Vanhaezebrouck strikes again: "VAR ging daar ook in de fout"

door
Vanhaezebrouck strikes again:

Een nieuwe week, een nieuwe uithaal van Hein Vanhaezebrouck. De trainer van AA Gent was op zijn persbabbel weer messcherp voor Nicolas Laforge. Die ref die vorige week blunderde op Anderlecht, maar deze keer ging het over de match tegen STVV.

Rode kaart voor STVV

AA Gent begaat te vaak domme fouten en krijgt domme rode kaarten. “Die penaltyfase op Anderlecht was wel een item deze week. Daar hebben we over gesproken met de groep. Het aantal rode kaarten ligt niet enkel aan onszelf."

Er moest de coach (weer) iets van het hart. "Bij STVV verdiende Fujita een rode kaart na een duidelijke elleboog. De VAR was in Sint-Truiden meneer Laforge. Ik wil daar niks mee bedoelen, maar ja… Ik vind dat een fout van de VAR na het zien van deze beelden deze week."

"We hebben daar geen heisa over gemaakt na de match. We kunnen dat ook niet elke keer doen, maar er zijn wel meer momenten dan de fases in Anderlecht dit jaar." Over de fase waarin AA Gent op 0-1 kwam nadat de ref duidelijk een STVV-speler hinderde en waar Gent voordeel uit wist te halen en scoorde, sprak de coach echter niet. Daar had de ref toen ook moeten tussenkomen. 

Watanabe

Vanhaezebrouck had ook een sneer klaar voor bepaalde journalisten/analisten. “Roef traint mee met de groep en kan dit weekend mogelijk weer in de selectie zitten. Watanabe heeft nergens meer last van."

"Mensen spraken over jetlag, maar ze zaten bijna in dezelfde tijdszone. Hij speelde gewoon niet genoeg bij Japan en was allerminst vermoeid. Tegen Anderlecht was hij de scherpste van allemaal in de eerste helft. Sommige mensen maken analyses die er niet op trekken", moest Vanhaezebrouck zijn wekelijkse uithaal naar ‘anderen’ weer bovenhalen.

Moet HVH stoppen met dergelijke uitspraken?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

90
90
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

297
297
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

50
50
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

140
140
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

127
127
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

82
82
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

142
142
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

62
62
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

402
402
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

30
30
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

766
766
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

367
367
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

117
117
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

186
186
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

255
255
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws