STVV zet koers richting top zes, KV Kortrijk terug bij af

142 stemmen
STVV zet koers richting top zes, KV Kortrijk terug bij af

In de Jupiler Pro League ontving STVV vanavond KV Kortrijk. De Kerels hoopten op nieuw puntengewin, STVV kon mits een zege zich weer in de strijd om de top zes mengen. Op Stayen werd het 1-0 voor de thuisploeg.

LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

Own-goal bij KV Kortrijk

STVV nam zoals verwacht het initiatief in de beginfase van de partij. De Kanaries waren ook de enige ploeg die voor gevaar zorgde via Koita en Steuckers. KV Kortrijk reageerde wel met twee kansen, waardoor STVV dus toch moest opletten. 

Net voor de pauze wisten de Limburgers dan toch de score te openen. Fuji werkte een hoekschop van Koita ongelukkig via het eigen hoofd in doel, waardoor STVV met een 1-0-voorsprong de rust kon ingaan. 

Reddingen Pirard en Suzuki

KV Kortrijk en STVV hielden elkaar in evenwicht, maar Bruno wist na een uur te dreigen met een vrije trap. STVV reageerde met twee goede kansen voor Koita en Steuckers. Die laatste noopte Pirard tot een goede redding. De match brak helemaal los, want Davies zorgde er voor dat Suzuki met een knappe reflex de 1-1 wist te voorkomen.

Een doelpunt voor een van de twee ploegen hing in de lucht. Barnes leek op weg naar de 2-0, maar werkte niet af. Het bleef 1-0. STVV komt zo tot op twee punten van Cercle Brugge en KRC Genk, voor KV Kortrijk wordt Operatie Redding weer een stuk moeilijker.

Scoreverloop:

1-0 (41') eigen doelpunt Haruya Fujii

🚀

Gaat STVV de top zes halen?

Meest recent

Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

0
0
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

14
14
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

165
165
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

433
433
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

570
570
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

76
76
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

493
493
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

46
46
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

81
81
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

115
115
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

82
82
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

130
130
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

327
327
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

649
649
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

254
254
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

454
454
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

381
381
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

213
213
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

98
98
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

96
96
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

183
183
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

368
368
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

377
377
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

307
307

Meer sportnieuws