'Mbappé zet deur wijd open voor 2 Engelse grootmachten'

699
'Mbappé zet deur wijd open voor 2 Engelse grootmachten'

Woensdag moet Paris Saint-Germain opnieuw aan de bak in de Champions League, want dan krijgt de Franse kampioen in zijn heenwedstrijd in de achtste finale het bezoek van Real Sociedad. Het zal in het Parc des Princes vooral uitkijken worden naar Kylian Mbappé, die nog een laatste keer zal proberen om zijn club de felbegeerde beker met de grote oren te bezorgen.

Niemand twijfelt er immers nog aan dat Mbappé na dit seizoen PSG zal verlaten. Hij is dan immers einde contract en kondigde vorige zomer al aan dat hij geen gebruik zal maken van de optie om zijn contract met één jaar te verlengen. Een nieuwe overeenkomst zal hij ook niet meer tekenen.

LEES OOK: Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Mbappé naar Real? Lang niet zeker

Alleen is de vraag nog waar zijn toekomst zal liggen. Real Madrid blijft de absolute topfavoriet om Mbappé binnen te halen, maar hoe langer witte rook uitblijft, hoe meer twijfels er komen. The Independent weet dat het voorstel van Real op financieel vlak nog niet voldoet aan de verwachtingen van Mbappé.

In Madrid zelf beginnen ze dan weer stilaan hun geduld te verliezen met de Fransman. Zij zijn de soap van 2022 nog niet vergeten, toen Mbappé maandenlang op weg leek naar Real om uiteindelijk toch bij te tekenen in Parijs. Het lijkt niet ondenkbaar dat ze de stekker uit de onderhandelingen zullen trekken als Mbappé blijft treuzelen.

Mbappé ziet ook Liverpool en Arsenal zitten

In dat geval zou de 25-jarige de deur alvast openzetten voor twee Engelse grootmachten. Vorig jaar zou zijn entourage zelf al contact opgenomen hebben met Liverpool, terwijl Mbappé zelf ook open zou staan voor een transfer naar Arsenal. Bij de Gunners zou hij wel in de voetsporen van Thierry Henry willen treden.

Alleen is het maar de vraag of Liverpool en Arsenal zelf wel staan te springen voor de komst van Mbappé. Zij deinzen vooral terug voor zijn kolossale looneisen. Beide clubs willen immers niet hun hele salarisstructuur overhoop gooien door Mbappé een loon te geven dat mijlenver boven dat van elke andere speler ligt.

Bij welke club zou Mbappé het beste passen?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

3
3
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

15
15
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

1
1
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

32
32
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

14
14
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

81
81
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

31
31
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

16
16
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

25
25
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

302
302
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

76
76
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

77
77
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

56
56
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

140
140
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

266
266
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

30
30
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

309
309
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

143
143
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

53
53
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws