Anderlecht-fans viseren Fredberg: "Koop nog maar een Deen!"

569
Anderlecht-fans viseren Fredberg:

Nadat het vorig seizoen pas op de elfde plaats strandde staat Anderlecht bovenin plots weer onder de mensen. Prima werk dus van Jesper Fredberg, al blijkt het krediet van de CEO Sports bij sommige fans toch nog steeds gering.

Tenslotte valt de Deense invasie niet overal in het Lotto Park in de smaak. Ondanks de tweede plaats in het klassement wordt vooral coach Brian Riemer geregeld op de korrel genomen. Nochtans valt ook hem tot hiertoe weinig te verwijten.

LEES OOK: Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

Voorbeeld van Sadiki

Hoewel het spelpeil af en toe te wensen overlaat boekt hij niet alleen uitstekende resultaten, bovendien blijft ook de jeugd volop aan bod komen. Zo lanceerde Riemer dit seizoen onder andere Théo Leoni, Killian Sardella en Mario Stroeykens.

Dat hij en Fredberg andere Neerpede-producten zoals Noah Sadiki over het hoofd zagen wordt hen echter niet in dank afgenomen. Ook het afscheid van Alonzo Engwanda, die volgende zomer gratis naar Utrecht verhuist, zorgt voor ophef.

Vriendjespolitiek

Heel wat fans vinden namelijk dat de 21-jarige aanvoerder van de RSCA Futures een kans verdiende bij de A-ploeg, waar hij geen enkele keer in actie kwam. En dat terwijl veel van zijn concurrenten op het middenveld te wensen overlieten.

Denk maar aan Amadou Diawara, of de intussen alweer vertrokken Justin Lonwijk. Op het sociale medium X vreest de Brusselse aanhang dat de 'vriendjespolitiek' van Riemer en Fredberg wel eens nog meer slachtoffers zou kunnen eisen.

Denkt u dat Neerpede uit het oog wordt verloren bij RSCA?

Meest recent

RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

0
0
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

3
3
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

4
4
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

9
9
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

34
34
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

78
78
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

33
33
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

20
20
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

87
87
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

41
41
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

88
88
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

44
44
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

41
41
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

16
16
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

118
118
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

105
105
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

193
193
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

198
198
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

472
472
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

397
397
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

365
365
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

52
52
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

363
363

Meer sportnieuws