VAR-blunder bij Club-Eupen? "Gebeuren vreemde dingen"

door
VAR-blunder bij Club-Eupen?

Club Brugge won makkelijk met 4-0 van KAS Eupen. Dat was een verdiende zege, maar na de match was er toch wat ophef omtrent een fase in het begin van de partij. Beging de VAR weer een blunder?

LEES OOK: Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Mignolet rood?

Eupen-trainer Florian Kohfeldt was boos. Hij was van mening dat Simon Mignolet na drie minuten rood had moeten krijgen. Charles Cook was alleen door en speelde de bal onder Mignolet door, die volgens hem het leer met de hand tegenhield. Dat was buiten het strafschopgebied.

"De Belgische scheidsrechters zijn toch zo goed... Dat was rood. Zoiets verandert de wedstrijd", zei de trainer duidelijk zeer misnoegd na de partij bij DAZN.

Deila stelt zich ook vragen

Ronny Deila kreeg er ook een vraag over. "Ik kan er niet veel over zeggen. Ik heb de fase nog niet gezien. Normaal ben ik niet zo kritisch, maar er gebeuren de laatste tijd vreemde dingen. Denk maar aan de afgekeurde goal in Anderlecht-AA Gent van vorige week. Dan vraag ik me af of we wel naar dezelfde wedstrijd kijken? Ik snap dat niet als er een VAR is. Het zou toch niet zo moeilijk mogen zijn?"

Zo is er dus nog maar eens ophef omtrent een beslissing van de VAR. Eerder was Alexander Blessin al zeer misnoegd over de strafschop die Union SG in de extra tijd tegenkreeg tegen KVC Westerlo.

Had Mignolet rood moeten krijgen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

2
2
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

16
16
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

45
45
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

46
46
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

26
26
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

151
151
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

41
41
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

283
283
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

16
16
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

265
265
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

174
174
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

514
514
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

148
148
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

98
98
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

232
232
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

361
361
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

111
111
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

669
669
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

432
432
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

76
76
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

139
139
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

84
84
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

315
315

Meer sportnieuws