Antwerp-sensatie weigerde transfer naar Club Brugge

641
Antwerp-sensatie weigerde transfer naar Club Brugge

Na een mysterieuze blessure en bijhorende revalidatie van 4 maanden speelt Jacob Ondrejka terug een belangrijke rol bij Antwerp FC. De Zweedse aanvaller toont zijn klasse en hij levert een meerwaarde voor de ploeg. Vorig jaar toonde Club Brugge ook interesse in hem.

LEES OOK: 'STVV troeft Antwerp af: bekend gezicht terug naar Stayen'

Ondrejka en zijn mysterieuze blessure van 4 maanden

Antwerp hield de blessure van Ondrejka mysterieus; aanvankelijk werd gedacht dat hij slechts enkele weken afwezig zou zijn, maar uiteindelijk duurde zijn herstel enkele maanden.

Pas in de laatste week van november maakte de Zweedse aanvaller eindelijk zijn terugkeer op de trainingsvelden van Antwerp, en begin januari sloot hij weer aan bij de groep.

Flegmatieke Ondrejka kent geslaagde rentree

Sinds zijn terugkeer heeft Van Bommel Ondrejka in elke wedstrijd gebruikt, waarbij de Zweed veelbelovende zaken heeft laten zien. “Met een sterk ingevallen Ondrejka zag ik het dan zeker goedkomen”, zei Patrick Goots na de match tegen KAS Eupen.

“Flegmatieke voetballer. Gaan ze nog van genieten bij de Great Old”, schreef Het Laatste Nieuws. Ondrejka is een graag gezien figuur bij de fans ook, die smullen van zijn acties. En van dat uitdagende in zijn spel.

Ondrejka kon ook naar Club Brugge

Maar voor hetzelfde geld speelde Ondrejka dit seizoen voor Club Brugge. ““Klopt. Maar het was toen niet interessant voor mij om al te vertrekken”, zegt de Zweedse aanvaller aan Gazet van Antwerpen.

“De transfer naar Antwerp, een dik half jaar later, voelde juist aan.”

Ondrejka is een JPL-topper in wording

Meest recent

Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

0
0
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

72
72
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

50
50
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

24
24
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

40
40
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

436
436
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

472
472
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

467
467
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

73
73
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

875
875
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

323
323
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

50
50
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

103
103
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

520
520
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

330
330
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

96
96
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

329
329
Nu al onbegrip na debuut Romelu Lukaku bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Fenerbahçe gemaakt. In de Champions League ...

283
283
'Doorbraak in zicht: Club dicht bij zevende zomeraanwinst'

Club Brugge haalde deze zomermercato al een zestal verse krachten in huis. En ook de zevende ...

731
731
'Jamie Vardy zorgt op 39ste nog voor stunttransfer'

De transfermarkt is nog een tweetal weken geopend, maar ondertussen lopen er ook nog heel wat ...

187
187
Onthuld: 'Garcia dumpte straffe naam vlak voor WK uit selectie'

Tegenover het Waalse 'SudPresse' heeft Rudi Garcia deze week een eerste keer gereageerd op het ...

1371
1371
Keiharde keuze Leko: Club-uitblinker moet vrezen voor plek

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

789
789
'Blauw-zwarte reünie in de maak: transfertwist Noa Lang'

Noa Lang is op weg naar de uitgang bij SSC Napoli. Een terugkeer naar Ajax of Galatasaray leek in de ...

424
424
Alderweireld in hevige discussie: beelden zorgen voor ophef

Toby Alderweireld heeft in zijn carrière al heel wat druk en spanning doorstaan. De ...

445
445
'Samen 354 matchen bij Anderlecht: viertal naar exit geduwd'

De selectie van RSC Anderlecht onderging de voorbije weken een serieuze make-over. Paars-Wit haalde ...

897
897

Meer sportnieuws