeg dat al vroeg tot een kans kwam: Sam trapte van dichtbij over en even later mikte de ingevallen spits van dichtbij op de paal. RSCA Futures liet in de tweede helft nog weinig zien maar Sam bleef de kansen missen en zo bleef het uiteindelijk bij een doelpuntenloos en vooral ook enorm frustrerend gelijkspel voor Stijnen en co.

Denkt u dat Patro nog bij de eerste twee gaat eindigen?

Meest recent

Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft het zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

1
1
Ruben Van Gucht schiet raak: Nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

23
23
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

58
58
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

100
100
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

80
80
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

294
294
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

173
173
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

118
118
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

156
156
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

286
286
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

318
318
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

158
158
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

75
75
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

51
51
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

237
237
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

53
53
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

74
74
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

185
185
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

105
105
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

519
519
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

82
82
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

125
125
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

53
53

Meer sportnieuws