'Bayern zet Bundesliga in lichterlaaie met knaltransfer'

door
'Bayern zet Bundesliga in lichterlaaie met knaltransfer'

Bayern München is aan een wisselvallig seizoen bezig. Der Rekordmeister liep in de achtste finales van de Champions League tegen een nederlaag aan op het veld van Lazio en moet de koppositie in de Bundesliga aan Leverkusen laten. Maar ze zitten niet stil in de Allianz Arena.

In maart van dit jaar werd Julian Nagelsmann aan de deur gezet. Thomas Tuchel werd binnengehaald als vervanger, maar ook hij krijgt de trein niet op de rails in Beieren. Zozeer zelfs dat er gespeculeerd wordt over een ontslag van de Duitser. Ondertussen probeert Bayern zijn selectie te versterken waar mogelijk.

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Bayern wil shoppen bij Dortmund

En in die zoektocht komt Bayern volgens Fichajes uit bij aartsrivaal Borussia Dortmund. Het zou namelijk interesse tonen in Karim Adeyemi, die dit seizoen - mede door blessureleed - slechts een bijrol vertolkt in het Signal Iduna Park. Het is echter de vraag of Dortmund bereid is om mee te werken aan een transfer naar de grote concurrent.

Als dat het geval zou zijn, dan zal er boter bij de vis moeten komen, en niet weinig. Dortmund plukte Adeyemi in de zomer van 2022 weg bij het Oostenrijkse RB Salzburg. De Borussen legden destijds 30 miljoen euro op tafel voor zijn diensten. Transfermarkt schat de huidige marktwaarde van Adeyemi op 28 miljoen.

Adeyemi ligt momenteel in de lappenmand

Adeyemi ligt momenteel in de lappenmand met een spierprobleem. Hij zit dit seizoen nog maar aan 18 optredens, waarin hij 2 keer scoorde en 2 assists uitdeelde. Magere statistieken voor een speler met zijn kwaliteiten.

Bij Salzburg was hij dan beter bij schot. In 94 duels voor de Oostenrijkers scoorde hij 33 goals en leverde hij 24 assists aan. Kan hij die statistieken evenaren bij Bayern?

Zal de transfer van Adeyemi er komen?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

12
12
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

59
59
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

94
94
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

227
227
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

434
434
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

159
159
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

208
208
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

273
273
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

132
132
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

334
334
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

218
218
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

317
317
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

589
589
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

407
407
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

140
140
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

165
165
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

305
305
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

850
850
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

354
354
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

350
350
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

605
605
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

140
140
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

277
277

Meer sportnieuws