Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

door
Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

Real Madrid heeft zaterdagavond mogelijk een grote stap richting de Spaanse titel gezet. In een rechtstreekse confrontatie deelde het eerste achtervolger Girona immers een stevige tik uit. De seizoensrevelatie kreeg in het Bernabeu een 4-0 om de oren, waardoor Real zijn voorsprong uitbreidde tot vijf punten.

De klinkende overwinning droeg de stempel van Vinicius Junior en Jude Bellingham. Die eerste opende fraai de score en speelde ook een hoofdrol in de twee volgende doelpunten, die telkens door de Engelsman afgewerkt werden.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Ancelotti schiet uit zijn krammen

En toch ging het na de wedstrijd weer over Kylian Mbappé. De voetbalwereld blijft immers in de ban van de mogelijke transfer van de Franse steraanvaller naar Real in de zomer en de geruchtenmolen blijft op volle toeren draaien. Daar ontsnapte ook Carlo Ancelotti niet aan.

De coach van de Koninklijke schoot echter uit zijn krammen toen hij op zijn persconferentie na de match wéér een vraag over Mbappé kreeg. "Jullie blijven me maar vragen stellen over een speler van een andere ploeg. Wij hebben al de beste spelers ter wereld", sneerde hij terug.

Ancelotti lijkt niet warm te lopen voor Mbappé

Ancelotti waagde zich zelfs aan een opsomming. "In deze volgorde: Vinicius Junior als eerste, Jude Bellingham als tweede, Rodrygo als derde. Daarna Toni Kroos, Federico Valverde en Eduardo Camavinga."

Het mag dus duidelijk zijn dat Ancelotti het aanhoudende gespeculeer beu is en niet echt op Mbappé zit te wachten. Zijn uitspraak laat bovendien ook licht schijnen op de vraag hoe Mbappé ingepast zou moeten worden in het elftal van Real. De enige vacature lijkt immers als diepe spits te zijn, maar Mbappé deed publiekelijk zijn bedrag toen hij bij PSG op die positie moest spelen. Hij komt liefst vanaf links, maar daar loopt Vinicius al. Daar zal Ancelotti ongetwijfeld ook al over nagedacht hebben.

Kan je zijn woede begrijpen?

Meest recent

Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

8
8
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

48
48
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

16
16
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

44
44
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

31
31
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

51
51
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

323
323
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

82
82
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

226
226
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

28
28
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

446
446
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

227
227
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

63
63
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

122
122
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

345
345
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

310
310
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

106
106
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

207
207
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

234
234
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

226
226
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

201
201
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

99
99
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73

Meer sportnieuws