'Dries Mertens weigert duizelingwekkende aanbieding'

2250
'Dries Mertens weigert duizelingwekkende aanbieding'

Op zijn 36ste is Dries Mertens stilaan in de late herfst van zijn carrière beland. De aanvaller legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af, zeker wetende dat hij zowel in de jeugd van Anderlecht als AA Gent doorgestuurd werd omdat hij te klein was.

Vanuit de lagere reeksen knokte Mertens zich echter alsnog een weg naar de absolute top. Na passages bij Eendracht Aalst en AGOVV volgden FC Utrecht en PSV, waarna hij bij Napoli zijn absolute hoogtepunt kende. Mertens was maar liefst negen jaar aan de slag bij de Italiaanse topclub.

LEES OOK: "Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Mertens laat lucratieve aanbieding liggen

Hij groeide er uit tot topschutter aller tijden en chouchou van de hele stad. Mertens kreeg er de bijnaam 'Ciro' - de ultieme Napolitaanse jongensnaam - die hij vervolgens ook meegaf aan zijn zoontje. Hij verzamelde ook maar liefst 109 caps voor de Rode Duivels. Sinds de zomer van 2022 is hij aan de slag bij Galatasaray.

Journalist Nicolo Schira onthult nu dat Mertens vorige maand nog de kans kreeg om een laatste transfer te maken. Hij zou namelijk een zeer lucratief aanbod gekregen hebben uit Saudi-Arabië. Mertens legde dat echter naast zich neer om in Istanboel te blijven.

Pensioen lijkt in zicht voor Mertens

Nochtans is hij na dit seizoen einde contract bij Galatasaray, maar het heeft er alle schijn van dat Mertens dan een punt achter zijn spelerscarrière zal zetten. Dat liet hij onlangs nog uitschijnen in het VTM-programma 'Sergio over de grens'.

"Het klinkt raar, maar ik heb best zin om te stoppen", liet hij toen optekenen. "k geniet nog elke dag van het voetbal en heb de mooiste job van de wereld, maar ik kijk er ook naar uit om meer vrijheid te hebben. Ik wil rust vinden en huisvader zijn."

Goede beslissing van Mertens?

Meest recent

Anderlecht blinkt: Winkler passeert twee maal langs kassa

Komt de interlandbreak ongelegen voor Anderlecht of niet? De recordkampioen speelde vanavond een ...

10
10
Gefrustreerd KV mist gouden kans op eerste zege in Limburg

Met het ingaan van de interlandbreak blijft KV Mechelen voorlopig vruchteloos jagen op een eerste ...

5
5
Mazzu herleeft bij Eupen en zet opmars voort in CPL

De Panda's lijken klaar om een rol van betekenis te spelen in de Challenger Pro League. Onder ...

16
16
Cercle Brugge pakt 3 op 21: Friis luidt alarmbel

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

6
6
Genk rekent zich rijk: drie miljoenentransfers op agenda

KRC Genk is één van de vele Belgische clubs die voor een groot deel afhankelijk zijn ...

48
48
"Zij lopen op laatste benen" - Nieuwe afscheidsronde bij Duivels?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

100
100
Leko dropt selectie: Club krijgt fikse opsteker voor Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

161
161
Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

In de Duitse Bundesliga heeft Borussia Dortmund de leidersplaats zaterdag verovert. De Italiaanse ...

54
54
Zebra's denderen voort, Cercle boot in na doelpuntenkermis

Waar stopt het voetbalsprookje van Sporting Charleroi? De Zebra's blijven maar door de competitie ...

19
19
‘Van Bommel pakt uit met drastisch De Bruyne-besluit’

Kevin De Bruyne zorgde onlangs plots voor grote ongerustheid bij Napoli. De Rode Duivel moest in de ...

112
112
Jelle Vossen verwerkt absolute mokerslag bij Beerschot

Beerschot kende zaterdag een topnamiddag met een overwinning op het veld van Sporting Hasselt, maar ...

294
294
CEO OHL haalt vernietigend uit: "Het klopt voor geen meter"

OH Leuven heeft zaterdag eindelijk de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. De 2-0 ...

88
88
Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

42
42
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

214
214
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

85
85
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

16
16
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

24
24
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met stunt

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

58
58
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

15
15
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

299
299
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

247
247
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

88
88
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

246
246
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

71
71
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

72
72

Meer sportnieuws