Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

door
Ancelotti spuwt vuur na zoveelste vraag over Mbappé

Real Madrid heeft zaterdagavond mogelijk een grote stap richting de Spaanse titel gezet. In een rechtstreekse confrontatie deelde het eerste achtervolger Girona immers een stevige tik uit. De seizoensrevelatie kreeg in het Bernabeu een 4-0 om de oren, waardoor Real zijn voorsprong uitbreidde tot vijf punten.

De klinkende overwinning droeg de stempel van Vinicius Junior en Jude Bellingham. Die eerste opende fraai de score en speelde ook een hoofdrol in de twee volgende doelpunten, die telkens door de Engelsman afgewerkt werden.

LEES OOK: Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Ancelotti schiet uit zijn krammen

En toch ging het na de wedstrijd weer over Kylian Mbappé. De voetbalwereld blijft immers in de ban van de mogelijke transfer van de Franse steraanvaller naar Real in de zomer en de geruchtenmolen blijft op volle toeren draaien. Daar ontsnapte ook Carlo Ancelotti niet aan.

De coach van de Koninklijke schoot echter uit zijn krammen toen hij op zijn persconferentie na de match wéér een vraag over Mbappé kreeg. "Jullie blijven me maar vragen stellen over een speler van een andere ploeg. Wij hebben al de beste spelers ter wereld", sneerde hij terug.

Ancelotti lijkt niet warm te lopen voor Mbappé

Ancelotti waagde zich zelfs aan een opsomming. "In deze volgorde: Vinicius Junior als eerste, Jude Bellingham als tweede, Rodrygo als derde. Daarna Toni Kroos, Federico Valverde en Eduardo Camavinga."

Het mag dus duidelijk zijn dat Ancelotti het aanhoudende gespeculeer beu is en niet echt op Mbappé zit te wachten. Zijn uitspraak laat bovendien ook licht schijnen op de vraag hoe Mbappé ingepast zou moeten worden in het elftal van Real. De enige vacature lijkt immers als diepe spits te zijn, maar Mbappé deed publiekelijk zijn bedrag toen hij bij PSG op die positie moest spelen. Hij komt liefst vanaf links, maar daar loopt Vinicius al. Daar zal Ancelotti ongetwijfeld ook al over nagedacht hebben.

Kan je zijn woede begrijpen?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

14
14
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

29
29
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

32
32
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

88
88
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

101
101
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

272
272
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

131
131
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

255
255
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

204
204
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

255
255
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

192
192
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

129
129
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

152
152
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

248
248
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

281
281
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

392
392
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

230
230
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws