STVV zet koers richting top zes, KV Kortrijk terug bij af

142 stemmen
STVV zet koers richting top zes, KV Kortrijk terug bij af

In de Jupiler Pro League ontving STVV vanavond KV Kortrijk. De Kerels hoopten op nieuw puntengewin, STVV kon mits een zege zich weer in de strijd om de top zes mengen. Op Stayen werd het 1-0 voor de thuisploeg.

LEES OOK: STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Own-goal bij KV Kortrijk

STVV nam zoals verwacht het initiatief in de beginfase van de partij. De Kanaries waren ook de enige ploeg die voor gevaar zorgde via Koita en Steuckers. KV Kortrijk reageerde wel met twee kansen, waardoor STVV dus toch moest opletten. 

Net voor de pauze wisten de Limburgers dan toch de score te openen. Fuji werkte een hoekschop van Koita ongelukkig via het eigen hoofd in doel, waardoor STVV met een 1-0-voorsprong de rust kon ingaan. 

Reddingen Pirard en Suzuki

KV Kortrijk en STVV hielden elkaar in evenwicht, maar Bruno wist na een uur te dreigen met een vrije trap. STVV reageerde met twee goede kansen voor Koita en Steuckers. Die laatste noopte Pirard tot een goede redding. De match brak helemaal los, want Davies zorgde er voor dat Suzuki met een knappe reflex de 1-1 wist te voorkomen.

Een doelpunt voor een van de twee ploegen hing in de lucht. Barnes leek op weg naar de 2-0, maar werkte niet af. Het bleef 1-0. STVV komt zo tot op twee punten van Cercle Brugge en KRC Genk, voor KV Kortrijk wordt Operatie Redding weer een stuk moeilijker.

Scoreverloop:

1-0 (41') eigen doelpunt Haruya Fujii

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"
74

Gaat STVV de top zes halen?

Meest recent

'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

3
3
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

29
29
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

152
152
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

74
74
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

66
66
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

72
72
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

159
159
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

141
141
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

77
77
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

44
44
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

170
170
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

196
196
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

85
85
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

51
51
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

72
72
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

405
405
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

435
435
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

244
244
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

238
238
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

291
291
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

531
531
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

146
146
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

79
79
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

131
131
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

610
610

Meer sportnieuws