STVV zet koers richting top zes, KV Kortrijk terug bij af

door
STVV zet koers richting top zes, KV Kortrijk terug bij af

In de Jupiler Pro League ontving STVV vanavond KV Kortrijk. De Kerels hoopten op nieuw puntengewin, STVV kon mits een zege zich weer in de strijd om de top zes mengen. Op Stayen werd het 1-0 voor de thuisploeg.

LEES OOK: 'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

Own-goal bij KV Kortrijk

STVV nam zoals verwacht het initiatief in de beginfase van de partij. De Kanaries waren ook de enige ploeg die voor gevaar zorgde via Koita en Steuckers. KV Kortrijk reageerde wel met twee kansen, waardoor STVV dus toch moest opletten. 

Net voor de pauze wisten de Limburgers dan toch de score te openen. Fuji werkte een hoekschop van Koita ongelukkig via het eigen hoofd in doel, waardoor STVV met een 1-0-voorsprong de rust kon ingaan. 

Reddingen Pirard en Suzuki

KV Kortrijk en STVV hielden elkaar in evenwicht, maar Bruno wist na een uur te dreigen met een vrije trap. STVV reageerde met twee goede kansen voor Koita en Steuckers. Die laatste noopte Pirard tot een goede redding. De match brak helemaal los, want Davies zorgde er voor dat Suzuki met een knappe reflex de 1-1 wist te voorkomen.

Een doelpunt voor een van de twee ploegen hing in de lucht. Barnes leek op weg naar de 2-0, maar werkte niet af. Het bleef 1-0. STVV komt zo tot op twee punten van Cercle Brugge en KRC Genk, voor KV Kortrijk wordt Operatie Redding weer een stuk moeilijker.

Scoreverloop:

1-0 (41') eigen doelpunt Haruya Fujii

Gaat STVV de top zes halen?

Meest recent

'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

26
26
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

58
58
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

268
268
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

321
321
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

127
127
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

127
127
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

308
308
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

73
73
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

524
524
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

166
166
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

318
318
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

561
561
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

198
198
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

183
183
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

171
171
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

454
454
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

80
80
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

204
204
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

818
818
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

698
698
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

379
379
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

200
200

Meer sportnieuws