'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

130
'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

Brighton & Hove Albion ging zaterdag laat de boot in op het veld van Tottenham Hotspur. De Seagulls kwamen op voorsprong, maar zagen de Spurs de situatie nog helemaal omdraaien. Koaru Mitoma mocht in de basis starten bij de bezoekers.

Brighton nam de leiding via Pascal Gross. De Duitser zette een strafschop feilloos om. Tottenham beet daarna lange tijd de tanden stuk op de bezoekers, maar net na het uur scoorde Sarr in de rebound de gelijkmaker. Beide ploegen leken op weg naar een punt, tot Brennan Johnson Tottenham in de absolute slotseconden alsnog de volle buit schonk. Mitoma en co dropen ontgoocheld af.

Mitoma mag dromen van toptransfer

De Japanse winger is een sensatie sinds hij in de premier League aan de slag is. Met zijn snelheid en onvoorspelbare dribbels deed hij al menig monden openvallen. Dit seizoen zit hij aan 25 optredens in alles competities (3 goals, 6 assists).

Dat leverde hem in het verleden heel wat interesse op, en volgens transferexpert Ekrem Konur mag de dribbelaar blijven dromen van een toptransfer. Zo zouden Borussia Dortmund, FC Barcelona, Manchester United en Arsenal nog altijd belangstelling tonen voor Mitoma.

Passage bij Union SG

Wie het Belgische voetbal volgt, kent Mitoma uiteraard van zijn huurpassage bij Union SG. Ook in ons land was de international een gesel voor tegenstanders. In totaal speelde hij 29 duels voor de Unionisten, waarin hij goed was voor 8 goals en 4 assists.

Het contract van Mitoma bij Brighton loopt nog tot midden 2027. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 50 miljoen euro waard, al zal Brighton ongetwijfeld meer proberen te vangen voor de speler.

Voor welke club moet Mitoma kiezen?

Meest recent

Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

1
1
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

4
4
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

12
12
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

177
177
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

55
55
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

160
160
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

343
343
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

97
97
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

322
322
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

221
221
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

362
362
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

283
283
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

123
123
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

92
92
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

543
543
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

227
227
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

370
370
Anderlecht-publiek laat speler vallen: "Met trillende benen"

RSC Anderlecht heeft zondagavond een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Maar uiteindelijk ...

753
753
Stassin beleeft meteen droomdebuut bij Sevilla

Heel wat Belgen versierden afgelopen week in het absolute slot van de mercato nog een transfer. ...

108
108
Kassa kassa: Cercle kondigt megatransfer aan

De transfermarkt sloot in België eerder deze week zijn deuren, maar toch valt er nog een zeer ...

86
86
Simons beleeft rampzalige start: "Het is om te janken"

Na vijf speeldagen lijken er in de Jupiler Pro League al enkele degradatiekandidaten opgestaan te ...

106
106
Milan-Belgen grijpen net naast zege in kraker tegen Juve

In de Serie A stond er zondagavond nog een rasechte topper op het programma. Juventus kreeg immers ...

42
42
Comeback bij Duivels in de maak? Mannaert op tribune

Binnenkort zal Mark van Bommel zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend gaan ...

322
322
Tegenvallende start: Vitor Bruno is opvallend positief

In Europa heeft Anderlecht een goede zomer beleefd met de kwalificatie voor de league phase van de ...

302
302
Brughmans maakt indruk met klassereactie na knaltransfer

De topper tussen Anderlecht en KRC Genk heeft zondag geen winnaar gekregen. Geen van beide teams ...

97
97

Meer sportnieuws