Riemer heeft er 'aanwinst' bij: "Zie een ster in hem"

door
Riemer heeft er 'aanwinst' bij:

Bij RSC Anderlecht hebben ze stilaan weer keuze. De geblesseerden keren stilaan terug en dat is goed nieuws voor Brian Riemer. De afgelopen weken speelde een speler zich wat meer in de kijker bij de Brusselaars.

LEES OOK: Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Angulo komt aan de oppervlakte

Nilson Angulo mocht eind 2023 invallen tegen KRC Genk en was toen betrokken bij de late 2-1. Tegen AA Gent viel hij ook goed in en werd een goal van hem nog onterecht afgekeurd. De flankaanvaller zet stappen voorwaarts.

“Hij zit op het juiste pad. Ik zie een ster in hem. Fysiek is hij enorm sterk. Zijn potentieel is enorm. Met talent weet je niet wanneer en of het er ook gaat uitkomen. Hij doet het nu goed, maar hij moet nog wat slimmer worden. Wanneer schieten, wanneer de combinatie aangaan… Hij moet zich nu wat aanpassen aan het hogere niveau", aldus Riemer op zijn persbabbel.

Kansen grijpen

Hij gelooft in hem, maar legt geen druk op Angulo. "Ik ben er zeker van dat dit gaat komen. Of dat dit seizoen nog gaat komen, of komend seizoen, dat weet ik zelf niet. Dat hij korte invalbeurten krijgt? Uiteraard zou het beter zijn dan hij meer minuten kan vergaren. Het is aan hem om de kansen die hij krijgt te grijpen."

Angulo speelde in anderhalf jaar tijd 15 matchen voor Anderlecht, maar daarin kwam hij amper 144 minuten actie. Voor RSCA Futures speelde hij in die periode 25 duels. Met 7 goals en 1 assist deed hij het daar beter. Volgt nu eindelijk echt de doorbraak en kan hij de 2 miljoen euro die Anderlecht voor hem betaalde alsnog laten renderen?

Verdient hij meer speelkansen?

Meest recent

Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

0
0
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

35
35
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

9
9
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

64
64
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

128
128
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

33
33
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

84
84
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

173
173
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

65
65
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

42
42
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

124
124
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

267
267
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

240
240
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

176
176
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

453
453
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

218
218
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

153
153
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

169
169
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

237
237
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

359
359
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

324
324
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

139
139
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

100
100
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

51
51

Meer sportnieuws