Rode Duivel voor Anderlecht? "Denk er nog niet aan"

door
Rode Duivel voor Anderlecht?

RSC Anderlecht heeft met Jan Vertonghen en Zeno Debast twee spelers die zo goed als zeker zijn van een EK-ticket. De twee Rode Duivels doen het zeer goed. In de ploeg van Anderlecht zijn er nog wel een aantal die lonken naar de nationale ploeg.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Hazard terug Rode Duivel?

Zo is er Thorgan Hazard. De aanvallende middenvelder is weer goed bezig na zijn blessure en hij oogt ook steeds scherper, fitter en simpelweg meer in vorm. Krijgt hij in maart een nieuwe kans van Domenico Tedesco?

"De concurrentie in de offensieve sector is enorm. Ze spelen met een 10, maar voorlopig focus ik mij niet op de Rode Duivels. Wel op mijn prestaties bij Anderlecht. Daar moet ik heel goed spelen om in beeld te komen voor de nationale ploeg. Nadien zien we wel", aldus Hazard in de podcast van Anderlecht.

Niet meer op de flank

Hij komt niet echt in beeld voor de posities op de flanken. Mogelijk kan de bondscoach hem wel eens testen als vervanger van Kevin De Bruyne. Als die niet fit is, missen de Belgen toch duidelijk creativiteit op die positie. Krijgt Hazard in maart eens een kans in de oefenmatch tegen Ierland?

Met Tedesco sprak hij alvast eens. "Bij Martinez kon ik in dat systeem als flankverdediger spelen. Ik had een gesprek met Tedesco toen hij overnam en hij vertelde dat hij andere profielen zocht."

Het is duidelijk voor Hazard: enkel centraal is er eventueel plaats voor hem. Alleen is er daar heel veel concurrentie.

Moet Tedesco hem in maart oproepen?

Meest recent

Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

1
1
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

12
12
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

58
58
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

297
297
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

152
152
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

63
63
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

99
99
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

97
97
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

67
67
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

154
154
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

126
126
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

112
112
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

380
380
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

697
697
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

168
168
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

164
164
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

381
381
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

25
25
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

120
120
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

140
140
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

291
291
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

131
131
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

81
81
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

106
106
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

220
220

Meer sportnieuws