Mazzu spreekt over vertrekker: "Waren heel close"

92
Mazzu spreekt over vertrekker:

Sporting Charleroi gaat zaterdag op bezoek bij OH Leuven. Een belangrijk duel voor de Zebra's, die volop verwikkeld zijn in de strijd tegen de degradatie. Felice Mazzu stond vrijdag de pers te woord.

Charleroi verloor op de vorig speeldag met 1-3 van Anderlecht en aast op revanche tegen rechtstreekste concurrent OHL. De Vlaams-Brabanders tellen evenveel punten als de Carolo's (24), waardoor het duel nog meer belang heeft. Wie wint, zet zijn rivaal dus op drie punten.

LEES OOK: Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Mazzu heeft goed en slecht nieuws

Het slechte nieuws voor Charleroi is dat Guiagon out is. "Na de wedstrijd tegen Anderlecht, dachten we dat Guiagon gewoon krampen had. Het is niets ernstigs, maar hij is niet 100% fit voor morgen", verklapte Felice Mazzu op zijn vrijdagse persbabbel.

Goed nieuws was er dan weer over Zorgane (heup). "Zorgane wordt steeds beter", aldus Mazzu. "Hij traint en zorgt goed voor zichzelf. We hopen hem zo snel mogelijk terug te zien." Daarnaast kampen ook Monticelli, Benbouali en Morioka nog met ongemakken en zijn ze out voor OHL.

Mazzu spreekt over ontslag 

Donderslag bij heldere hemel deze week in het Zwarte Land toen videoanalist Sandro Salamone de laan uitgestuurd werd. Mazzu moest zo noodgedwongen afscheid nemen van een van zijn vaste rechterhanden in zijn technische staf.

"Iedereen weet hoe close we zijn", vertelde Mazzu over het ontslag. "Maar ik werk voor de club, die een beslissing heeft genomen en die moet ik respecteren. We moeten doorgaan, want mijn doel is om Charleroi te redden."

Zal Charleroi zich redden?

Meest recent

HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

0
0
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

112
112
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

106
106
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

183
183
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

151
151
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

191
191
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

323
323
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

147
147
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

169
169
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

146
146
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

124
124
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

73
73
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

199
199
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

127
127
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

310
310
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

116
116
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

120
120

Meer sportnieuws