Broos gaat nieuwe uitdaging aan: "Dat is een doel"

331
Broos gaat nieuwe uitdaging aan:

Hugo Broos deed het weer voortreffelijk op de Afrika Cup. Hij eindigde bijzonder knap op een derde plaats. De coach geniet daardoor interesse, maar hij heeft zijn keuze ondertussen al gemaakt.

Broos blijft bij Zuid-Afrika

Broos werd gelinkt aan Algerije en Tunesië, maar hij blijft bij Zuid-Afrika. Dat liet hij weten aan La Dernière Heure.

"Ik heb nooit gezegd dat ik zou stoppen. Maar na de kleine finale had ik een ontmoeting met de voorzitter van de federatie, die mij vroeg te blijven om het project voort te zetten. Ook al was er kritiek, hij heeft mij altijd gesteund en beschermd. En hij zei echt dat ik ze nu niet in de steek moet laten, omdat er nog uitdagingen in het verschiet liggen, vooral met de WK-kwalificatiewedstrijden. Als een president je dat vraagt ​​en je hebt nog een contract, is het moeilijk om te weigeren", zei hij.

Het WK 2026 halen

De interesse is er dus nochtans wel. "Er zijn momenteel veel geruchten. Maar het is wel zo dat er contacten zijn geweest met bepaalde landen. Toen ik in 2017 met Kameroen de CAN won, kreeg ik ook aanbiedingen uit andere landen. Als ik hier zou willen vertrekken om een ​​ander team aan te nemen, weet ik dat ik heel snel een aanbod zou hebben. Maar ik ben hier gelukkig. Mijn laatste klus als coach zal deze zijn."

Het WK in 2026 is een grote droom voor Broos. "Ja, en niet alleen voor mij. Ook voor het land. Want, afgezien van het WK van 2010 dat hier gehouden werd, heeft Zuid-Afrika zich sinds 2002 niet meer gekwalificeerd.”

Gaat Broos het WK halen?

Meest recent

KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

0
0
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

11
11
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

73
73
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

73
73
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

43
43
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

17
17
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

24
24
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

42
42
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

43
43
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

59
59
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

56
56
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

85
85
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

295
295
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

336
336
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

117
117
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

123
123
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

79
79
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

414
414
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

173
173
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

170
170
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

188
188
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

30
30
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

138
138

Meer sportnieuws