Hazard en Dolberg: "Dat moet nog een stuk beter"

door
Hazard en Dolberg:

RSC Anderlecht speelde vanavond op het veld van Sporting Charleroi. De Brusselaars speelden voetballend een zeer matige match, maar ze waren wel efficiënt. Zo doet Paars-Wit toch een goede zaak in het klassement.

Anderlecht won met 1-3. Een eigen doelpunt, Kasper Dolberg en Luis Vazquez zorgden voor de al bij al verdiende zege van Anderlecht, dat een onmondig Charleroi trof. Daar moeten ze toch echt gaan opletten voor de play-downs.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Dolberg scoort

Door de zege heeft Anderlecht nu 8 punten minder dan Union SG. Kasper Dolberg scoorde eindelijk weer, ook Luis Vazquez was met een zeer knappe goal trefzeker.

Dolberg was happy met de zege. "Het was een zeer belangrijke zege. Het was niet mooi, maar we haalden de drie punten en zijn dus tevreden. Dat ik weer scoorde? Dat was zeer belangrijk. Het duurde een tijdje. Daar leef je als spits voor en ik ben blij dat ik kon scoren", aldus de spits bij DAZN.

Brian Riemer vertelde onlangs nog dat Dolberg zijn nummer één is. De coach pakte het zeer goed aan en heeft nu twee spitsen die vertrouwen tankten. 

"Dat ik de nummer één ben? Het is belangrijk dat je vertrouwen voelt van je coach. Maar ik voelde de steun van de ploegmaats en ik ben zeer tevreden dat ik deel uitmaak van deze ploeg", aldus de Deense spits.

Hazard kritisch

Thorgan Hazard was belangrijk met twee assists. "Het was zeker geen makkelijk duel, wat we ook verwacht hadden. Het was geen goede match, maar we moeten de drie punten onthouden. We hebben spelers die makkelijk scoren.  Dat zag je met Kasper en Luis. We moeten wel ons spelniveau opkrikken voor de play-offs. Het veld was niet goed, maar dat is geen excuus. Er was te veel ruimte tussen de linies."

Is dit RSCA een titelkandidaat?

Meest recent

'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

56
56
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

36
36
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

112
112
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

13
13
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

272
272
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

167
167
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

44
44
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

80
80
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

53
53
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

274
274
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

259
259
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

85
85
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

177
177
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

191
191
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

212
212
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

188
188
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

79
79
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

187
187
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

425
425
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

329
329
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

106
106

Meer sportnieuws