'Liverpool verbaast met Nederlandse international'

door
'Liverpool verbaast met Nederlandse international'

Liverpool voert momenteel nog altijd de Premier League aan, al heeft het wel een wedstrijd meer gespeeld dan concurrent Manchester City. Halen de Reds binnenkort een nieuwe Nederlander aan boord?

Liverpool heeft met Cody Gakpo, Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk al drie Nederlanders in de rangen, maar mogelijk komt daar nu een vierde bij. Volgens Fichajes leidt Liverpool immers de dans in de strijd om Donyell Malen (25).

LEES OOK: Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Dortmund wil het onderste uit de kan halen

Malen speelt momenteel voor Borussia Dortmund. Hij is aan een goed seizoen bezig en scoorde al 9 keer in de Bundesliga. Daarmee lokt hij naar verluidt de interesse van verschillende clubs uit grote competities, maar Liverpool ligt in polepositie en zou al een bod voorbereiden op de Nederlandse international.

Malen heeft nog een contract tot medio 2026 in Dortmund en moet volgens Transfermarkt 35 miljoen euro kosten. Dat is 5 miljoen minder dan het prijskaartje van 40 miljoen die de Borussen aan de aanvaller hangen. Het is afwachten of Liverpool dat op tafel wil leggen.

Malen brak door bij PSV

Malen speelt sinds de zomer van 2021 bij Dortmund. De Duitsers haalden hem toen weg bij PSV, de club waar hij doorbrak. Dortmund legde toen 30 miljoen euro op tafel en wil dus 10 miljoen winst boeken.

Voor Malen zou Liverpool een mooie stap in zijn carrière zijn. Hij was al eens actief in Engeland, maar dan wel bij de jeugd van Arsenal. Gaat hij nu een tweede avontuur aan over het Kanaal?

Moet Liverpool doorduwen voor Malen?

Meest recent

Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

25
25
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

22
22
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

76
76
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

134
134
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

11
11
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

433
433
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

43
43
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

116
116
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

87
87
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

237
237
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

375
375
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

176
176
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

118
118
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

152
152
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

108
108
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

284
284
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

59
59
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

796
796
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

488
488
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

256
256
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

423
423
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

249
249
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

207
207

Meer sportnieuws