Beerschot haalde slag thuis: "Hij was eerst te duur"

door
Beerschot haalde slag thuis:

Beerschot zat allerminst stil tijdens de wintermercato. De Kielse Ratten haalden een aantal nieuwe spelers in huis. Technisch directeur Gyorgy Csepregi sprak over de gedane transfers door Beerschot.

LEES OOK: Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

Huiberts

“Sekou Diawara, Dean Huiberts en D’Margio Wright-Phillips werden allemaal gehuurd van andere clubs. Met Sekou haalden we een jonge Belg die de competitie kent. Dean was dan weer een speler die ik al langer wilde. Maar aan het begin van deze mercato was hij nog onbetaalbaar voor ons, maar tegen het einde hebben beide partijen water bij de wijn gedaan. Ik ben echt blij dat Zwolle hem de kans gaf om naar hier te komen en dat wij er zo een sterke speler bij hebben", aldus de TD. 

"D’Margio stond net als Dean ook al langer op mijn lijstje. Normaal ging hij in de zomer al komen, maar dat lukte uiteindelijk niet. Hij is ongelooflijk dankbaar om hier te zijn en is een fantastische jongen om bij de groep te hebben", klonk het nog; 

Simovic

"Onze laatste aanwinst Robin Simovic is dan weer iemand met tonnen ervaring. Hij liet een goede eerste indruk na in onze kennismakingsgesprekken en nu ook in de eerste trainingsweek. Hij is wat hetzelfde type als Charly Keita en Sekou Diawara: groot en sterk, maar hij is technisch ook heel erg goed. De boodschap is ook duidelijk denk ik: de plaatsjes zijn duur geworden. Geen enkele speler kan het zich permitteren om achteruit te leunen als hij in de basis wil blijven staan", besloot hij.

Goede transfers van Beerschot?

Meest recent

Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

48
48
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

223
223
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

35
35
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

16
16
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

260
260
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

234
234
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

40
40
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

479
479
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

519
519
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

154
154
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

288
288
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

383
383
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

87
87
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

72
72
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

80
80
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

274
274
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

267
267
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

120
120
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

383
383
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

623
623
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

283
283
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

147
147
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

114
114
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1330
1330

Meer sportnieuws