'Mogi Bayat kind aan huis bij deze Belgische topclub'

door
'Mogi Bayat kind aan huis bij deze Belgische topclub'

Mogi Bayat is sinds het uitbreken van het voetbalschandaal in België een stuk discreter geworden. Toch doet hij nog zeer veel zaken in België. Eén Belgische topclub doet nog zeer veel een beroep op de diensten van de beruchte makelaar.

10 van de 19 deals met AA Gent

Bayat is nog steeds kind aan huis bij AA Gent, waar hij met Hein Vanhaezebrouck en Michel Louwagie twee zeer bekende namen treft. Vanhaezebrouck zijn zaken worden nog steeds afgehandeld door Bayat en Louwagie doet ook nog altijd veel zaken met hem.

La Dernière Heure weet dat Bayat tussen 1 april 2022 en 31 maart 2023 negentien deals deed in de Jupiler Pro League waarmee hij een commissie opstreek. Volgens de cijfers van het Clearing House waren er daarvan maar liefst 10! met AA Gent. Het ging over deals omtrent Bayo, Bolat, Bukari, Emilio Ferrera, Fortin, Hjulsager, Nurio, Operi, Vanhaezebrouck en Salah.

Orban en Fofana

Het gerucht deed al langer de ronde dat Bayat ook betrokken was bij de overgangen van Fofana en Orban van AA Gent naar Lyon. Bij die eerste was makelaar D’Avila officieel betrokken, maar hij werkt al jaren zeer intens en goed samen met Bayat.

Voor Orban staat enkel diens makelaar Aneke officieel vernoemd. Een makelaar laat anoniem echter weten dat Bayat deze twee deals zeker niet heeft laten schieten, aangezien zijn goede band met Louwagie. Eerder mocht Bayat ook al langs de kassa passeren voor David, ook al was Bayat niet diens makelaar.

POLL: Problematisch bij AA Gent?

Meest recent

'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

114
114
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

398
398
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

10
10
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

108
108
Titelstrijd op zijn kop! Union leider na zenuwslag in Brugge

Halfweg de Champions' Play-Offs staat de top van het klassement helemaal op zijn kop. Zo is het ...

241
241
'Anderlecht legt minimumprijs voor Kasper Dolberg vast'

RSC Anderlecht boekte woensdag een bijzonder deugddoende overwinning tegen AA Gent en haalde het met ...

332
332
'Xavi-bommetje: totaal onverwachte club ruikt zijn kans'

Het einde van het seizoen op clubniveau nadert, heel wat ploegen zijn dan ook bezig met de ...

76
76
'Genk houdt zich klaar: topclub gaat voor Bonsu Baah'

KRC Genk liet in de voorbije duels de nodige steken vallen, maar de Limburgers kunnen voorts ...

152
152
Club-fans vervloeken Union: "Onsportieve, vuile ploeg"

In het Jan Breydel-stadion stond donderdagavond een cruciale afspraak binnen de titelstrijd op het ...

609
609
Antwerp maakt zich sterk: "Dát blijft onze doelstelling"

Antwerp FC heeft zijn eerste punten in de Champions' Play-Offs beet. Na de brilscore van afgelopen ...

119
119
'Grote kuis op Old Trafford: grote namen naar uitgang'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

311
311
'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

479
479
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

249
249
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

66
66
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

201
201
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

286
286
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

222
222
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

734
734
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

135
135
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

323
323

Meer sportnieuws