'Mbappé zet deur wijd open voor 2 Engelse grootmachten'

699 stemmen
'Mbappé zet deur wijd open voor 2 Engelse grootmachten'

Woensdag moet Paris Saint-Germain opnieuw aan de bak in de Champions League, want dan krijgt de Franse kampioen in zijn heenwedstrijd in de achtste finale het bezoek van Real Sociedad. Het zal in het Parc des Princes vooral uitkijken worden naar Kylian Mbappé, die nog een laatste keer zal proberen om zijn club de felbegeerde beker met de grote oren te bezorgen.

Niemand twijfelt er immers nog aan dat Mbappé na dit seizoen PSG zal verlaten. Hij is dan immers einde contract en kondigde vorige zomer al aan dat hij geen gebruik zal maken van de optie om zijn contract met één jaar te verlengen. Een nieuwe overeenkomst zal hij ook niet meer tekenen.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Mbappé naar Real? Lang niet zeker

Alleen is de vraag nog waar zijn toekomst zal liggen. Real Madrid blijft de absolute topfavoriet om Mbappé binnen te halen, maar hoe langer witte rook uitblijft, hoe meer twijfels er komen. The Independent weet dat het voorstel van Real op financieel vlak nog niet voldoet aan de verwachtingen van Mbappé.

In Madrid zelf beginnen ze dan weer stilaan hun geduld te verliezen met de Fransman. Zij zijn de soap van 2022 nog niet vergeten, toen Mbappé maandenlang op weg leek naar Real om uiteindelijk toch bij te tekenen in Parijs. Het lijkt niet ondenkbaar dat ze de stekker uit de onderhandelingen zullen trekken als Mbappé blijft treuzelen.

Mbappé ziet ook Liverpool en Arsenal zitten

In dat geval zou de 25-jarige de deur alvast openzetten voor twee Engelse grootmachten. Vorig jaar zou zijn entourage zelf al contact opgenomen hebben met Liverpool, terwijl Mbappé zelf ook open zou staan voor een transfer naar Arsenal. Bij de Gunners zou hij wel in de voetsporen van Thierry Henry willen treden.

Alleen is het maar de vraag of Liverpool en Arsenal zelf wel staan te springen voor de komst van Mbappé. Zij deinzen vooral terug voor zijn kolossale looneisen. Beide clubs willen immers niet hun hele salarisstructuur overhoop gooien door Mbappé een loon te geven dat mijlenver boven dat van elke andere speler ligt.

Bij welke club zou Mbappé het beste passen?

Meest recent

Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

8
8
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

28
28
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

127
127
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

59
59
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

32
32
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

347
347
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

163
163
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

93
93
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

96
96
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

150
150
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

443
443
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

128
128
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

137
137
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

228
228
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

234
234
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

187
187
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

432
432
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

550
550
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

90
90
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

482
482
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

678
678

Meer sportnieuws