Lambrechts zorgt voor onfortuinlijk moment in Charleroi-Anderlecht

door
Lambrechts zorgt voor onfortuinlijk moment in Charleroi-Anderlecht

Anderlecht deed zondagavond een goede zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar heel veel overschot had Paars-Wit op Mambourg niet. Omdat ook Charleroi dit seizoen allesbehalve op dreef is, werd het zo een behoorlijk matige wedstrijd. Eén opmerkelijke fase zorgde wel voor beroering.

In de tweede helft moest zowaar scheidsrechter Erik Lambrechts gewisseld worden. Een tiental minuten na rust had de ref een harde knal van Thorgan Hazard vol in het gezicht gekregen. Hij ging tegen de grond en moest even bekomen, maar kon uiteindelijk toch verder.

LEES OOK: De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Lambrechts had last van geheugenverlies

Iets minder dan een kwartier later ging Lambrechts er echter weer bij zitten en uiteindelijk bleek hij niet verder te kunnen. Vierde scheidsrechter Laurent Willems moest daardoor de rest van de partij fluiten.

Volgens Eleven Sports had Lambrechts zelfs last van geheugenverlies. Hij moest uiteindelijk met een ambulance naar het ziekenhuis afgevoerd worden.

Maar liefst 15 minuten toegevoegde tijd

De commotie rond Lambrechts zorgde er ook voor dat de wedstrijd stevig uitliep. Aan het einde van de rit moest er maar liefst een kwartier bijgeteld worden om te compenseren voor de tijd die verloren ging met zijn behandeling en vervanging.

Gelukkig voor Anderlecht zat het dan al min of meer op rozen, want vijf minuten voor het einde van de reguliere speeltijd had Vazquez al voor de bevrijdende 1-3 gezorgd. Daardoor loopt Paars-Wit weer twee punten in op leider Union en staat het nu op acht punten.

Heb je ooit al zo'n situatie meegemaakt?

Meest recent

Nieuwe boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

49
49
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

43
43
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

236
236
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

155
155
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

62
62
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

118
118
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

75
75
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

62
62
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

86
86
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

182
182
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

99
99
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

97
97
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

138
138
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

56
56
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

320
320
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

332
332
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

162
162
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

91
91
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

325
325
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

109
109
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

135
135
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

374
374
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

205
205
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

230
230

Meer sportnieuws