Barça ontsnapt net aan blamage, baalavond Vermeeren

door
Barça ontsnapt net aan blamage, baalavond Vermeeren

In La Liga is Real Madrid dé winnaar van het weekend geworden. Het maakte zaterdagavond al een fors statement door eerste achtervolger Girona met 4-0 te vernederen en een dag later mocht het zich opnieuw in de handen wrijven. Ook Atletico Madrid en FC Barcelona lieten immers punten liggen.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Vermeeren ziet Atletico verliezen

Atletico beleefde een zeer pijnlijke avond in Sevilla, dat nochtans aan een dramatisch seizoen bezig is. Na een kwartier kwam de thuisploeg echter verrassend op voorsprong via Issac Romero. Daarop had Atletico geen antwoord meer in huis. Tot overmaat van ramp verloor het op slag van rust ook nog eens Alvaro Morata met een ogenschijnlijk zware knieblessure.

De spits werd in tranen afgevoerd en mogelijk komt zelfs zijn EK in gevaar. Arthur Vermeeren zag het allemaal vanaf de bank gebeuren, want hij kreeg alweer geen speelminuten bij Atletico. Axel Witsel stond wel in de basis, maar werd ook na 66 minuten vervangen. Bij Sevilla bleven Adnan Januzaj en Stanis Idumbo de hele partij op de bank.

Barça beleeft pijnlijke avond tegen staartploeg

Ook FC Barcelona ging weer met de billen bloot. Het raakte in eigen stadion niet verder dan een 3-3-gelijkspel tegen Granada, de voorlaatste in de klassering. En daar mocht het eigenlijk zelfs nog blij mee zijn, want het moest twee keer een achterstand ophalen.

Nochtans begon alles goed voor Barça, dat na een klein kwartier op voorsprong kwam via Yamal. Maar dat betekende niet dat ze op weg waren naar een makkelijke avond. Ricard Sanchez bracht de bezoekers vlak voor rust weer langszij en op het uur zorgde Pellistri zelfs voor 1-2.

Barça kwam echter snel weer langszij via Lewandowski, maar amper drie minuten later zorgde Miquel al voor 2-3. Granada leek even op weg naar een absolute stunt, maar tien minuten voor tijd sleepte Yamal met zijn tweede van de avond toch nog een punt uit de brand voor Barça.

Zijn Barça en Atletico definitief uitgeteld voor de titel?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

101
101
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

51
51
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

257
257
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

94
94
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

199
199
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

132
132
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

157
157
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

359
359
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

241
241
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

123
123
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

275
275
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

153
153
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

143
143
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

270
270
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

423
423
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

556
556

Meer sportnieuws