'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

door
'Mitoma maakt absolute knaltransfer'

Brighton & Hove Albion ging zaterdag laat de boot in op het veld van Tottenham Hotspur. De Seagulls kwamen op voorsprong, maar zagen de Spurs de situatie nog helemaal omdraaien. Koaru Mitoma mocht in de basis starten bij de bezoekers.

Brighton nam de leiding via Pascal Gross. De Duitser zette een strafschop feilloos om. Tottenham beet daarna lange tijd de tanden stuk op de bezoekers, maar net na het uur scoorde Sarr in de rebound de gelijkmaker. Beide ploegen leken op weg naar een punt, tot Brennan Johnson Tottenham in de absolute slotseconden alsnog de volle buit schonk. Mitoma en co dropen ontgoocheld af.

Mitoma mag dromen van toptransfer

De Japanse winger is een sensatie sinds hij in de premier League aan de slag is. Met zijn snelheid en onvoorspelbare dribbels deed hij al menig monden openvallen. Dit seizoen zit hij aan 25 optredens in alles competities (3 goals, 6 assists).

Dat leverde hem in het verleden heel wat interesse op, en volgens transferexpert Ekrem Konur mag de dribbelaar blijven dromen van een toptransfer. Zo zouden Borussia Dortmund, FC Barcelona, Manchester United en Arsenal nog altijd belangstelling tonen voor Mitoma.

Passage bij Union SG

Wie het Belgische voetbal volgt, kent Mitoma uiteraard van zijn huurpassage bij Union SG. Ook in ons land was de international een gesel voor tegenstanders. In totaal speelde hij 29 duels voor de Unionisten, waarin hij goed was voor 8 goals en 4 assists.

Het contract van Mitoma bij Brighton loopt nog tot midden 2027. Volgens Transfermarkt is hij momenteel 50 miljoen euro waard, al zal Brighton ongetwijfeld meer proberen te vangen voor de speler.

Voor welke club moet Mitoma kiezen?

Meest recent

Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

41
41
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

45
45
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

131
131
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

21
21
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

57
57
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

92
92
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

557
557
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

136
136
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

184
184
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

401
401
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

80
80
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

165
165
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

120
120
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

94
94
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

73
73
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

155
155
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

155
155
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

211
211
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

109
109
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

308
308
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

108
108
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

221
221
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

150
150

Meer sportnieuws