TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, voorwaarde voor Nusa'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, voorwaarde voor Nusa'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Jupiler Pro League

Afgelopen weekend maakte Antonio Nusa zijn wederoptreden bij Club Brugge, want er bleek geen onmiddellijk probleem te zijn met zijn knie. Toch is het nog steeds niet zeker of zijn transfer naar Brentford zal doorgaan. Nusa zou zelf nog steeds graag willen, maar er blijven ook andere clubs op de loer liggen. Om zijn droomtransfer te krijgen, zal hij de komende maanden vooral zijn fitheid moeten bewijzen om de twijfels van de clubs weg te nemen.

Bij RWDM komt er een nieuwe trainer. Na de zware 0-4-nederlaag tegen Antwerp nam de promovendus zondag afscheid van Claudio Caçapa, die na een dik halfjaar alweer de laan uitgestuurd wordt. In afwachting van een opvolger neemt Igor De Camargo voorlopig over.

De kans lijkt vrijwel onbestaande dat Cercle Brugge in de zomer Kevin Denkey nog zal kunnen houden. De topschutter blijft maar scoren - zondag nog twee goals in Gent - en lokte daarmee al de aandacht van heel wat clubs. Onder meer Lille en zelfs AC Milan worden al genoemd als mogelijke bestemmingen.

Naast Milan zou ook stadsgenoot Inter aan een speler uit de Jupiler Pro League denken. Een scout van de Nerazzurri was afgelopen weekend aanwezig op Den Dreef, naar verluidt om Tobe Leysen te scouten. De jonge doelman veroverde dit seizoen een basisplaats bij OHL en zette al enkele zeer sterke prestaties neer.

Buitenland

Charles De Ketelaere verkeert de laatste maanden in absolute bloedvorm en niemand twijfelt er dan ook aan dat Atalanta in de komende maanden zijn aankoopoptie zal lichten. Maar dat betekent niet noodzakelijk dat de Rode Duivel volgend seizoen ook nog in Bergamo te bewonderen zal zijn. Als er een aanlokkelijk bod zou binnenkomen uit de Premier League, zou Atalanta overwegen om hem meteen weer te verkopen.

Zou De Ketelaere kunnen schitteren in de Premier League?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

6
6
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

4
4
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

31
31
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

100
100
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

10
10
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

26
26
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

9
9
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

244
244
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

131
131
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

167
167
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

53
53
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

213
213
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

93
93
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

91
91
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

116
116
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

347
347
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

456
456
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

267
267
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

211
211
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

477
477
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

581
581

Meer sportnieuws