Antwerp-sensatie weigerde transfer naar Club Brugge

641 stemmen
Antwerp-sensatie weigerde transfer naar Club Brugge

Na een mysterieuze blessure en bijhorende revalidatie van 4 maanden speelt Jacob Ondrejka terug een belangrijke rol bij Antwerp FC. De Zweedse aanvaller toont zijn klasse en hij levert een meerwaarde voor de ploeg. Vorig jaar toonde Club Brugge ook interesse in hem.

LEES OOK: Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Ondrejka en zijn mysterieuze blessure van 4 maanden

Antwerp hield de blessure van Ondrejka mysterieus; aanvankelijk werd gedacht dat hij slechts enkele weken afwezig zou zijn, maar uiteindelijk duurde zijn herstel enkele maanden.

Pas in de laatste week van november maakte de Zweedse aanvaller eindelijk zijn terugkeer op de trainingsvelden van Antwerp, en begin januari sloot hij weer aan bij de groep.

Flegmatieke Ondrejka kent geslaagde rentree

Sinds zijn terugkeer heeft Van Bommel Ondrejka in elke wedstrijd gebruikt, waarbij de Zweed veelbelovende zaken heeft laten zien. “Met een sterk ingevallen Ondrejka zag ik het dan zeker goedkomen”, zei Patrick Goots na de match tegen KAS Eupen.

“Flegmatieke voetballer. Gaan ze nog van genieten bij de Great Old”, schreef Het Laatste Nieuws. Ondrejka is een graag gezien figuur bij de fans ook, die smullen van zijn acties. En van dat uitdagende in zijn spel.

Ondrejka kon ook naar Club Brugge

Maar voor hetzelfde geld speelde Ondrejka dit seizoen voor Club Brugge. ““Klopt. Maar het was toen niet interessant voor mij om al te vertrekken”, zegt de Zweedse aanvaller aan Gazet van Antwerpen.

“De transfer naar Antwerp, een dik half jaar later, voelde juist aan.”

Ondrejka is een JPL-topper in wording

Meest recent

Champions League: Club moet monsterlijke loting vrezen

Club Brugge kroonde zich voor de 20ste keer tot Belgisch landskampioen. Hierdoor mag het komend ...

26
26
'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

21
21
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

222
222
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

127
127
Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

289
289
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

120
120
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

556
556
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

374
374
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

205
205
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

299
299
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

19
19
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

411
411
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

82
82
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

222
222
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

436
436
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

132
132
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

600
600
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

362
362
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

252
252
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

403
403
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

661
661
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

135
135
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

456
456
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

176
176
Dender bevestigt exit Ferrera, nog bekende naam vertrekt

Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze ...

66
66

Meer sportnieuws