'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

door
'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

In Turkije hebben ze vandaag nog om een transfer af te ronden. De Belgische clubs mogen nog wel wat verwachten. Zo lonken twee Turkse ploegen naar mogelijke deals met AA Gent en Zulte Waregem.

LEES OOK: Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

Anderson Niangbo

Bij AA Gent gaan ze nog een speler van de hand doen. Anderson Niangbo is volgens onze bronnen op weg naar de Turkse eersteklasser Konyaspor. Er zijn slechts nog enkele details te regelen. De speler is compleet overbodig in de KAA Gent Arena.

Hij speelde in voorrondes van de Conference League, maar kwam nadien niet meer in actie. De speler heeft een aflopend contract en heeft geen toekomst meer bij AA Gent. Zijn transfer was een enorme flop. Hij kostte AA Gent 4 miljoen euro. Niangbo werd ook uitgeleend aan Sturm Graz en Aktobe. De aanvaller speelde 33  matchen voor AA Gent en scoorde daarin 5 keer. Hij deelde 1 assist uit.

Zinho Gano

Zinho Gano is ook gewild in Turkije. De aanvaller van Zulte Waregem staat op de radar van Kocaelispor, de nummer drie in de Turkse tweede klasse. Zij moeten echter eerst een buitenlandse speler lozen vooraleer ze voluit voor Gano kunnen gaan.

Die transfer lijkt dus zeer moeilijk te worden. Gano heeft nog een contract tot de zomer bij Essevee met optie voor nog een jaar. Hij is een garantie op goals voor Zulte Waregem en deze jaargang was hij in de Challenger Pro League ook weer goed voor 8 goals en 1 assist in 12 matchen. Een transfer van hem zou de promotiekansen van de club danig naar beneden halen, waardoor een transfer voorlopig onwaarschijnlijk lijkt.

CR

Had Gent Niangbo meer kansen moeten geven?

Meest recent

Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

9
9
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

77
77
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

21
21
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

226
226
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

127
127
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

288
288
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

74
74
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

61
61
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

506
506
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

620
620
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

83
83
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

131
131
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1565
1565
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

52
52
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1380
1380
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

512
512
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22

Meer sportnieuws