'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

door
'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

Er zal de komende maanden nog heel wat inkt vloeien over de toekomst van Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller houdt voorlopig de lippen stijf op elkaar over waar hij volgend seizoen zal spelen. Desondanks gaat niemand er nog vanuit dat hij zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen.

Dat zou toch een klap zijn voor de Franse grootmacht, want zij wilden van Mbappé het absolute uithangbord van de club maken. Het was ook in die optiek dat ze in Parijs niet al te hard treurden om het vertrek van Lionel Messi en Neymar. Maar elk nadeel heeft natuurlijk ook zijn voordeel.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

PSG wil Mbappé vervangen door Leão én Osimhen

Een vertrek van Mbappé zou er immers voor zorgen dat er plots een enorme som geld vrijkomt voor PSG, want de 25-jarige vedette heeft een ronduit monsterlijk contract. En dat geld zou de club willen aanwenden om in de zomer een dubbele toptransfer te realiseren.

Volgens La Repubblica zou PSG immers van plan zijn om zowel Rafael Leão als Victor Osimhen uit de Serie A weg te halen. Leão zou als linksbuiten de directe vervanger van Mbappé moeten gaan worden, nadat hij de voorbije seizoenen bij AC Milan uitgroeide tot een wereldtopper.

Dubbele deal van 300 miljoen

PSG zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de Portugees, die pas vorige zomer zijn contract bij Milan verlengde. De afkoopsom in die overeenkomst zou maar liefst 175 miljoen euro bedragen. En ook voor de komst van Osimhen zal PSG een afkoopsom moeten betalen.

De Nigeriaanse spits tekende in december nog bij in Napels, maar zou voor een som tussen de 120 en 130 miljoen euro kunnen vertrekken. Alles samen zou PSG dus maar liefst 300 miljoen euro moeten neertellen om het vertrek van Mbappé op te vangen. Maar met Osimhen en Leão zouden ze wel kwaliteit halen en bovendien kennen de spelers de Ligue 1 uit hun periode bij Lille.

Zou dat een goede zet zijn van PSG?

Meest recent

Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

63
63
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

36
36
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

172
172
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

136
136
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

109
109
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

302
302
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

323
323
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

68
68
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

153
153
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

223
223
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

149
149
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

461
461
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

748
748
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

159
159
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

757
757
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

423
423
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

214
214
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

149
149
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

480
480
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

222
222
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

38
38
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

262
262
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

112
112
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

416
416

Meer sportnieuws