'Dries Mertens weigert duizelingwekkende aanbieding'

2250
'Dries Mertens weigert duizelingwekkende aanbieding'

Op zijn 36ste is Dries Mertens stilaan in de late herfst van zijn carrière beland. De aanvaller legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af, zeker wetende dat hij zowel in de jeugd van Anderlecht als AA Gent doorgestuurd werd omdat hij te klein was.

Vanuit de lagere reeksen knokte Mertens zich echter alsnog een weg naar de absolute top. Na passages bij Eendracht Aalst en AGOVV volgden FC Utrecht en PSV, waarna hij bij Napoli zijn absolute hoogtepunt kende. Mertens was maar liefst negen jaar aan de slag bij de Italiaanse topclub.

LEES OOK: Trossard en Lukaku 'hot in Turkije': "Kan de beste worden"

Mertens laat lucratieve aanbieding liggen

Hij groeide er uit tot topschutter aller tijden en chouchou van de hele stad. Mertens kreeg er de bijnaam 'Ciro' - de ultieme Napolitaanse jongensnaam - die hij vervolgens ook meegaf aan zijn zoontje. Hij verzamelde ook maar liefst 109 caps voor de Rode Duivels. Sinds de zomer van 2022 is hij aan de slag bij Galatasaray.

Journalist Nicolo Schira onthult nu dat Mertens vorige maand nog de kans kreeg om een laatste transfer te maken. Hij zou namelijk een zeer lucratief aanbod gekregen hebben uit Saudi-Arabië. Mertens legde dat echter naast zich neer om in Istanboel te blijven.

Pensioen lijkt in zicht voor Mertens

Nochtans is hij na dit seizoen einde contract bij Galatasaray, maar het heeft er alle schijn van dat Mertens dan een punt achter zijn spelerscarrière zal zetten. Dat liet hij onlangs nog uitschijnen in het VTM-programma 'Sergio over de grens'.

"Het klinkt raar, maar ik heb best zin om te stoppen", liet hij toen optekenen. "k geniet nog elke dag van het voetbal en heb de mooiste job van de wereld, maar ik kijk er ook naar uit om meer vrijheid te hebben. Ik wil rust vinden en huisvader zijn."

Goede beslissing van Mertens?

Meest recent

'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

64
64
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

88
88
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

30
30
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

348
348
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

194
194
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

35
35
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

69
69
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

376
376
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

234
234
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

71
71
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

238
238
Nu al onbegrip na debuut Romelu Lukaku bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku heeft zijn debuut bij Fenerbahçe gemaakt. In de Champions League ...

172
172
'Doorbraak in zicht: Club dicht bij zevende zomeraanwinst'

Club Brugge haalde deze zomermercato al een zestal verse krachten in huis. En ook de zevende ...

627
627
'Jamie Vardy zorgt op 39ste nog voor stunttransfer'

De transfermarkt is nog een tweetal weken geopend, maar ondertussen lopen er ook nog heel wat ...

141
141
Onthuld: 'Garcia dumpte straffe naam vlak voor WK uit selectie'

Tegenover het Waalse 'SudPresse' heeft Rudi Garcia deze week een eerste keer gereageerd op het ...

1068
1068
Keiharde keuze Leko: Club-uitblinker moet vrezen voor plek

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

702
702
'Blauw-zwarte reünie in de maak: transfertwist Noa Lang'

Noa Lang is op weg naar de uitgang bij SSC Napoli. Een terugkeer naar Ajax of Galatasaray leek in de ...

378
378
Alderweireld in hevige discussie: beelden zorgen voor ophef

Toby Alderweireld heeft in zijn carrière al heel wat druk en spanning doorstaan. De ...

330
330
'Samen 354 matchen bij Anderlecht: viertal naar exit geduwd'

De selectie van RSC Anderlecht onderging de voorbije weken een serieuze make-over. Paars-Wit haalde ...

833
833
Club Brugge los kampioen? Waalse analist doet voorspelling

De eerste twee speeldagen van de Jupiler Pro League zijn achter de rug. Het is uiteraard nog te ...

650
650
Mourinho drukt stevige stempel: Courtois krijgt cruciaal nieuws

Aanstaande zaterdag begint Real Madrid aan het nieuwe seizoen met een competitieduel tegen Espanyol. ...

567
567
'Werk aan Genkse winkel: nog víj́f transfers in pijplijn'

KRC Genk kondigde dinsdag de komst van Kevin Amaro en Jerry Affriyie officieel aan. Daarmee lijkt ...

735
735
'Club Brugge verschiet: grote transferwending Ordoñez'

Club Brugge wil deze zomer geen sterkhouders meer laten gaan, maar maakt voor één ...

690
690
'Bommetje bij Bayern: Kane beslist over knaltransfer'

Aanstaande zaterdag is het zover, dan opent Bayern München zijn nieuwe seizoen in de Duitse ...

304
304
Grote woede in Luik: "Dit kan ik niet accepteren!"

Standard liet voor de tweede week op rij twee kostbare punten liggen. Tegen KV Mechelen slikte het ...

533
533

Meer sportnieuws