'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

door
'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

Er zal de komende maanden nog heel wat inkt vloeien over de toekomst van Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller houdt voorlopig de lippen stijf op elkaar over waar hij volgend seizoen zal spelen. Desondanks gaat niemand er nog vanuit dat hij zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen.

Dat zou toch een klap zijn voor de Franse grootmacht, want zij wilden van Mbappé het absolute uithangbord van de club maken. Het was ook in die optiek dat ze in Parijs niet al te hard treurden om het vertrek van Lionel Messi en Neymar. Maar elk nadeel heeft natuurlijk ook zijn voordeel.

LEES OOK: Pocognoli jubelt na enorme stunt: Pogba boven water

PSG wil Mbappé vervangen door Leão én Osimhen

Een vertrek van Mbappé zou er immers voor zorgen dat er plots een enorme som geld vrijkomt voor PSG, want de 25-jarige vedette heeft een ronduit monsterlijk contract. En dat geld zou de club willen aanwenden om in de zomer een dubbele toptransfer te realiseren.

Volgens La Repubblica zou PSG immers van plan zijn om zowel Rafael Leão als Victor Osimhen uit de Serie A weg te halen. Leão zou als linksbuiten de directe vervanger van Mbappé moeten gaan worden, nadat hij de voorbije seizoenen bij AC Milan uitgroeide tot een wereldtopper.

Dubbele deal van 300 miljoen

PSG zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de Portugees, die pas vorige zomer zijn contract bij Milan verlengde. De afkoopsom in die overeenkomst zou maar liefst 175 miljoen euro bedragen. En ook voor de komst van Osimhen zal PSG een afkoopsom moeten betalen.

De Nigeriaanse spits tekende in december nog bij in Napels, maar zou voor een som tussen de 120 en 130 miljoen euro kunnen vertrekken. Alles samen zou PSG dus maar liefst 300 miljoen euro moeten neertellen om het vertrek van Mbappé op te vangen. Maar met Osimhen en Leão zouden ze wel kwaliteit halen en bovendien kennen de spelers de Ligue 1 uit hun periode bij Lille.

Zou dat een goede zet zijn van PSG?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

33
33
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

14
14
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

35
35
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

139
139
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

53
53
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

44
44
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

132
132
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

310
310
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

194
194
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

102
102
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

250
250
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

85
85
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

89
89
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

329
329
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

272
272
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

654
654
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

115
115
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

528
528
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

214
214
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

164
164

Meer sportnieuws