Rode Duivel voor Anderlecht? "Denk er nog niet aan"

411 stemmen
Rode Duivel voor Anderlecht?

RSC Anderlecht heeft met Jan Vertonghen en Zeno Debast twee spelers die zo goed als zeker zijn van een EK-ticket. De twee Rode Duivels doen het zeer goed. In de ploeg van Anderlecht zijn er nog wel een aantal die lonken naar de nationale ploeg.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Hazard terug Rode Duivel?

Zo is er Thorgan Hazard. De aanvallende middenvelder is weer goed bezig na zijn blessure en hij oogt ook steeds scherper, fitter en simpelweg meer in vorm. Krijgt hij in maart een nieuwe kans van Domenico Tedesco?

"De concurrentie in de offensieve sector is enorm. Ze spelen met een 10, maar voorlopig focus ik mij niet op de Rode Duivels. Wel op mijn prestaties bij Anderlecht. Daar moet ik heel goed spelen om in beeld te komen voor de nationale ploeg. Nadien zien we wel", aldus Hazard in de podcast van Anderlecht.

Niet meer op de flank

Hij komt niet echt in beeld voor de posities op de flanken. Mogelijk kan de bondscoach hem wel eens testen als vervanger van Kevin De Bruyne. Als die niet fit is, missen de Belgen toch duidelijk creativiteit op die positie. Krijgt Hazard in maart eens een kans in de oefenmatch tegen Ierland?

Met Tedesco sprak hij alvast eens. "Bij Martinez kon ik in dat systeem als flankverdediger spelen. Ik had een gesprek met Tedesco toen hij overnam en hij vertelde dat hij andere profielen zocht."

Het is duidelijk voor Hazard: enkel centraal is er eventueel plaats voor hem. Alleen is er daar heel veel concurrentie.

Moet Tedesco hem in maart oproepen?

Meest recent

De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

8
8
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

72
72
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

58
58
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

44
44
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

156
156
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

56
56
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

187
187
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

77
77
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

48
48
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

439
439
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

76
76
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

217
217
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

75
75
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

68
68
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

135
135
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

66
66
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

396
396
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

251
251

Meer sportnieuws