Atletico Madrid en Spanje ontsnappen aan dramatisch nieuws

door
Atletico Madrid en Spanje ontsnappen aan dramatisch nieuws

In La Liga lijkt de titelstrijd afgelopen weekend definitief in het voordeel van Real Madrid gekanteld te zijn. De Koninklijke wist zelf immers eerste achtervolger Girona met 4-0 in te blikken en zag tegelijk ook zijn andere concurrenten punten verliezen. FC Barcelona raakte niet verder dan een gelijkspel tegen Granada, terwijl Atletico Madrid averij opliep in Sevilla.

Die averij mag zowel letterlijk als figuurlijk opgevat worden. Met titularis Witsel maar zonder bankzitter Vermeeren ging Atletico immers met 1-0 verliezen in Sevilla, maar daarnaaast was er ook grote ongerustheid over Alvaro Morata. De spits moest nog voor de rust naar de kant.

LEES OOK: Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

Enorme domper dreigde voor Atletico en Spanje

Dat deed Morata bovendien in tranen en er werd gevreesd voor een zware knieblessure. In dat geval zou Atletico voor de rest van het seizoen niet meer kunnen rekenen op zijn doelpuntenmaker, want aan dergelijke kwetsuren hangt een herstelperiode van minimaal zes maanden vast.

Dat zou ook voor Spanje bijzonder slecht nieuws geweest zijn. Bij de nationale ploeg draagt Morata tegenwoordig zelfs de aanvoerdersband, maar nu dreigde hij verstek te moeten geven voor het EK van komende zomer. Met Gavi (FC Barcelona) moeten de Spanjaarden daar sowieso al een smaakmaker missen.

Schade bij Morata valt uiteindelijk mee

Maar uiteindelijk blijkt de soep toch niet zo heet gegeten te worden als ze werd opgediend. Atletico kwam maandag immers met nieuws dat een grote zucht van opluchting door Spanje deed gaan. Uit een scan bleek de kwetsuur van Morata al bij al nog mee te vallen.

De 31-jarige liep 'slechts' een botkneuzing en een verrekking van de kruisband op. Daardoor mist hij wel de heenwedstrijd in de achtste finales van de Champions League tegen Inter volgende week, maar de verwachting is dat Morata binnen een drietal weken weer speelklaar zal zijn.

Zou Spanje hem kunnen vervangen?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

28
28
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

41
41
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

132
132
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

147
147
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

248
248
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

342
342
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

506
506
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

289
289
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

262
262
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

169
169
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

421
421
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

67
67
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

134
134
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

255
255
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

210
210
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

71
71
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

98
98
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

127
127

Meer sportnieuws