Broos gaat nieuwe uitdaging aan: "Dat is een doel"

331 stemmen
Broos gaat nieuwe uitdaging aan:

Hugo Broos deed het weer voortreffelijk op de Afrika Cup. Hij eindigde bijzonder knap op een derde plaats. De coach geniet daardoor interesse, maar hij heeft zijn keuze ondertussen al gemaakt.

LEES OOK: Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Broos blijft bij Zuid-Afrika

Broos werd gelinkt aan Algerije en Tunesië, maar hij blijft bij Zuid-Afrika. Dat liet hij weten aan La Dernière Heure.

"Ik heb nooit gezegd dat ik zou stoppen. Maar na de kleine finale had ik een ontmoeting met de voorzitter van de federatie, die mij vroeg te blijven om het project voort te zetten. Ook al was er kritiek, hij heeft mij altijd gesteund en beschermd. En hij zei echt dat ik ze nu niet in de steek moet laten, omdat er nog uitdagingen in het verschiet liggen, vooral met de WK-kwalificatiewedstrijden. Als een president je dat vraagt ​​en je hebt nog een contract, is het moeilijk om te weigeren", zei hij.

Het WK 2026 halen

De interesse is er dus nochtans wel. "Er zijn momenteel veel geruchten. Maar het is wel zo dat er contacten zijn geweest met bepaalde landen. Toen ik in 2017 met Kameroen de CAN won, kreeg ik ook aanbiedingen uit andere landen. Als ik hier zou willen vertrekken om een ​​ander team aan te nemen, weet ik dat ik heel snel een aanbod zou hebben. Maar ik ben hier gelukkig. Mijn laatste klus als coach zal deze zijn."

Het WK in 2026 is een grote droom voor Broos. "Ja, en niet alleen voor mij. Ook voor het land. Want, afgezien van het WK van 2010 dat hier gehouden werd, heeft Zuid-Afrika zich sinds 2002 niet meer gekwalificeerd.”

Gaat Broos het WK halen?

Meest recent

37-jarige Witsel heeft opvallend plan met Duivels

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

8
8
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

122
122
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

164
164
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

32
32
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

108
108
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

186
186
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

660
660
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

95
95
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

234
234
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

146
146
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

530
530
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

476
476
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

18
18
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

151
151
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

319
319
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

46
46
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

203
203
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

486
486
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

645
645
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

146
146
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

392
392
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

55
55
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

440
440

Meer sportnieuws