Vanhaezebrouck strikes again: "VAR ging daar ook in de fout"

500 stemmen
Vanhaezebrouck strikes again:

Een nieuwe week, een nieuwe uithaal van Hein Vanhaezebrouck. De trainer van AA Gent was op zijn persbabbel weer messcherp voor Nicolas Laforge. Die ref die vorige week blunderde op Anderlecht, maar deze keer ging het over de match tegen STVV.

Rode kaart voor STVV

AA Gent begaat te vaak domme fouten en krijgt domme rode kaarten. “Die penaltyfase op Anderlecht was wel een item deze week. Daar hebben we over gesproken met de groep. Het aantal rode kaarten ligt niet enkel aan onszelf."

Er moest de coach (weer) iets van het hart. "Bij STVV verdiende Fujita een rode kaart na een duidelijke elleboog. De VAR was in Sint-Truiden meneer Laforge. Ik wil daar niks mee bedoelen, maar ja… Ik vind dat een fout van de VAR na het zien van deze beelden deze week."

"We hebben daar geen heisa over gemaakt na de match. We kunnen dat ook niet elke keer doen, maar er zijn wel meer momenten dan de fases in Anderlecht dit jaar." Over de fase waarin AA Gent op 0-1 kwam nadat de ref duidelijk een STVV-speler hinderde en waar Gent voordeel uit wist te halen en scoorde, sprak de coach echter niet. Daar had de ref toen ook moeten tussenkomen. 

Watanabe

Vanhaezebrouck had ook een sneer klaar voor bepaalde journalisten/analisten. “Roef traint mee met de groep en kan dit weekend mogelijk weer in de selectie zitten. Watanabe heeft nergens meer last van."

"Mensen spraken over jetlag, maar ze zaten bijna in dezelfde tijdszone. Hij speelde gewoon niet genoeg bij Japan en was allerminst vermoeid. Tegen Anderlecht was hij de scherpste van allemaal in de eerste helft. Sommige mensen maken analyses die er niet op trekken", moest Vanhaezebrouck zijn wekelijkse uithaal naar ‘anderen’ weer bovenhalen.

Moet HVH stoppen met dergelijke uitspraken?

Meest recent

'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

39
39
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

47
47
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

40
40
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

140
140
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

50
50
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

166
166
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

69
69
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

46
46
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

93
93
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

426
426
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

91
91
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

73
73
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

212
212
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

71
71
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

65
65
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

132
132
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

42
42
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

64
64
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

393
393
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

68
68
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

247
247
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

302
302

Meer sportnieuws