'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

door
'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

Er zal de komende maanden nog heel wat inkt vloeien over de toekomst van Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller houdt voorlopig de lippen stijf op elkaar over waar hij volgend seizoen zal spelen. Desondanks gaat niemand er nog vanuit dat hij zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen.

Dat zou toch een klap zijn voor de Franse grootmacht, want zij wilden van Mbappé het absolute uithangbord van de club maken. Het was ook in die optiek dat ze in Parijs niet al te hard treurden om het vertrek van Lionel Messi en Neymar. Maar elk nadeel heeft natuurlijk ook zijn voordeel.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

PSG wil Mbappé vervangen door Leão én Osimhen

Een vertrek van Mbappé zou er immers voor zorgen dat er plots een enorme som geld vrijkomt voor PSG, want de 25-jarige vedette heeft een ronduit monsterlijk contract. En dat geld zou de club willen aanwenden om in de zomer een dubbele toptransfer te realiseren.

Volgens La Repubblica zou PSG immers van plan zijn om zowel Rafael Leão als Victor Osimhen uit de Serie A weg te halen. Leão zou als linksbuiten de directe vervanger van Mbappé moeten gaan worden, nadat hij de voorbije seizoenen bij AC Milan uitgroeide tot een wereldtopper.

Dubbele deal van 300 miljoen

PSG zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de Portugees, die pas vorige zomer zijn contract bij Milan verlengde. De afkoopsom in die overeenkomst zou maar liefst 175 miljoen euro bedragen. En ook voor de komst van Osimhen zal PSG een afkoopsom moeten betalen.

De Nigeriaanse spits tekende in december nog bij in Napels, maar zou voor een som tussen de 120 en 130 miljoen euro kunnen vertrekken. Alles samen zou PSG dus maar liefst 300 miljoen euro moeten neertellen om het vertrek van Mbappé op te vangen. Maar met Osimhen en Leão zouden ze wel kwaliteit halen en bovendien kennen de spelers de Ligue 1 uit hun periode bij Lille.

Zou dat een goede zet zijn van PSG?

Meest recent

‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

5
5
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

86
86
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

36
36
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

123
123
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

180
180
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

159
159
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

150
150
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

382
382
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

500
500
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

211
211
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

80
80
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

77
77
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

109
109
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

355
355
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

56
56
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

482
482
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

398
398
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

86
86
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

152
152
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79

Meer sportnieuws