Waarom Club Brugge één van de laatste artiesten in de rangen heeft

460
Waarom Club Brugge één van de laatste artiesten in de rangen heeft

Club Brugge staat niet echt bekend als de club van de artiesten. Het DNA van Club Brugge is anders dan dat van Anderlecht, waar de fans kicken op het zien spelers van artiesten. Toch heeft Club één van de laatste artiesten bij uitstek op de Belgische velden in de rangen.

Voetballers moeten steeds meer alleskunners zijn. Gerobotiseerd. Het is geen goede evolutie in het voetbal. Daarom is het des te meer genieten van die buitenbeentjes. Jongens waarbij we kijken naar de technische kwaliteiten.

LEES OOK: Zien! Kunststukje Tresoldi doet Duitse monden openvallen

Technische kwaliteiten

Afgelopen weekend speelde Cameron Puertas een héérlijke wedstrijd tegen KRC Genk. “Hij verzet bergen werk en legt ook enorm veel kilometers af”, hoorden we. Dat is tegenwoordig de norm. Intensiteit, afgelegde (sprint)meters… Ondergetekende keek vooral naar de balvastheid, het heerlijke overzicht, de steekpasses en andere technische hoogstandjes van Puertas.

Daarom is het ook zo genieten van Andreas Skov Olsen. De Deen is een man van de grote matchen. Via de buitenkant, naar binnen trekken, zijn indrukwekkend schot, de versnelling in de versnelling, zijn dribbel op de korte ruimte… Skov Olsen is een van de beste spelers op de Belgische velden.

Skov Olsen eindigde bij de Gouden Schoen niet eens in de top tien. Onbegrijpelijk. Nochtans deed hij het fantastisch dit seizoen. ‘Skov’ telt als flankaanvaller 18 goals en 8 assists in 37 matchen. Een goal of assist om de 106,46 minuten. Knap. Hij schittert vaak in topmatchen. Zijn totale balans is met 33 goals en 24 assists in 84 duels als flankaanvaller simpelweg uitstekend.

Top in topmatchen

Hij zorgde voor goals tegen Anderlecht, Standard en Union SG. Hij leverde ook assists af tegen AA Gent en Union SG (2 keer). Skov Olsen staat er op de grote momenten. Dat Club Brugge er vorig jaar niets van bakte in de play-offs was geen toeval. Skov Olsen miste 4 van de 6 matchen. In die andere 2 was hij goed voor 1 assist.

Skov Olsen is stilaan een uitstervend ras in de Jupiler Pro League. De 23-jarige flankaanvaller lijkt aan zijn laatste maanden bezig te zijn in het Jan Breydelstadion. Met een marktwaarde van 18 miljoen euro en een contract tot medio 2026 zal de kassa in de zomer weer rinkelen in Brugge.

CR

Is Skov Olsen de beste speler van Club Brugge?

Meest recent

Duivels krijgen nieuw gelaat: "Zo lang hij maar speelt"

De Rode Duivels hebben een goede start gemaakt onder bondscoach Mark van Bommel. Het geleverde spel ...

0
0
Portugese rel escaleert compleet: schokkende beslissing Ronaldo

Op zijn 41ste haalt Cristiano Ronaldo opnieuw de internationale headlines tijdens de ...

15
15
Zien! Kunststukje Tresoldi doet Duitse monden openvallen

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode een waslijst aan internationals uitzwermen. En ...

32
32
'Real maakt keepersplan op: sensationele troonopvolger Courtois'

Thibaut Courtois bewees in de eerste weken van het seizoen dat hij nog steeds een doelman van ...

64
64
Nieuw wapen Anderlecht: opvallende naam imponeert op fandag

Door de XXL-interlandperiode ligt het clubvoetbal uitzonderlijk lang stil. Toch konden de supporters ...

