Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

door
Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

Real Madrid heeft zaterdagavond mogelijk een grote stap richting de Spaanse titel gezet. In een rechtstreekse confrontatie deelde het eerste achtervolger Girona immers een stevige tik uit. De seizoensrevelatie kreeg in het Bernabeu een 4-0 om de oren, waardoor Real zijn voorsprong uitbreidde tot vijf punten.

De klinkende overwinning droeg de stempel van Vinicius Junior en Jude Bellingham. Die eerste opende fraai de score en speelde ook een hoofdrol in de twee volgende doelpunten, die telkens door de Engelsman afgewerkt werden.

LEES OOK: 'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Ancelotti schiet uit zijn krammen

En toch ging het na de wedstrijd weer over Kylian Mbappé. De voetbalwereld blijft immers in de ban van de mogelijke transfer van de Franse steraanvaller naar Real in de zomer en de geruchtenmolen blijft op volle toeren draaien. Daar ontsnapte ook Carlo Ancelotti niet aan.

De coach van de Koninklijke schoot echter uit zijn krammen toen hij op zijn persconferentie na de match wéér een vraag over Mbappé kreeg. "Jullie blijven me maar vragen stellen over een speler van een andere ploeg. Wij hebben al de beste spelers ter wereld", sneerde hij terug.

Ancelotti lijkt niet warm te lopen voor Mbappé

Ancelotti waagde zich zelfs aan een opsomming. "In deze volgorde: Vinicius Junior als eerste, Jude Bellingham als tweede, Rodrygo als derde. Daarna Toni Kroos, Federico Valverde en Eduardo Camavinga."

Het mag dus duidelijk zijn dat Ancelotti het aanhoudende gespeculeer beu is en niet echt op Mbappé zit te wachten. Zijn uitspraak laat bovendien ook licht schijnen op de vraag hoe Mbappé ingepast zou moeten worden in het elftal van Real. De enige vacature lijkt immers als diepe spits te zijn, maar Mbappé deed publiekelijk zijn bedrag toen hij bij PSG op die positie moest spelen. Hij komt liefst vanaf links, maar daar loopt Vinicius al. Daar zal Ancelotti ongetwijfeld ook al over nagedacht hebben.

Kan je zijn woede begrijpen?

Meest recent

Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

22
22
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

5
5
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

95
95
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

196
196
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

182
182
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

183
183
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

71
71
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

173
173
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

237
237
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

207
207
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

109
109
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

106
106
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

149
149
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

140
140
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

142
142
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

89
89
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

259
259
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

151
151
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

189
189
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

282
282
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

260
260
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

55
55
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

241
241
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

439
439

Meer sportnieuws