'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

130
'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

Brighton & Hove Albion ging zaterdag laat de boot in op het veld van Tottenham Hotspur. De Seagulls kwamen op voorsprong, maar zagen de Spurs de situatie nog helemaal omdraaien. Koaru Mitoma mocht in de basis starten bij de bezoekers.

Brighton nam de leiding via Pascal Gross. De Duitser zette een strafschop feilloos om. Tottenham beet daarna lange tijd de tanden stuk op de bezoekers, maar net na het uur scoorde Sarr in de rebound de gelijkmaker. Beide ploegen leken op weg naar een punt, tot Brennan Johnson Tottenham in de absolute slotseconden alsnog de volle buit schonk. Mitoma en co dropen ontgoocheld af.

Mitoma mag dromen van toptransfer

De Japanse winger is een sensatie sinds hij in de premier League aan de slag is. Met zijn snelheid en onvoorspelbare dribbels deed hij al menig monden openvallen. Dit seizoen zit hij aan 25 optredens in alles competities (3 goals, 6 assists).

Dat leverde hem in het verleden heel wat interesse op, en volgens transferexpert Ekrem Konur mag de dribbelaar blijven dromen van een toptransfer. Zo zouden Borussia Dortmund, FC Barcelona, Manchester United en Arsenal nog altijd belangstelling tonen voor Mitoma.

Passage bij Union SG

Wie het Belgische voetbal volgt, kent Mitoma uiteraard van zijn huurpassage bij Union SG. Ook in ons land was de international een gesel voor tegenstanders. In totaal speelde hij 29 duels voor de Unionisten, waarin hij goed was voor 8 goals en 4 assists.

Het contract van Mitoma bij Brighton loopt nog tot midden 2027. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 50 miljoen euro waard, al zal Brighton ongetwijfeld meer proberen te vangen voor de speler.

🚀

Voor welke club moet Mitoma kiezen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Real grijpt in met Courtois, transferschok Stankovic'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

36
36
OHL incasseert nieuwe mokerslag: Timmy Simons grijpt in

Oud-Heverlee Leuven heeft in de Jupiler Pro League een nieuwe pokerslag geïncasseerd. OHL leek ...

45
45
Westerlo stunt tegen Standard: Charaï looft reactie

Westerlo won met 4-2 van Standard Luik. De Rouches waren nochtans goed aan het seizoen begonnen, ...

16
16
Mevrouw De Bruyne verrast met hartverscheurend verhaal

Voor Kevin De Bruyne en zijn gezin kwam er de voorbije maanden een hoofdstuk tot een einde dat ...

51
51
Hubert briest ondanks forfaitzege: “Absoluut niet zien”

Union SG boekte een 5-0 zege tegen Lommel en de vicekampioen draait weer mee bovenin het klassement. ...

44
44
Verstraete houdt zich niet in: “Goed bij ons kloten”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar de klappen vallen. Tegen Cercle Brugge leken Timmy Simons en ...

97
97
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

85
85
Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

79
79
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

257
257
Alarmbel rond Lukaku bij Fenerbahçe: "Hij is daarvan de dupe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

108
108
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

352
352
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

183
183
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

411
411
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

322
322
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

475
475
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

317
317
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

110
110
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

91
91
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

48
48
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

202
202
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

152
152
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

242
242
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

239
239
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

391
391
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

79
79

Meer sportnieuws