Waarom Club Brugge één van de laatste artiesten in de rangen heeft

460 stemmen
Waarom Club Brugge één van de laatste artiesten in de rangen heeft

Club Brugge staat niet echt bekend als de club van de artiesten. Het DNA van Club Brugge is anders dan dat van Anderlecht, waar de fans kicken op het zien spelers van artiesten. Toch heeft Club één van de laatste artiesten bij uitstek op de Belgische velden in de rangen.

Voetballers moeten steeds meer alleskunners zijn. Gerobotiseerd. Het is geen goede evolutie in het voetbal. Daarom is het des te meer genieten van die buitenbeentjes. Jongens waarbij we kijken naar de technische kwaliteiten.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek Tresoldi: één man heeft sleutels in handen'

Technische kwaliteiten

Afgelopen weekend speelde Cameron Puertas een héérlijke wedstrijd tegen KRC Genk. “Hij verzet bergen werk en legt ook enorm veel kilometers af”, hoorden we. Dat is tegenwoordig de norm. Intensiteit, afgelegde (sprint)meters… Ondergetekende keek vooral naar de balvastheid, het heerlijke overzicht, de steekpasses en andere technische hoogstandjes van Puertas.

Daarom is het ook zo genieten van Andreas Skov Olsen. De Deen is een man van de grote matchen. Via de buitenkant, naar binnen trekken, zijn indrukwekkend schot, de versnelling in de versnelling, zijn dribbel op de korte ruimte… Skov Olsen is een van de beste spelers op de Belgische velden.

Skov Olsen eindigde bij de Gouden Schoen niet eens in de top tien. Onbegrijpelijk. Nochtans deed hij het fantastisch dit seizoen. ‘Skov’ telt als flankaanvaller 18 goals en 8 assists in 37 matchen. Een goal of assist om de 106,46 minuten. Knap. Hij schittert vaak in topmatchen. Zijn totale balans is met 33 goals en 24 assists in 84 duels als flankaanvaller simpelweg uitstekend.

Top in topmatchen

Hij zorgde voor goals tegen Anderlecht, Standard en Union SG. Hij leverde ook assists af tegen AA Gent en Union SG (2 keer). Skov Olsen staat er op de grote momenten. Dat Club Brugge er vorig jaar niets van bakte in de play-offs was geen toeval. Skov Olsen miste 4 van de 6 matchen. In die andere 2 was hij goed voor 1 assist.

Skov Olsen is stilaan een uitstervend ras in de Jupiler Pro League. De 23-jarige flankaanvaller lijkt aan zijn laatste maanden bezig te zijn in het Jan Breydelstadion. Met een marktwaarde van 18 miljoen euro en een contract tot medio 2026 zal de kassa in de zomer weer rinkelen in Brugge.

CR

Is Skov Olsen de beste speler van Club Brugge?

Meest recent

Nog transfers bij Cercle Brugge? Friis verklaart

Cercle Brugge is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Trainer Lars Friis hoopt ...

9
9
Spanje - Argentinië: dit zijn de 22 basisspelers

Vanavond weten we wie wereldkampioen wordt. Om 21u nemen Spanje en Argentinië het tegen elkaar ...

60
60
'Hugo Cuypers versiert bijzonder verrassende transfer'

Chicago Fire maakte onlangs de komst van Robert Lewandowski bekend. De Poolse aanvaller was zo ...

53
53
'Bliksemvertrek Tresoldi: één man heeft sleutels in handen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi nog minstens een jaartje behouden. Maar dat zal niet gemakkelijk ...

167
167
'Nieuw bestuur aan zet: twee grote vertrekkers bij Antwerp'

Antwerp FC beleefde een kalme transferperiode tot dusver. Dat had natuurlijk alles te maken met het ...

357
357
'Westerlo wil uitpakken: gesprekken voor eenmalige Duivel'

KVC Westerlo beleefde tot dusver een bijzonder lucratieve mercato. Maar om al die vertrekkers op te ...

61
61
'Club Brugge bibbert: steenrijke ploeg lonkt naar Seys'

Joaquin Seys maakt handig gebruik van zijn verlofperiode na een lang en slopend seizoen. Zo liet hij ...

480
480
'Toptransfer Diego Moreira: hinderpaal van 10 miljoen'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

79
79
KV Mechelen ruikt miljoenen; Ndongala terug naar België

De start van het nieuwe seizoen op de Belgische velden nadert met rasse schreden. De ploegen uit de ...

158
158
Club scherpt de messen: vijf inkomende deals op agenda

Club Brugge haalde tijdens de huidige transferperiode al een drietal versterkingen in huis. Maar ...

722
722
Hommeles bij Fransen: "Zo'n gedrag zag ik nog nooit"

Frankrijk heeft het WK 2026 met lege handen moeten verlaten. In de troostfinale om de bronzen ...

173
173
Vandenbempt bekent kleur: lichte favoriet in WK-finale

Zondagavond betwisten Argentinië en Spanje de finale van het WK 2026. Peter Vandenbempt zal in ...

130
130
"Een nachtmerrie" - Frankrijk spuwt één speler massaal uit

Frankrijk heeft zaterdagnacht een flinke tik gekregen in de troostfinale van het WK. Zo werd met ...

188
188
'Genk krijgt cruciaal transfernieuws: deal van 60 miljoen'

KRC Genk wil in de zomermercato stevig cashen op bepaalde spelers. Met name Konstantinos Karestas ...

615
615
'Union schrikt op: plotse toptransfer Kjell Scherpen'

Union SG moet komend seizoen al snel aan de bak in de voorrondes van de Champions League. Maar de ...

98
98
'Bayern legt megacontract klaar: bij drie beste verdieners'

Zijn WK werd er eentje met ups en downs, maar over het algemeen kan Michael Olise terugblikken op ...

262
262
Loting Europa League: Anderlecht vreest zware dobber

RSC Anderlecht begint aanstaande donderdag aan zijn nieuwe seizoen. Maar maandag volgt ook al een ...

785
785
Club haalt miljoenenzak boven: dríé topaanwinsten onderweg

Club Brugge is goed op weg om opnieuw meer dan 100 miljoen euro te verdienen op de transfermarkt. ...

1261
1261
DAZN-soap krijgt staartje: voetballiefhebber grote winnaar

De soap ronde wedstrijdbeelden in het Belgische voetbal deden afgelopen seizoen heel wat stof ...

880
880
Einde Garcia in zicht? "Gaat niet lang meer bondscoach zijn"

Terwijl dit weekend de ontknoping van het WK 2026 wordt afgewerkt, is de KBVB-top volop bezig met ...

644
644
Totale afgang Frankrijk: superster barst in tranen uit

Het WK 2026 is uitgedraaid op een flinke sisser voor Frankrijk. Na de uitschakeling in de halve ...

158
158
Antwerp-achterban neemt standpunt in na komst Vandenhaute

Antwerp FC kan beginnen aan een nieuw hoofdstuk. Vrijdagavond werd de overname van de Great Old ...

648
648
TRANSFERUURTJE: 'Bom in Premier League, exodus Club Brugge'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

643
643
Anderlecht verschaft update over grasmat-perikelen

RSC Anderlecht opent aanstaande donderdag zijn seizoen in Zweden, waar het in de tweede voorronde ...

222
222
'Onyedika out: Club Brugge richt pijlen op vervanger'

Op inkomend gebied haalde Club Brugge met Yann Sommer, Cheveyo Tsawa en Andrej Vasovic al drie ...

698
698

Meer sportnieuws