'Dries Mertens weigert duizelingwekkende aanbieding'

door
'Dries Mertens weigert duizelingwekkende aanbieding'

Op zijn 36ste is Dries Mertens stilaan in de late herfst van zijn carrière beland. De aanvaller legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af, zeker wetende dat hij zowel in de jeugd van Anderlecht als AA Gent doorgestuurd werd omdat hij te klein was.

Vanuit de lagere reeksen knokte Mertens zich echter alsnog een weg naar de absolute top. Na passages bij Eendracht Aalst en AGOVV volgden FC Utrecht en PSV, waarna hij bij Napoli zijn absolute hoogtepunt kende. Mertens was maar liefst negen jaar aan de slag bij de Italiaanse topclub.

Mertens laat lucratieve aanbieding liggen

Hij groeide er uit tot topschutter aller tijden en chouchou van de hele stad. Mertens kreeg er de bijnaam 'Ciro' - de ultieme Napolitaanse jongensnaam - die hij vervolgens ook meegaf aan zijn zoontje. Hij verzamelde ook maar liefst 109 caps voor de Rode Duivels. Sinds de zomer van 2022 is hij aan de slag bij Galatasaray.

Journalist Nicolo Schira onthult nu dat Mertens vorige maand nog de kans kreeg om een laatste transfer te maken. Hij zou namelijk een zeer lucratief aanbod gekregen hebben uit Saudi-Arabië. Mertens legde dat echter naast zich neer om in Istanboel te blijven.

Pensioen lijkt in zicht voor Mertens

Nochtans is hij na dit seizoen einde contract bij Galatasaray, maar het heeft er alle schijn van dat Mertens dan een punt achter zijn spelerscarrière zal zetten. Dat liet hij onlangs nog uitschijnen in het VTM-programma 'Sergio over de grens'.

"Het klinkt raar, maar ik heb best zin om te stoppen", liet hij toen optekenen. "k geniet nog elke dag van het voetbal en heb de mooiste job van de wereld, maar ik kijk er ook naar uit om meer vrijheid te hebben. Ik wil rust vinden en huisvader zijn."

Goede beslissing van Mertens?

Meest recent

Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

22
22
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

292
292
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

127
127
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

205
205
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

177
177
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

461
461
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

162
162
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

72
72
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

208
208
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

69
69
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

397
397
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

175
175
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

63
63
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

42
42
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

68
68
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

169
169
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

106
106
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

60
60
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

248
248
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

111
111
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

79
79
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

264
264
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

161
161
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1099
1099
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

256
256

Meer sportnieuws