TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, voorwaarde voor Nusa'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, voorwaarde voor Nusa'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

Jupiler Pro League

Afgelopen weekend maakte Antonio Nusa zijn wederoptreden bij Club Brugge, want er bleek geen onmiddellijk probleem te zijn met zijn knie. Toch is het nog steeds niet zeker of zijn transfer naar Brentford zal doorgaan. Nusa zou zelf nog steeds graag willen, maar er blijven ook andere clubs op de loer liggen. Om zijn droomtransfer te krijgen, zal hij de komende maanden vooral zijn fitheid moeten bewijzen om de twijfels van de clubs weg te nemen.

Bij RWDM komt er een nieuwe trainer. Na de zware 0-4-nederlaag tegen Antwerp nam de promovendus zondag afscheid van Claudio Caçapa, die na een dik halfjaar alweer de laan uitgestuurd wordt. In afwachting van een opvolger neemt Igor De Camargo voorlopig over.

De kans lijkt vrijwel onbestaande dat Cercle Brugge in de zomer Kevin Denkey nog zal kunnen houden. De topschutter blijft maar scoren - zondag nog twee goals in Gent - en lokte daarmee al de aandacht van heel wat clubs. Onder meer Lille en zelfs AC Milan worden al genoemd als mogelijke bestemmingen.

Naast Milan zou ook stadsgenoot Inter aan een speler uit de Jupiler Pro League denken. Een scout van de Nerazzurri was afgelopen weekend aanwezig op Den Dreef, naar verluidt om Tobe Leysen te scouten. De jonge doelman veroverde dit seizoen een basisplaats bij OHL en zette al enkele zeer sterke prestaties neer.

Buitenland

Charles De Ketelaere verkeert de laatste maanden in absolute bloedvorm en niemand twijfelt er dan ook aan dat Atalanta in de komende maanden zijn aankoopoptie zal lichten. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat de Rode Duivel volgend seizoen ook nog in Bergamo te bewonderen zal zijn. Als er een aanlokkelijk bod zou binnenkomen uit de Premier League, zou Atalanta overwegen om hem meteen weer te verkopen.

Zou De Ketelaere kunnen schitteren in de Premier League?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

28
28
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

33
33
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

21
21
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

67
67
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

26
26
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

17
17
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

175
175
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

296
296
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

260
260
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

39
39
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

35
35
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

235
235
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

258
258
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

246
246
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

281
281
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

226
226
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

91
91
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

339
339
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

589
589
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

390
390
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

549
549
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

141
141

Meer sportnieuws