Riemer heeft er 'aanwinst' bij: "Zie een ster in hem"

door
Riemer heeft er 'aanwinst' bij:

Bij RSC Anderlecht hebben ze stilaan weer keuze. De geblesseerden keren stilaan terug en dat is goed nieuws voor Brian Riemer. De afgelopen weken speelde een speler zich wat meer in de kijker bij de Brusselaars.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Angulo komt aan de oppervlakte

Nilson Angulo mocht eind 2023 invallen tegen KRC Genk en was toen betrokken bij de late 2-1. Tegen AA Gent viel hij ook goed in en werd een goal van hem nog onterecht afgekeurd. De flankaanvaller zet stappen voorwaarts.

“Hij zit op het juiste pad. Ik zie een ster in hem. Fysiek is hij enorm sterk. Zijn potentieel is enorm. Met talent weet je niet wanneer en of het er ook gaat uitkomen. Hij doet het nu goed, maar hij moet nog wat slimmer worden. Wanneer schieten, wanneer de combinatie aangaan… Hij moet zich nu wat aanpassen aan het hogere niveau", aldus Riemer op zijn persbabbel.

Kansen grijpen

Hij gelooft in hem, maar legt geen druk op Angulo. "Ik ben er zeker van dat dit gaat komen. Of dat dit seizoen nog gaat komen, of komend seizoen, dat weet ik zelf niet. Dat hij korte invalbeurten krijgt? Uiteraard zou het beter zijn dan hij meer minuten kan vergaren. Het is aan hem om de kansen die hij krijgt te grijpen."

Angulo speelde in anderhalf jaar tijd 15 matchen voor Anderlecht, maar daarin kwam hij amper 144 minuten actie. Voor RSCA Futures speelde hij in die periode 25 duels. Met 7 goals en 1 assist deed hij het daar beter. Volgt nu eindelijk echt de doorbraak en kan hij de 2 miljoen euro die Anderlecht voor hem betaalde alsnog laten renderen?

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

'Overmars aan zet: 4 sterkhouders Antwerp gratis weg?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

1
1
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

62
62
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

82
82
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

131
131
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

302
302
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

204
204
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

196
196
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

161
161
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

232
232
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

125
125
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

240
240
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

61
61
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

173
173
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

271
271
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

295
295
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

292
292
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

389
389
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

344
344
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

60
60
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

289
289
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

596
596
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

483
483
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

258
258

Meer sportnieuws