'Bayern-ster trekt conclusies na kraker: transfer op komst'

208
'Bayern-ster trekt conclusies na kraker: transfer op komst'

Na elf titels op een rij lijkt er dit seizoen een einde te komen aan de dominantie van Bayern München in de Bundesliga. Zaterdagavond moest de recordkampioen zijn eerdere erkennen in Bayer Leverkusen, dat dankzij de zege in de kraker zijn voorsprong vergroot heeft tot vijf punten.

Bayern kreeg duidelijke 3-0-cijfers om de oren van zijn titelrivaal, die zo een duidelijk statement maakte. Die nederlaag zal mogelijk ook gevolgen hebben voor de transferzomer, want volgens Sky-journalist Florian Plettenberg zal een grote naam bij Bayern uit die match zijn conclusies trekken.

LEES OOK: Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De Ligt wil vertrekken bij Bayern

Matthijs de Ligt bleef tegen Leverkusen immers 90 minuten aan de bank gekluisterd en dat is lang niet de eerste keer dit seizoen. Onder Thomas Tuchel is de Nederlandse verdediger geen titularis, want als iedereen fit is krijgen centraal achterin Dayot Upamecano en Kim Min-jae de voorkeur.

De Ligt zou dan ook niet gelukkig zijn met zijn situatie en nadenken over een vertrek in de zomer. Daarvoor zal hij wel de meewerking van Bayern moeten krijgen, want hij heeft nog een contract tot 2027. Al zal de club wellicht geen neen zeggen als er een mooie transfersom op tafel komt, want De Ligt is toch een dure speler om op de bank te zetten.

Verwachtingen nog niet ingelost

Bovendien zou Tuchel nog steeds tuk zijn op de komst van Ronald Araujo, de sterkhouder van FC Barcelona. Een verkoop van De Ligt zou dus mee die transfer kunnen financieren, want de Uruguayaan zal ook een dure vogel worden.

De 24-jarige heeft het zo toch moeilijk om de torenhoge verwachtingen in te lossen. Na zijn doorbraak bij Ajax was de verwachting min of meer dat hij zou doorgroeien tot de beste verdediger ter wereld, wat Juventus er ook toe aanzette om maar liefst 85 miljoen euro te betalen voor zijn komst. Na drie jaar liet de Oude Dame hem echter met verlies vertrekken naar Bayern en daar is hij nu dus op de bank beland.

Zal De Ligt de verwachtingen nog inlossen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

14
14
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

124
124
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

28
28
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

32
32
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

53
53
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

124
124
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

47
47
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

291
291
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

650
650
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

82
82
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

154
154
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

188
188
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

354
354
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

668
668
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

250
250
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

104
104

Meer sportnieuws