Beerschot haalde slag thuis: "Hij was eerst te duur"

door
Beerschot haalde slag thuis:

Beerschot zat allerminst stil tijdens de wintermercato. De Kielse Ratten haalden een aantal nieuwe spelers in huis. Technisch directeur Gyorgy Csepregi sprak over de gedane transfers door Beerschot.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Huiberts

“Sekou Diawara, Dean Huiberts en D’Margio Wright-Phillips werden allemaal gehuurd van andere clubs. Met Sekou haalden we een jonge Belg die de competitie kent. Dean was dan weer een speler die ik al langer wilde. Maar aan het begin van deze mercato was hij nog onbetaalbaar voor ons, maar tegen het einde hebben beide partijen water bij de wijn gedaan. Ik ben echt blij dat Zwolle hem de kans gaf om naar hier te komen en dat wij er zo een sterke speler bij hebben", aldus de TD. 

"D’Margio stond net als Dean ook al langer op mijn lijstje. Normaal ging hij in de zomer al komen, maar dat lukte uiteindelijk niet. Hij is ongelooflijk dankbaar om hier te zijn en is een fantastische jongen om bij de groep te hebben", klonk het nog; 

Simovic

"Onze laatste aanwinst Robin Simovic is dan weer iemand met tonnen ervaring. Hij liet een goede eerste indruk na in onze kennismakingsgesprekken en nu ook in de eerste trainingsweek. Hij is wat hetzelfde type als Charly Keita en Sekou Diawara: groot en sterk, maar hij is technisch ook heel erg goed. De boodschap is ook duidelijk denk ik: de plaatsjes zijn duur geworden. Geen enkele speler kan het zich permitteren om achteruit te leunen als hij in de basis wil blijven staan", besloot hij.

🚀

Goede transfers van Beerschot?

Meest recent

'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

21
21
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

24
24
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

52
52
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

25
25
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

313
313
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

108
108
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

71
71
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

195
195
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

252
252
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

241
241
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

89
89
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

440
440
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

92
92
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

264
264
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

239
239
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

92
92
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

218
218
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

517
517
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

591
591
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

427
427
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

112
112

Meer sportnieuws