'Lavia krijgt nieuwe mokerslag bij Chelsea'

189 stemmen
'Lavia krijgt nieuwe mokerslag bij Chelsea'

Roméo Lavia heeft nog niet veel plezier beleefd aan zijn toptransfer naar Chelsea. Onze jonge landgenoot kreeg al af te rekenen met het nodige blessureleed op Stamford Bridge. Lavia staat nog steeds aan de kant.

Lavia verruilde Southampton in het tussenseizoen voor Chelsea voor meer dan 62 miljoen euro (Transfermarkt), maar die investering bracht voorlopig nog niet op voor The Blues. Lavia lag meteen in de lappenmand in Londen en speelde nog maar een halfuur mee, toen hij zijn debuut maakte tegen Crystal Palace.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Lavia is nog altijd niet fit

Lavia raakte tegen The Eagles echter opnieuw geblesseerd en staat sindsdien aan de kant. En we moeten hem niet meteen terugverwachten, maakte Chelsea-coach Mauricio Pochettino duidelijk op zijn vrijdagse persbabbel. Lavia zal onder meer de League Cup-finale aan zich moeten laten voorbijgaan.

"Hij traint niet mee met het team", bracht Pochettino vrijdag slecht nieuws. "Hij is nog steeds aan het herstellen. Onmogelijk, dus. Hij staat nog steeds niet op het veld."

Southampton en Manchester City

Lavia stapte in 2020 van de jeugd van Anderlecht over naar die van Manchester City, waar hij op jonge leeftijd zijn debuut maakte in de hoofdmacht. Southampton plukte hem dan in 2022 weg voor iets meer dan 22 miljoen euro.

Bij The Saints groeide hij uit tot een smaakmaker, en dat had ook Chelsea gezien. Maar het is dus nog even wachten tot onze landgenoot opnieuw klaar is voor de strijd.

Zien we Lavia dit seizoen nog terug op het veld?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

4
4
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

116
116
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

45
45
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

319
319
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

269
269
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

554
554
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

98
98
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

307
307
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

125
125
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

56
56
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

96
96
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

94
94
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

255
255
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

297
297
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

402
402
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

425
425
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

428
428
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

161
161
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

196
196
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

436
436
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

488
488
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

107
107
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

220
220

Meer sportnieuws