'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

door
'Turkse clubs azen op deals met AA Gent en Zulte Waregem'

In Turkije hebben ze vandaag nog om een transfer af te ronden. De Belgische clubs mogen nog wel wat verwachten. Zo lonken twee Turkse ploegen naar mogelijke deals met AA Gent en Zulte Waregem.

LEES OOK: Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Anderson Niangbo

Bij AA Gent gaan ze nog een speler van de hand doen. Anderson Niangbo is volgens onze bronnen op weg naar de Turkse eersteklasser Konyaspor. Er zijn slechts nog enkele details te regelen. De speler is compleet overbodig in de KAA Gent Arena.

Hij speelde in voorrondes van de Conference League, maar kwam nadien niet meer in actie. De speler heeft een aflopend contract en heeft geen toekomst meer bij AA Gent. Zijn transfer was een enorme flop. Hij kostte AA Gent 4 miljoen euro. Niangbo werd ook uitgeleend aan Sturm Graz en Aktobe. De aanvaller speelde 33  matchen voor AA Gent en scoorde daarin 5 keer. Hij deelde 1 assist uit.

Zinho Gano

Zinho Gano is ook gewild in Turkije. De aanvaller van Zulte Waregem staat op de radar van Kocaelispor, de nummer drie in de Turkse tweede klasse. Zij moeten echter eerst een buitenlandse speler lozen vooraleer ze voluit voor Gano kunnen gaan.

Die transfer lijkt dus zeer moeilijk te worden. Gano heeft nog een contract tot de zomer bij Essevee met optie voor nog een jaar. Hij is een garantie op goals voor Zulte Waregem en deze jaargang was hij in de Challenger Pro League ook weer goed voor 8 goals en 1 assist in 12 matchen. Een transfer van hem zou de promotiekansen van de club danig naar beneden halen, waardoor een transfer voorlopig onwaarschijnlijk lijkt.

CR

Had Gent Niangbo meer kansen moeten geven?

Meest recent

Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

7
7
“Ik haat het als de beste”: DIW maakt Courtois belachelijk

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

8
8
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

24
24
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

64
64
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

19
19
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

38
38
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

25
25
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

118
118
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

153
153
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

141
141
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

269
269
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

433
433
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

172
172
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

197
197
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

311
311
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

97
97
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

413
413
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

242
242
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

386
386
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

245
245
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

349
349
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

521
521
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

143
143
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

105
105

Meer sportnieuws