Broos gaat nieuwe uitdaging aan: "Dat is een doel"

331
Broos gaat nieuwe uitdaging aan:

Hugo Broos deed het weer voortreffelijk op de Afrika Cup. Hij eindigde bijzonder knap op een derde plaats. De coach geniet daardoor interesse, maar hij heeft zijn keuze ondertussen al gemaakt.

Broos blijft bij Zuid-Afrika

Broos werd gelinkt aan Algerije en Tunesië, maar hij blijft bij Zuid-Afrika. Dat liet hij weten aan La Dernière Heure.

"Ik heb nooit gezegd dat ik zou stoppen. Maar na de kleine finale had ik een ontmoeting met de voorzitter van de federatie, die mij vroeg te blijven om het project voort te zetten. Ook al was er kritiek, hij heeft mij altijd gesteund en beschermd. En hij zei echt dat ik ze nu niet in de steek moet laten, omdat er nog uitdagingen in het verschiet liggen, vooral met de WK-kwalificatiewedstrijden. Als een president je dat vraagt ​​en je hebt nog een contract, is het moeilijk om te weigeren", zei hij.

Het WK 2026 halen

De interesse is er dus nochtans wel. "Er zijn momenteel veel geruchten. Maar het is wel zo dat er contacten zijn geweest met bepaalde landen. Toen ik in 2017 met Kameroen de CAN won, kreeg ik ook aanbiedingen uit andere landen. Als ik hier zou willen vertrekken om een ​​ander team aan te nemen, weet ik dat ik heel snel een aanbod zou hebben. Maar ik ben hier gelukkig. Mijn laatste klus als coach zal deze zijn."

Het WK in 2026 is een grote droom voor Broos. "Ja, en niet alleen voor mij. Ook voor het land. Want, afgezien van het WK van 2010 dat hier gehouden werd, heeft Zuid-Afrika zich sinds 2002 niet meer gekwalificeerd.”

Gaat Broos het WK halen?

Meest recent

Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

4
4
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

35
35
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

40
40
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

67
67
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

113
113
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

32
32
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

51
51
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

216
216
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

190
190
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

125
125
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

796
796
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

301
301
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

106
106
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

189
189
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

85
85
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

213
213
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

264
264
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

551
551
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

268
268
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

256
256
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

340
340
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

193
193
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

54
54
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34

Meer sportnieuws