'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

door
'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

Brighton & Hove Albion ging zaterdag laat de boot in op het veld van Tottenham Hotspur. De Seagulls kwamen op voorsprong, maar zagen de Spurs de situatie nog helemaal omdraaien. Koaru Mitoma mocht in de basis starten bij de bezoekers.

Brighton nam de leiding via Pascal Gross. De Duitser zette een strafschop feilloos om. Tottenham beet daarna lange tijd de tanden stuk op de bezoekers, maar net na het uur scoorde Sarr in de rebound de gelijkmaker. Beide ploegen leken op weg naar een punt, tot Brennan Johnson Tottenham in de absolute slotseconden alsnog de volle buit schonk. Mitoma en co dropen ontgoocheld af.

Mitoma mag dromen van toptransfer

De Japanse winger is een sensatie sinds hij in de premier League aan de slag is. Met zijn snelheid en onvoorspelbare dribbels deed hij al menig monden openvallen. Dit seizoen zit hij aan 25 optredens in alles competities (3 goals, 6 assists).

Dat leverde hem in het verleden heel wat interesse op, en volgens transferexpert Ekrem Konur mag de dribbelaar blijven dromen van een toptransfer. Zo zouden Borussia Dortmund, FC Barcelona, Manchester United en Arsenal nog altijd belangstelling tonen voor Mitoma.

Passage bij Union SG

Wie het Belgische voetbal volgt, kent Mitoma uiteraard van zijn huurpassage bij Union SG. Ook in ons land was de international een gesel voor tegenstanders. In totaal speelde hij 29 duels voor de Unionisten, waarin hij goed was voor 8 goals en 4 assists.

Het contract van Mitoma bij Brighton loopt nog tot midden 2027. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 50 miljoen euro waard, al zal Brighton ongetwijfeld meer proberen te vangen voor de speler.

Voor welke club moet Mitoma kiezen?

Meest recent

'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

40
40
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

117
117
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

424
424
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

435
435
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

83
83
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

25
25
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

906
906
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

221
221
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

258
258
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

114
114
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

152
152
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

484
484
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

535
535
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

306
306
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

476
476
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

152
152
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

671
671
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

685
685
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

465
465
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

411
411
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

178
178
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

365
365
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

74
74
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

579
579
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

360
360

Meer sportnieuws