Waarom Club Brugge één van de laatste artiesten in de rangen heeft

460 stemmen
Waarom Club Brugge één van de laatste artiesten in de rangen heeft

Club Brugge staat niet echt bekend als de club van de artiesten. Het DNA van Club Brugge is anders dan dat van Anderlecht, waar de fans kicken op het zien spelers van artiesten. Toch heeft Club één van de laatste artiesten bij uitstek op de Belgische velden in de rangen.

Voetballers moeten steeds meer alleskunners zijn. Gerobotiseerd. Het is geen goede evolutie in het voetbal. Daarom is het des te meer genieten van die buitenbeentjes. Jongens waarbij we kijken naar de technische kwaliteiten.

LEES OOK: Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Technische kwaliteiten

Afgelopen weekend speelde Cameron Puertas een héérlijke wedstrijd tegen KRC Genk. “Hij verzet bergen werk en legt ook enorm veel kilometers af”, hoorden we. Dat is tegenwoordig de norm. Intensiteit, afgelegde (sprint)meters… Ondergetekende keek vooral naar de balvastheid, het heerlijke overzicht, de steekpasses en andere technische hoogstandjes van Puertas.

Daarom is het ook zo genieten van Andreas Skov Olsen. De Deen is een man van de grote matchen. Via de buitenkant, naar binnen trekken, zijn indrukwekkend schot, de versnelling in de versnelling, zijn dribbel op de korte ruimte… Skov Olsen is een van de beste spelers op de Belgische velden.

Skov Olsen eindigde bij de Gouden Schoen niet eens in de top tien. Onbegrijpelijk. Nochtans deed hij het fantastisch dit seizoen. ‘Skov’ telt als flankaanvaller 18 goals en 8 assists in 37 matchen. Een goal of assist om de 106,46 minuten. Knap. Hij schittert vaak in topmatchen. Zijn totale balans is met 33 goals en 24 assists in 84 duels als flankaanvaller simpelweg uitstekend.

Top in topmatchen

Hij zorgde voor goals tegen Anderlecht, Standard en Union SG. Hij leverde ook assists af tegen AA Gent en Union SG (2 keer). Skov Olsen staat er op de grote momenten. Dat Club Brugge er vorig jaar niets van bakte in de play-offs was geen toeval. Skov Olsen miste 4 van de 6 matchen. In die andere 2 was hij goed voor 1 assist.

Skov Olsen is stilaan een uitstervend ras in de Jupiler Pro League. De 23-jarige flankaanvaller lijkt aan zijn laatste maanden bezig te zijn in het Jan Breydelstadion. Met een marktwaarde van 18 miljoen euro en een contract tot medio 2026 zal de kassa in de zomer weer rinkelen in Brugge.

CR

Is Skov Olsen de beste speler van Club Brugge?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

66
66
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

85
85
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

152
152
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

501
501
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

453
453
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

859
859
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

366
366
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

176
176
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

698
698
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

182
182
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws