Vanhaezebrouck strikes again: "VAR ging daar ook in de fout"

500 stemmen
Vanhaezebrouck strikes again:

Een nieuwe week, een nieuwe uithaal van Hein Vanhaezebrouck. De trainer van AA Gent was op zijn persbabbel weer messcherp voor Nicolas Laforge. Die ref die vorige week blunderde op Anderlecht, maar deze keer ging het over de match tegen STVV.

Rode kaart voor STVV

AA Gent begaat te vaak domme fouten en krijgt domme rode kaarten. “Die penaltyfase op Anderlecht was wel een item deze week. Daar hebben we over gesproken met de groep. Het aantal rode kaarten ligt niet enkel aan onszelf."

Er moest de coach (weer) iets van het hart. "Bij STVV verdiende Fujita een rode kaart na een duidelijke elleboog. De VAR was in Sint-Truiden meneer Laforge. Ik wil daar niks mee bedoelen, maar ja… Ik vind dat een fout van de VAR na het zien van deze beelden deze week."

"We hebben daar geen heisa over gemaakt na de match. We kunnen dat ook niet elke keer doen, maar er zijn wel meer momenten dan de fases in Anderlecht dit jaar." Over de fase waarin AA Gent op 0-1 kwam nadat de ref duidelijk een STVV-speler hinderde en waar Gent voordeel uit wist te halen en scoorde, sprak de coach echter niet. Daar had de ref toen ook moeten tussenkomen. 

Watanabe

Vanhaezebrouck had ook een sneer klaar voor bepaalde journalisten/analisten. “Roef traint mee met de groep en kan dit weekend mogelijk weer in de selectie zitten. Watanabe heeft nergens meer last van."

"Mensen spraken over jetlag, maar ze zaten bijna in dezelfde tijdszone. Hij speelde gewoon niet genoeg bij Japan en was allerminst vermoeid. Tegen Anderlecht was hij de scherpste van allemaal in de eerste helft. Sommige mensen maken analyses die er niet op trekken", moest Vanhaezebrouck zijn wekelijkse uithaal naar ‘anderen’ weer bovenhalen.

Moet HVH stoppen met dergelijke uitspraken?

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

41
41
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

64
64
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

193
193
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

33
33
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

33
33
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

369
369
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

93
93
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

126
126
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

154
154
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

826
826
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

72
72
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

209
209
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

112
112
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

75
75
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

319
319
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

92
92
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

67
67
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

233
233
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

327
327
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

101
101
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

194
194
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

45
45
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

280
280
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

80
80

Meer sportnieuws