'Liverpool verbaast met Nederlandse international'

door
'Liverpool verbaast met Nederlandse international'

Liverpool voert momenteel nog altijd de Premier League aan, al heeft het wel een wedstrijd meer gespeeld dan concurrent Manchester City. Halen de Reds binnenkort een nieuwe Nederlander aan boord?

Liverpool heeft met Cody Gakpo, Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk al drie Nederlanders in de rangen, maar mogelijk komt daar nu een vierde bij. Volgens Fichajes leidt Liverpool immers de dans in de strijd om Donyell Malen (25).

LEES OOK: Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Dortmund wil het onderste uit de kan halen

Malen speelt momenteel voor Borussia Dortmund. Hij is aan een goed seizoen bezig en scoorde al 9 keer in de Bundesliga. Daarmee lokt hij naar verluidt de interesse van verschillende clubs uit grote competities, maar Liverpool ligt in polepositie en zou al een bod voorbereiden op de Nederlandse international.

Malen heeft nog een contract tot medio 2026 in Dortmund en moet volgens Transfermarkt 35 miljoen euro kosten. Dat is 5 miljoen minder dan het prijskaartje van 40 miljoen die de Borussen aan de aanvaller hangen. Het is afwachten of Liverpool dat op tafel wil leggen.

Malen brak door bij PSV

Malen speelt sinds de zomer van 2021 bij Dortmund. De Duitsers haalden hem toen weg bij PSV, de club waar hij doorbrak. Dortmund legde toen 30 miljoen euro op tafel en wil dus 10 miljoen winst boeken.

Voor Malen zou Liverpool een mooie stap in zijn carrière zijn. Hij was al eens actief in Engeland, maar dan wel bij de jeugd van Arsenal. Gaat hij nu een tweede avontuur aan over het Kanaal?

Moet Liverpool doorduwen voor Malen?

Meest recent

Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

0
0
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

73
73
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

48
48
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

167
167
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

136
136
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

514
514
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

87
87
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

142
142
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

330
330
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

50
50
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

252
252
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

289
289
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

105
105
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

569
569
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

46
46
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

94
94
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

191
191
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

748
748
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

105
105
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

379
379
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

298
298
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1525
1525
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

575
575
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

160
160

Meer sportnieuws