Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

door
Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

Real Madrid heeft zaterdagavond mogelijk een grote stap richting de Spaanse titel gezet. In een rechtstreekse confrontatie deelde het eerste achtervolger Girona immers een stevige tik uit. De seizoensrevelatie kreeg in het Bernabeu een 4-0 om de oren, waardoor Real zijn voorsprong uitbreidde tot vijf punten.

De klinkende overwinning droeg de stempel van Vinicius Junior en Jude Bellingham. Die eerste opende fraai de score en speelde ook een hoofdrol in de twee volgende doelpunten, die telkens door de Engelsman afgewerkt werden.

LEES OOK: 'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Ancelotti schiet uit zijn krammen

En toch ging het na de wedstrijd weer over Kylian Mbappé. De voetbalwereld blijft immers in de ban van de mogelijke transfer van de Franse steraanvaller naar Real in de zomer en de geruchtenmolen blijft op volle toeren draaien. Daar ontsnapte ook Carlo Ancelotti niet aan.

De coach van de Koninklijke schoot echter uit zijn krammen toen hij op zijn persconferentie na de match wéér een vraag over Mbappé kreeg. "Jullie blijven me maar vragen stellen over een speler van een andere ploeg. Wij hebben al de beste spelers ter wereld", sneerde hij terug.

Ancelotti lijkt niet warm te lopen voor Mbappé

Ancelotti waagde zich zelfs aan een opsomming. "In deze volgorde: Vinicius Junior als eerste, Jude Bellingham als tweede, Rodrygo als derde. Daarna Toni Kroos, Federico Valverde en Eduardo Camavinga."

Het mag dus duidelijk zijn dat Ancelotti het aanhoudende gespeculeer beu is en niet echt op Mbappé zit te wachten. Zijn uitspraak laat bovendien ook licht schijnen op de vraag hoe Mbappé ingepast zou moeten worden in het elftal van Real. De enige vacature lijkt immers als diepe spits te zijn, maar Mbappé deed publiekelijk zijn bedrag toen hij bij PSG op die positie moest spelen. Hij komt liefst vanaf links, maar daar loopt Vinicius al. Daar zal Ancelotti ongetwijfeld ook al over nagedacht hebben.

Kan je zijn woede begrijpen?

Meest recent

Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

2
2
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

106
106
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

133
133
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

137
137
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

146
146
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

124
124
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

250
250
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

174
174
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

229
229
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

69
69
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

181
181
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

424
424
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

389
389
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

120
120
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

385
385
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

289
289
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

120
120
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

297
297
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

140
140
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

583
583
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

143
143
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

265
265

Meer sportnieuws