Vanhaezebrouck strikes again: "VAR ging daar ook in de fout"

500 stemmen
Vanhaezebrouck strikes again:

Een nieuwe week, een nieuwe uithaal van Hein Vanhaezebrouck. De trainer van AA Gent was op zijn persbabbel weer messcherp voor Nicolas Laforge. Die ref die vorige week blunderde op Anderlecht, maar deze keer ging het over de match tegen STVV.

Rode kaart voor STVV

AA Gent begaat te vaak domme fouten en krijgt domme rode kaarten. “Die penaltyfase op Anderlecht was wel een item deze week. Daar hebben we over gesproken met de groep. Het aantal rode kaarten ligt niet enkel aan onszelf."

Er moest de coach (weer) iets van het hart. "Bij STVV verdiende Fujita een rode kaart na een duidelijke elleboog. De VAR was in Sint-Truiden meneer Laforge. Ik wil daar niks mee bedoelen, maar ja… Ik vind dat een fout van de VAR na het zien van deze beelden deze week."

"We hebben daar geen heisa over gemaakt na de match. We kunnen dat ook niet elke keer doen, maar er zijn wel meer momenten dan de fases in Anderlecht dit jaar." Over de fase waarin AA Gent op 0-1 kwam nadat de ref duidelijk een STVV-speler hinderde en waar Gent voordeel uit wist te halen en scoorde, sprak de coach echter niet. Daar had de ref toen ook moeten tussenkomen. 

Watanabe

Vanhaezebrouck had ook een sneer klaar voor bepaalde journalisten/analisten. “Roef traint mee met de groep en kan dit weekend mogelijk weer in de selectie zitten. Watanabe heeft nergens meer last van."

"Mensen spraken over jetlag, maar ze zaten bijna in dezelfde tijdszone. Hij speelde gewoon niet genoeg bij Japan en was allerminst vermoeid. Tegen Anderlecht was hij de scherpste van allemaal in de eerste helft. Sommige mensen maken analyses die er niet op trekken", moest Vanhaezebrouck zijn wekelijkse uithaal naar ‘anderen’ weer bovenhalen.

Moet HVH stoppen met dergelijke uitspraken?

Meest recent

Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

64
64
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

80
80
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

101
101
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

29
29
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

19
19
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

21
21
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

139
139
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

472
472
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

171
171
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

70
70
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

135
135
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

36
36
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

688
688
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

122
122
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

131
131
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

94
94
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

489
489
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

409
409
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

436
436
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

263
263
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

377
377
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

753
753
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

558
558
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

46
46
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

283
283

Meer sportnieuws