'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

door
'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

In Turkije hebben ze vandaag nog om een transfer af te ronden. De Belgische clubs mogen nog wel wat verwachten. Zo lonken twee Turkse ploegen naar mogelijke deals met AA Gent en Zulte Waregem.

LEES OOK: Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

Anderson Niangbo

Bij AA Gent gaan ze nog een speler van de hand doen. Anderson Niangbo is volgens onze bronnen op weg naar de Turkse eersteklasser Konyaspor. Er zijn slechts nog enkele details te regelen. De speler is compleet overbodig in de KAA Gent Arena.

Hij speelde in voorrondes van de Conference League, maar kwam nadien niet meer in actie. De speler heeft een aflopend contract en heeft geen toekomst meer bij AA Gent. Zijn transfer was een enorme flop. Hij kostte AA Gent 4 miljoen euro. Niangbo werd ook uitgeleend aan Sturm Graz en Aktobe. De aanvaller speelde 33  matchen voor AA Gent en scoorde daarin 5 keer. Hij deelde 1 assist uit.

Zinho Gano

Zinho Gano is ook gewild in Turkije. De aanvaller van Zulte Waregem staat op de radar van Kocaelispor, de nummer drie in de Turkse tweede klasse. Zij moeten echter eerst een buitenlandse speler lozen vooraleer ze voluit voor Gano kunnen gaan.

Die transfer lijkt dus zeer moeilijk te worden. Gano heeft nog een contract tot de zomer bij Essevee met optie voor nog een jaar. Hij is een garantie op goals voor Zulte Waregem en deze jaargang was hij in de Challenger Pro League ook weer goed voor 8 goals en 1 assist in 12 matchen. Een transfer van hem zou de promotiekansen van de club danig naar beneden halen, waardoor een transfer voorlopig onwaarschijnlijk lijkt.

CR

Had Gent Niangbo meer kansen moeten geven?

Meest recent

Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

1
1
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

16
16
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

183
183
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

36
36
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

93
93
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

280
280
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

352
352
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

399
399
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

185
185
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

468
468
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

340
340
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

50
50
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

117
117
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

222
222
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

44
44
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

126
126
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

187
187
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

183
183
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

181
181
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

100
100
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

178
178
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

57
57
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

368
368
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

440
440
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

220
220

Meer sportnieuws