Barça ontsnapt net aan blamage, baalavond Vermeeren

252
Barça ontsnapt net aan blamage, baalavond Vermeeren

In La Liga is Real Madrid dé winnaar van het weekend geworden. Het maakte zaterdagavond al een fors statement door eerste achtervolger Girona met 4-0 te vernederen en een dag later mocht het zich opnieuw in de handen wrijven. Ook Atletico Madrid en FC Barcelona lieten immers punten liggen.

LEES OOK: FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

Vermeeren ziet Atletico verliezen

Atletico beleefde een zeer pijnlijke avond in Sevilla, dat nochtans aan een dramatisch seizoen bezig is. Na een kwartier kwam de thuisploeg echter verrassend op voorsprong via Issac Romero. Daarop had Atletico geen antwoord meer in huis. Tot overmaat van ramp verloor het op slag van rust ook nog eens Alvaro Morata met een ogenschijnlijk zware knieblessure.

De spits werd in tranen afgevoerd en mogelijk komt zelfs zijn EK in gevaar. Arthur Vermeeren zag het allemaal vanaf de bank gebeuren, want hij kreeg alweer geen speelminuten bij Atletico. Axel Witsel stond wel in de basis, maar werd ook na 66 minuten vervangen. Bij Sevilla bleven Adnan Januzaj en Stanis Idumbo de hele partij op de bank.

Barça beleeft pijnlijke avond tegen staartploeg

Ook FC Barcelona ging weer met de billen bloot. Het raakte in eigen stadion niet verder dan een 3-3-gelijkspel tegen Granada, de voorlaatste in de klassering. En daar mocht het eigenlijk zelfs nog blij mee zijn, want het moest twee keer een achterstand ophalen.

Nochtans begon alles goed voor Barça, dat na een klein kwartier op voorsprong kwam via Yamal. Maar dat betekende niet dat ze op weg waren naar een makkelijke avond. Ricard Sanchez bracht de bezoekers vlak voor rust weer langszij en op het uur zorgde Pellistri zelfs voor 1-2.

Barça kwam echter snel weer langszij via Lewandowski, maar amper drie minuten later zorgde Miquel al voor 2-3. Granada leek even op weg naar een absolute stunt, maar tien minuten voor tijd sleepte Yamal met zijn tweede van de avond toch nog een punt uit de brand voor Barça.

Zijn Barça en Atletico definitief uitgeteld voor de titel?

Meest recent

'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

23
23
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

183
183
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

66
66
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

25
25
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

94
94
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

27
27
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

133
133
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

368
368
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

47
47
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

385
385
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

168
168
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

186
186
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

531
531
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

157
157
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

167
167
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

741
741
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

187
187
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

110
110
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

151
151
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

356
356
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

53
53

Meer sportnieuws