Ook kamp-Vanaken reageert na zware uithaal Boucaut

door
Ook kamp-Vanaken reageert na zware uithaal Boucaut

Club Brugge incasseerde vorig weekend een nieuwe mentale tik, want in de topper op Antwerp gaf het in de slotfase een voorsprong nog uit handen om uiteindelijk met 2-1 te verliezen. Bovendien liep het nog meer schade op in de vorm van blessures en schorsingen.

Zinckernagel en Vetlesen zullen zeker enkele weken in de lappenmand liggen en komend weekend tegen Eupen zal Club het ook moeten stellen zonder Igor Thiago en Hans Vanaken. Die eerste pakte zijn vijfde gele kaart, terwijl Vanaken na het laatste fluitsignaal nog twee keer geel kreeg wegens aanhoudend protest.

Boucaut haalde zwaar uit naar Vanaken

De aanvoerder van Club zou de scheidsrechters met name de woorden 'f*cking pussies' toegesnauwd hebben en daardoor rood gekregen hebben. Dat leidde bij sommigen tot leedvermaak, met vooral een zure uitval van gewezen topscheidsrechter Alexandre Boucaut.

Die noemde de rode kaart voor Vanaken 'een cadeau voor de Belgische scheidsrechters'. "Met zijn babyface heeft hij misschien de ideale uitstraling, maar eigenlijk is hij een van de meest verschrikkelijke spelers op onze Belgische velden", voegde hij er ook nog aan toe in La Tribune.

Vader Vanaken reageert nu ook

Die zware uithaal werd in vele hoeken toch met verbazing onthaald. Ze noopte Club Brugge al tot een korte reactie en Het Laatste Nieuws wist nu ook uit het kamp van Vanaken een reactie los te weken.

"Voor mij is dit een storm in een glas water. Dit verdient geen aandacht", maakt vader Vital echter duidelijk. "Hoe Hans hiermee omgaat? Hoge bomen vangen veel wind. Dit gaat hij gewoon naast zich neerleggen, hoor. Daar heeft hij ervaring genoeg voor. Ach, andere spelers klagen ook bij de ref, hé."

JOUW MENING TELT:
Moet Vanaken hier veel aandacht aan besteden?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

19
19
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

11
11
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

24
24
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

71
71
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

140
140
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

567
567
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

86
86
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

368
368
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

84
84
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1123
1123
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

662
662
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

471
471
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1643
1643
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

707
707
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

627
627
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

504
504
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

215
215
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

146
146
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

191
191
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

566
566
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

199
199
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

416
416
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws