Rode Duivel voor Anderlecht? "Denk er nog niet aan"

411 stemmen
Rode Duivel voor Anderlecht?

RSC Anderlecht heeft met Jan Vertonghen en Zeno Debast twee spelers die zo goed als zeker zijn van een EK-ticket. De twee Rode Duivels doen het zeer goed. In de ploeg van Anderlecht zijn er nog wel een aantal die lonken naar de nationale ploeg.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Hazard terug Rode Duivel?

Zo is er Thorgan Hazard. De aanvallende middenvelder is weer goed bezig na zijn blessure en hij oogt ook steeds scherper, fitter en simpelweg meer in vorm. Krijgt hij in maart een nieuwe kans van Domenico Tedesco?

"De concurrentie in de offensieve sector is enorm. Ze spelen met een 10, maar voorlopig focus ik mij niet op de Rode Duivels. Wel op mijn prestaties bij Anderlecht. Daar moet ik heel goed spelen om in beeld te komen voor de nationale ploeg. Nadien zien we wel", aldus Hazard in de podcast van Anderlecht.

Niet meer op de flank

Hij komt niet echt in beeld voor de posities op de flanken. Mogelijk kan de bondscoach hem wel eens testen als vervanger van Kevin De Bruyne. Als die niet fit is, missen de Belgen toch duidelijk creativiteit op die positie. Krijgt Hazard in maart eens een kans in de oefenmatch tegen Ierland?

Met Tedesco sprak hij alvast eens. "Bij Martinez kon ik in dat systeem als flankverdediger spelen. Ik had een gesprek met Tedesco toen hij overnam en hij vertelde dat hij andere profielen zocht."

Het is duidelijk voor Hazard: enkel centraal is er eventueel plaats voor hem. Alleen is er daar heel veel concurrentie.

Moet Tedesco hem in maart oproepen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

11
11
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

114
114
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

57
57
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

129
129
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

64
64
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

100
100
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

150
150
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

68
68
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

30
30
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

81
81
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

216
216
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

603
603
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

158
158
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

197
197
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

142
142
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

110
110
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

183
183
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1019
1019
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

149
149
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

309
309
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

105
105
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

855
855
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

169
169
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

187
187
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

228
228

Meer sportnieuws