189
189
Wissel bij Duivels: "Onbegrijpelijk als hij in basis start"

De Rode Duivels kruisen vrijdagavond in Luik de degens met Turkije. Hoewel er voldoende ...

653
653
Portugal op stelten: woeste Ronaldo dropt bom op Instagram

Het Portugese voetbal, en bij uitbreiding de hele natie, staat op stelten. Dat heeft alles te maken ...

172
172
Gevolgen na Frankrijk: nieuwe naam in selectie Duivels?

De eerste twee matchen van hun Nations League-campagne zitten erop, maar aanstaande vrijdag moeten ...

377
377
1/16de finale Croky Cup: Play Sports maakt zendschema bekend

Nog anderhalve week interland-voetbal en dat barst het seizoen weer helemaal los op clubniveau. Het ...

156
156
Duivels hebben nieuwe steunpilaar: "Komende tien jaar ..."

Verschillende Rode Duivels hebben punten gescoord tijdens het eerste tweeluik onder bondscoach Mark ...

197
197
"Geen vrolijke jongen"-Vandaag Inside gaat los op Van Gucht

Vandaag Inside heeft een heel opvallend oordeel geveld over Ruben Van Gucht. Tijdens een uitzending ...

27
27
Januzaj klaar voor comeback: kippenvel bij Anderlecht

Anderlecht haalde deze zomer elf nieuwe spelers, maar geen enkele Belg. Sportief directeur Antoine ...

802
802
Smaakmakers Club en Union schitteren bij hun nationale teams

Er wordt woensdag niet gevoetbald in de Nations League, maar dat betekent niet dat de voetbalwereld ...

115
115
'Ronaldo-bom helemaal ontploft: ster verlaat selectie'

Met een zes op zes tegen Wales en Noorwegen was de Nations League ogenschijnlijk perfect begonnen ...

145
145
Standard slaagt erin om groot talent langer vast te leggen

Standard blikt terug op een moeilijke periode, waarin de club bijna de afgrond in gereden werd door ...

65
65
Nieuwe wending in affaire-Ronaldo: bondscoach in zijn hemd

Omgaan met vedetten die op leeftijd raken, makkelijk is het niet. Denk maar aan de ophef die er in ...

67
67
Vlaamse regering grijpt hard in: voetbalfans zwaar getroffen

Voor miljoenen Vlaamse voetbalfans dreigt er de komende jaren iets te veranderen wat jarenlang ...

227
227
Rode Duivels vrijdag op Sclessin: dit is de reden

De Rode Duivels hebben weinig tijd om uit te rusten tussen hun wedstrijden in de Nations League. ...

139
139
Antwerp fronst wenkbrauwen na nieuws over bekermatch

Woensdag maakte de Pro League de kalender bekend voor de zestiende finales van de Croky Cup, die al ...

300
300
Laporta onthult: “Wilde hem tot elke prijs naar Barça halen”

Het is bij FC Barcelona alweer een zeer bewogen transferzomer geweest. De Spaanse kampioen pakte ...

66
66
Anderlecht verrast fans met opvallende gezichten

Bij Anderlecht hebben ze van de lange interlandbreak gebruik gemaakt om even op adem te komen. Na ...

207
207
KBVB meldt geweldige opsteker voor België-Turkije

De Rode Duivels zijn halfweg hun opdracht in deze extra lange interlandbreak. De nieuwe campagne in ...

204
204
Keita onthult ‘gemiste transfer’ en spreekt over Rode Duivels

Mark van Bommel heeft momenteel Roméo Lavia en Nicolas Raskin als de twee spelers voor de ...

69
69
Lommel SK rondde deal op vier minuten van de deadline af

PEC Zwolle beleefde een spectaculaire deadline day. De Nederlandse club leek de transferperiode al ...

45
45
'Geen Serie A, wel Championship voor Krépin Diatta'

De zomermercato is intussen al bijna een maand voorbij, maar verschillende grote namen zitten nog ...

46
46

Meer sportnieuws