Vanhaezebrouck strikes again: "VAR ging daar ook in de fout"

door
Vanhaezebrouck strikes again:

Een nieuwe week, een nieuwe uithaal van Hein Vanhaezebrouck. De trainer van AA Gent was op zijn persbabbel weer messcherp voor Nicolas Laforge. Die ref die vorige week blunderde op Anderlecht, maar deze keer ging het over de match tegen STVV.

Rode kaart voor STVV

AA Gent begaat te vaak domme fouten en krijgt domme rode kaarten. “Die penaltyfase op Anderlecht was wel een item deze week. Daar hebben we over gesproken met de groep. Het aantal rode kaarten ligt niet enkel aan onszelf."

Er moest de coach (weer) iets van het hart. "Bij STVV verdiende Fujita een rode kaart na een duidelijke elleboog. De VAR was in Sint-Truiden meneer Laforge. Ik wil daar niks mee bedoelen, maar ja… Ik vind dat een fout van de VAR na het zien van deze beelden deze week."

"We hebben daar geen heisa over gemaakt na de match. We kunnen dat ook niet elke keer doen, maar er zijn wel meer momenten dan de fases in Anderlecht dit jaar." Over de fase waarin AA Gent op 0-1 kwam nadat de ref duidelijk een STVV-speler hinderde en waar Gent voordeel uit wist te halen en scoorde, sprak de coach echter niet. Daar had de ref toen ook moeten tussenkomen. 

Watanabe

Vanhaezebrouck had ook een sneer klaar voor bepaalde journalisten/analisten. “Roef traint mee met de groep en kan dit weekend mogelijk weer in de selectie zitten. Watanabe heeft nergens meer last van."

"Mensen spraken over jetlag, maar ze zaten bijna in dezelfde tijdszone. Hij speelde gewoon niet genoeg bij Japan en was allerminst vermoeid. Tegen Anderlecht was hij de scherpste van allemaal in de eerste helft. Sommige mensen maken analyses die er niet op trekken", moest Vanhaezebrouck zijn wekelijkse uithaal naar ‘anderen’ weer bovenhalen.

Moet HVH stoppen met dergelijke uitspraken?

Meest recent

TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

69
69
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

17
17
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

65
65
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

27
27
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

101
101
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

108
108
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

134
134
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

146
146
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

290
290
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

142
142
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

150
150
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

198
198
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

285
285
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

156
156
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

366
366
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

230
230
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

473
473
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

82
82
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

57
57
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

244
244
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

69
69
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

298
298

Meer sportnieuws