'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

471
'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

Er zal de komende maanden nog heel wat inkt vloeien over de toekomst van Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller houdt voorlopig de lippen stijf op elkaar over waar hij volgend seizoen zal spelen. Desondanks gaat niemand er nog vanuit dat hij zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen.

Dat zou toch een klap zijn voor de Franse grootmacht, want zij wilden van Mbappé het absolute uithangbord van de club maken. Het was ook in die optiek dat ze in Parijs niet al te hard treurden om het vertrek van Lionel Messi en Neymar. Maar elk nadeel heeft natuurlijk ook zijn voordeel.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

PSG wil Mbappé vervangen door Leão én Osimhen

Een vertrek van Mbappé zou er immers voor zorgen dat er plots een enorme som geld vrijkomt voor PSG, want de 25-jarige vedette heeft een ronduit monsterlijk contract. En dat geld zou de club willen aanwenden om in de zomer een dubbele toptransfer te realiseren.

Volgens La Repubblica zou PSG immers van plan zijn om zowel Rafael Leão als Victor Osimhen uit de Serie A weg te halen. Leão zou als linksbuiten de directe vervanger van Mbappé moeten gaan worden, nadat hij de voorbije seizoenen bij AC Milan uitgroeide tot een wereldtopper.

Dubbele deal van 300 miljoen

PSG zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de Portugees, die pas vorige zomer zijn contract bij Milan verlengde. De afkoopsom in die overeenkomst zou maar liefst 175 miljoen euro bedragen. En ook voor de komst van Osimhen zal PSG een afkoopsom moeten betalen.

De Nigeriaanse spits tekende in december nog bij in Napels, maar zou voor een som tussen de 120 en 130 miljoen euro kunnen vertrekken. Alles samen zou PSG dus maar liefst 300 miljoen euro moeten neertellen om het vertrek van Mbappé op te vangen. Maar met Osimhen en Leão zouden ze wel kwaliteit halen en bovendien kennen de spelers de Ligue 1 uit hun periode bij Lille.

Zou dat een goede zet zijn van PSG?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

1
1
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

12
12
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

4
4
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

15
15
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

6
6
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

61
61
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

55
55
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

43
43
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

17
17
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

204
204
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270

Meer sportnieuws