'Newcastle, Chelsea én United strijden om dure Bayern-pion'

86
'Newcastle, Chelsea én United strijden om dure Bayern-pion'

Bayern München moet voorlopig de rol lossen aan de kop van het klassement in de Bundesliga. Der Rekordmeister verloor het afgelopen weekend met 3-0 tegen concurrent Bayer Leverkusen en zal uit zijn pijp mogen komen om de titel te pakken. Ondertussen kan één pion rekenen op stevige interesse uit de Premier League.

Zo wordt er volgens Ekrem Konur stevig getrokken aan de mouw van Matthijs de Ligt. De Nederlander heeft nog een contract tot medio 2027 in Beieren, maar wordt gelinkt Newcastle United, Chelsea en Manchester United. Die drie clubs tonen momenteel interesse, aldus Konur.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De Ligt is niet zeker van een basisplaats

De Ligt is momenteel niet zeker van een basisplaats bij Bayern. Zo startte hij tegen Leverkusen nog op de bank. "We begrijpen zijn teleurstelling, maar we zijn blij dat we Matthijs hebben", wordt sportief directeur Christopher Freund geciteerd door journalist Georg Holzner (Kicker).

"Er is concurrentie bij Bayern, dat weet hij en hij gedraagt zich professioneel zoals altijd", aldus Freund. De Ligt lag dit seizoen al een paar keer in de lappenmand, met onder meer een probleem aan de knie.

De Ligt is 65 miljoen euro waard

De Ligt kwam in juni 2022 de rangen versterken in de Allianz Arena. Bayern betaalde destijds 67 miljoen euro voor zijn komst en haalde hem weg bij Juventus, dat enkele jaren daarvoor zelf nog iets meer dan 85 miljoen betaald had aan Ajax.

Volgens Transfermarkt is De Ligt momenteel 67 miljoen euro waard. Het is afwachten welke club dat bedrag op tafel zal willen leggen, maar Bayern lijkt eerst en vooral dus niet bereid om de Ligt te laten gaan. Wordt vervolgd.

Voor welke club moet De Ligt kiezen?

Meest recent

Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

13
13
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

7
7
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

70
70
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

22
22
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

13
13
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

7
7
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

245
245
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

64
64
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

15
15
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

71
71
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

49
49
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

129
129
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

251
251
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

89
89
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

293
293
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

135
135
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

51
51
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

82
82
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

194
194

Meer sportnieuws