'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

471 stemmen
'PSG spoelt vertrek Mbappé door met megadeal van 300 miljoen'

Er zal de komende maanden nog heel wat inkt vloeien over de toekomst van Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller houdt voorlopig de lippen stijf op elkaar over waar hij volgend seizoen zal spelen. Desondanks gaat niemand er nog vanuit dat hij zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain zal verlengen.

Dat zou toch een klap zijn voor de Franse grootmacht, want zij wilden van Mbappé het absolute uithangbord van de club maken. Het was ook in die optiek dat ze in Parijs niet al te hard treurden om het vertrek van Lionel Messi en Neymar. Maar elk nadeel heeft natuurlijk ook zijn voordeel.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

PSG wil Mbappé vervangen door Leão én Osimhen

Een vertrek van Mbappé zou er immers voor zorgen dat er plots een enorme som geld vrijkomt voor PSG, want de 25-jarige vedette heeft een ronduit monsterlijk contract. En dat geld zou de club willen aanwenden om in de zomer een dubbele toptransfer te realiseren.

Volgens La Repubblica zou PSG immers van plan zijn om zowel Rafael Leão als Victor Osimhen uit de Serie A weg te halen. Leão zou als linksbuiten de directe vervanger van Mbappé moeten gaan worden, nadat hij de voorbije seizoenen bij AC Milan uitgroeide tot een wereldtopper.

Dubbele deal van 300 miljoen

PSG zal wel diep in de buidel moeten tasten voor de Portugees, die pas vorige zomer zijn contract bij Milan verlengde. De afkoopsom in die overeenkomst zou maar liefst 175 miljoen euro bedragen. En ook voor de komst van Osimhen zal PSG een afkoopsom moeten betalen.

De Nigeriaanse spits tekende in december nog bij in Napels, maar zou voor een som tussen de 120 en 130 miljoen euro kunnen vertrekken. Alles samen zou PSG dus maar liefst 300 miljoen euro moeten neertellen om het vertrek van Mbappé op te vangen. Maar met Osimhen en Leão zouden ze wel kwaliteit halen en bovendien kennen de spelers de Ligue 1 uit hun periode bij Lille.

Zou dat een goede zet zijn van PSG?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

51
51
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

103
103
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

21
21
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

35
35
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

48
48
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

87
87
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

74
74
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

203
203
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

443
443
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

314
314
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

177
177
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

208
208
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

506
506
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

134
134

Meer sportnieuws