VAR-blunder bij Club-Eupen? "Gebeuren vreemde dingen"

door
VAR-blunder bij Club-Eupen?

Club Brugge won makkelijk met 4-0 van KAS Eupen. Dat was een verdiende zege, maar na de match was er toch wat ophef omtrent een fase in het begin van de partij. Beging de VAR weer een blunder?

LEES OOK: Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

Mignolet rood?

Eupen-trainer Florian Kohfeldt was boos. Hij was van mening dat Simon Mignolet na drie minuten rood had moeten krijgen. Charles Cook was alleen door en speelde de bal onder Mignolet door, die volgens hem het leer met de hand tegenhield. Dat was buiten het strafschopgebied.

"De Belgische scheidsrechters zijn toch zo goed... Dat was rood. Zoiets verandert de wedstrijd", zei de trainer duidelijk zeer misnoegd na de partij bij DAZN.

Deila stelt zich ook vragen

Ronny Deila kreeg er ook een vraag over. "Ik kan er niet veel over zeggen. Ik heb de fase nog niet gezien. Normaal ben ik niet zo kritisch, maar er gebeuren de laatste tijd vreemde dingen. Denk maar aan de afgekeurde goal in Anderlecht-AA Gent van vorige week. Dan vraag ik me af of we wel naar dezelfde wedstrijd kijken? Ik snap dat niet als er een VAR is. Het zou toch niet zo moeilijk mogen zijn?"

Zo is er dus nog maar eens ophef omtrent een beslissing van de VAR. Eerder was Alexander Blessin al zeer misnoegd over de strafschop die Union SG in de extra tijd tegenkreeg tegen KVC Westerlo.

Had Mignolet rood moeten krijgen?

Meest recent

Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

7
7
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

17
17
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

136
136
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

83
83
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

145
145
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

219
219
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

157
157
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

107
107
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

43
43
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

87
87
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

309
309
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

178
178
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

265
265
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

489
489
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

159
159
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

50
50
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

282
282
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

404
404
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

400
400
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

151
151
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

381
381

Meer sportnieuws