Lambrechts zorgt voor onfortuinlijk moment in Charleroi-Anderlecht

door
Lambrechts zorgt voor onfortuinlijk moment in Charleroi-Anderlecht

Anderlecht deed zondagavond een goede zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar heel veel overschot had Paars-Wit op Mambourg niet. Omdat ook Charleroi dit seizoen allesbehalve op dreef is, werd het zo een behoorlijk matige wedstrijd. Eén opmerkelijke fase zorgde wel voor beroering.

In de tweede helft moest zowaar scheidsrechter Erik Lambrechts gewisseld worden. Een tiental minuten na rust had de ref een harde knal van Thorgan Hazard vol in het gezicht gekregen. Hij ging tegen de grond en moest even bekomen, maar kon uiteindelijk toch verder.

LEES OOK: Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Lambrechts had last van geheugenverlies

Iets minder dan een kwartier later ging Lambrechts er echter weer bij zitten en uiteindelijk bleek hij niet verder te kunnen. Vierde scheidsrechter Laurent Willems moest daardoor de rest van de partij fluiten.

Volgens Eleven Sports had Lambrechts zelfs last van geheugenverlies. Hij moest uiteindelijk met een ambulance naar het ziekenhuis afgevoerd worden.

Maar liefst 15 minuten toegevoegde tijd

De commotie rond Lambrechts zorgde er ook voor dat de wedstrijd stevig uitliep. Aan het einde van de rit moest er maar liefst een kwartier bijgeteld worden om te compenseren voor de tijd die verloren ging met zijn behandeling en vervanging.

Gelukkig voor Anderlecht zat het dan al min of meer op rozen, want vijf minuten voor het einde van de reguliere speeltijd had Vazquez al voor de bevrijdende 1-3 gezorgd. Daardoor loopt Paars-Wit weer twee punten in op leider Union en staat het nu op acht punten.

Heb je ooit al zo'n situatie meegemaakt?

Meest recent

'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

5
5
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

89
89
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

77
77
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

155
155
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

128
128
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

50
50
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

233
233
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

285
285
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

315
315
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

78
78
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

419
419
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

362
362
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

445
445
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

215
215
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

104
104
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

205
205
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

76
76
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

417
417
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

637
637
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

92
92
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

307
307
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

257
257
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

557
557
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

486
486

Meer sportnieuws