Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

door
Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

Real Madrid heeft zaterdagavond mogelijk een grote stap richting de Spaanse titel gezet. In een rechtstreekse confrontatie deelde het eerste achtervolger Girona immers een stevige tik uit. De seizoensrevelatie kreeg in het Bernabeu een 4-0 om de oren, waardoor Real zijn voorsprong uitbreidde tot vijf punten.

De klinkende overwinning droeg de stempel van Vinicius Junior en Jude Bellingham. Die eerste opende fraai de score en speelde ook een hoofdrol in de twee volgende doelpunten, die telkens door de Engelsman afgewerkt werden.

LEES OOK: 'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Ancelotti schiet uit zijn krammen

En toch ging het na de wedstrijd weer over Kylian Mbappé. De voetbalwereld blijft immers in de ban van de mogelijke transfer van de Franse steraanvaller naar Real in de zomer en de geruchtenmolen blijft op volle toeren draaien. Daar ontsnapte ook Carlo Ancelotti niet aan.

De coach van de Koninklijke schoot echter uit zijn krammen toen hij op zijn persconferentie na de match wéér een vraag over Mbappé kreeg. "Jullie blijven me maar vragen stellen over een speler van een andere ploeg. Wij hebben al de beste spelers ter wereld", sneerde hij terug.

Ancelotti lijkt niet warm te lopen voor Mbappé

Ancelotti waagde zich zelfs aan een opsomming. "In deze volgorde: Vinicius Junior als eerste, Jude Bellingham als tweede, Rodrygo als derde. Daarna Toni Kroos, Federico Valverde en Eduardo Camavinga."

Het mag dus duidelijk zijn dat Ancelotti het aanhoudende gespeculeer beu is en niet echt op Mbappé zit te wachten. Zijn uitspraak laat bovendien ook licht schijnen op de vraag hoe Mbappé ingepast zou moeten worden in het elftal van Real. De enige vacature lijkt immers als diepe spits te zijn, maar Mbappé deed publiekelijk zijn bedrag toen hij bij PSG op die positie moest spelen. Hij komt liefst vanaf links, maar daar loopt Vinicius al. Daar zal Ancelotti ongetwijfeld ook al over nagedacht hebben.

🚀

Kan je zijn woede begrijpen?

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

33
33
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

159
159
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

25
25
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

75
75
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

72
72
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

51
51
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

186
186
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

192
192
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

351
351
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

48
48
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

161
161
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

83
83
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

78
78
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

257
257
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

131
131
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

474
474
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

91
91
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

435
435
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

19
19
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

180
180
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

724
724
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

70
70
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

325
325

Meer sportnieuws