'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

130 stemmen
'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

Brighton & Hove Albion ging zaterdag laat de boot in op het veld van Tottenham Hotspur. De Seagulls kwamen op voorsprong, maar zagen de Spurs de situatie nog helemaal omdraaien. Koaru Mitoma mocht in de basis starten bij de bezoekers.

Brighton nam de leiding via Pascal Gross. De Duitser zette een strafschop feilloos om. Tottenham beet daarna lange tijd de tanden stuk op de bezoekers, maar net na het uur scoorde Sarr in de rebound de gelijkmaker. Beide ploegen leken op weg naar een punt, tot Brennan Johnson Tottenham in de absolute slotseconden alsnog de volle buit schonk. Mitoma en co dropen ontgoocheld af.

Mitoma mag dromen van toptransfer

De Japanse winger is een sensatie sinds hij in de premier League aan de slag is. Met zijn snelheid en onvoorspelbare dribbels deed hij al menig monden openvallen. Dit seizoen zit hij aan 25 optredens in alles competities (3 goals, 6 assists).

Dat leverde hem in het verleden heel wat interesse op, en volgens transferexpert Ekrem Konur mag de dribbelaar blijven dromen van een toptransfer. Zo zouden Borussia Dortmund, FC Barcelona, Manchester United en Arsenal nog altijd belangstelling tonen voor Mitoma.

Passage bij Union SG

Wie het Belgische voetbal volgt, kent Mitoma uiteraard van zijn huurpassage bij Union SG. Ook in ons land was de international een gesel voor tegenstanders. In totaal speelde hij 29 duels voor de Unionisten, waarin hij goed was voor 8 goals en 4 assists.

Het contract van Mitoma bij Brighton loopt nog tot midden 2027. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 50 miljoen euro waard, al zal Brighton ongetwijfeld meer proberen te vangen voor de speler.

Voor welke club moet Mitoma kiezen?

Meest recent

'Afscheid na 183 matchen: Duitsers kloppen aan bij Club'

Met Simon Mignolet (pensioen) en Aleksandar Stankovic (terug naar Internazionale) zag Club Brugge in ...

180
180
'Versterking Anderlecht: 23-jarige flankaanvaller in vizier'

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Tubeke, waar coach Vitor Bruno zijn troepen ...

106
106
'Transferbom Arsenal, United dokt 50 miljoen aan Chelsea'

Door het wereldkampioenschap gaat het nieuwe seizoen in de Premier League pas eind augustus weer van ...

36
36
'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Hoewel de voorbereiding inmiddels op toerental draait, moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe ...

437
437
'Balogun-bom zindert na: Infantino in vieze papieren'

Uiteindelijk maakte het op het veld geen verschil, maar de affaire rond Folarin Balogun heeft heel ...

536
536
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

345
345
'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

319
319
'Bondscoach Nederland: topkandidaat open voor de job'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

175
175
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

649
649
Vanaken of De Bruyne tegen Spanje? "Ik zou hém opstellen"

De Rode Duivels strijden aanstaande vrijdag tegen Spanje voor een plek in de halve finales van het ...

563
563
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

748
748
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

491
491
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

103
103
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

217
217
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

74
74
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

86
86
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

479
479
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

225
225
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

264
264
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

359
359
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

230
230
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

81
81
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

371
371
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

460
460
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

42
42

Meer sportnieuws