'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

451 stemmen
'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

In Turkije hebben ze vandaag nog om een transfer af te ronden. De Belgische clubs mogen nog wel wat verwachten. Zo lonken twee Turkse ploegen naar mogelijke deals met AA Gent en Zulte Waregem.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Anderson Niangbo

Bij AA Gent gaan ze nog een speler van de hand doen. Anderson Niangbo is volgens onze bronnen op weg naar de Turkse eersteklasser Konyaspor. Er zijn slechts nog enkele details te regelen. De speler is compleet overbodig in de KAA Gent Arena.

Hij speelde in voorrondes van de Conference League, maar kwam nadien niet meer in actie. De speler heeft een aflopend contract en heeft geen toekomst meer bij AA Gent. Zijn transfer was een enorme flop. Hij kostte AA Gent 4 miljoen euro. Niangbo werd ook uitgeleend aan Sturm Graz en Aktobe. De aanvaller speelde 33  matchen voor AA Gent en scoorde daarin 5 keer. Hij deelde 1 assist uit.

Zinho Gano

Zinho Gano is ook gewild in Turkije. De aanvaller van Zulte Waregem staat op de radar van Kocaelispor, de nummer drie in de Turkse tweede klasse. Zij moeten echter eerst een buitenlandse speler lozen vooraleer ze voluit voor Gano kunnen gaan.

Die transfer lijkt dus zeer moeilijk te worden. Gano heeft nog een contract tot de zomer bij Essevee met optie voor nog een jaar. Hij is een garantie op goals voor Zulte Waregem en deze jaargang was hij in de Challenger Pro League ook weer goed voor 8 goals en 1 assist in 12 matchen. Een transfer van hem zou de promotiekansen van de club danig naar beneden halen, waardoor een transfer voorlopig onwaarschijnlijk lijkt.

CR

Had Gent Niangbo meer kansen moeten geven?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

220
220
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

113
113
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

171
171
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

100
100
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

158
158
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

56
56
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

321
321
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

112
112
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

672
672
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

72
72
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

296
296
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

592
592
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

479
479
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

807
807
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

170
170

Meer sportnieuws