Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

door
Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

De Challenger Pro League herbergt dit seizoen toch de nodige verrassingen, zowel in positieve als negatieve zin. Zo knokken momenteel twee van de drie clubs die vorig seizoen nog in de Jupiler Pro League speelden tegen degradatie naar de amateurreeksen.

KV Oostende zette de voorbije weken wel een goede reeks neer en wist zo voorlopig weg te klimmen van een degradatieplaats, maar met Seraing blijft het van kwaad naar erger gaan. Na een 1-5-nederlaag tegen Francs Borains diende trainer Grégory Proment zijn ontslag in en werd Mbaye Leye aan boord gehaald. Maar ook de Senegalees krijgt de trein nog niet op de rails.

Douane raakt slaags met Leye

Hij debuteerde nog met een gelijkspel tegen Lierse Kempenzonen, maar vorig weekend volgde weer een pijnlijke nederlaag. Seraing ging op eigen veld met 1-3 onderuit tegen Jong Genk na een dramatische eerste helft. Na nog geen halfuur stond het al 0-2 en dat noopte Leye ertoe hard in te grijpen.

Negen minuten voor rust voerde hij al een dubbele wissel door. Eén van de spelers die naar de kant gehaald werd, was Maïdine Douane. Dat pikte de 21-jarige flankaanvaller echter niet en na de wedstrijd liep de situatie helemaal uit de hand.

Seraing zet Douane op straat

Douane was samen met zijn vader immers verhaal komen halen in de kleedkamer en dat escaleerde. Het kwam uiteindelijk tot een handgemeen met Leye en ook een steward zou in de klappen gedeeld hebben. Seraing laat het incident niet zomaar passeren.

De club kondigt immers aan dat ze met onmiddellijke ingang de samenwerking met Douane beëindigd heeft. De jonge aanvaller keert dus terug naar FC Metz, van wie hij dit seizoen gehuurd werd. Douane had dit seizoen 20 wedstrijden gespeeld voor Seraing, waarin hij drie keer scoorde en één assist gaf.

Logische beslissing van Seraing?

Meest recent

Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

26
26
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

119
119
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

159
159
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

58
58
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

101
101
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

194
194
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

99
99
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

92
92
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

118
118
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

391
391
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

84
84
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

533
533
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

724
724
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

128
128
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

428
428
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

305
305
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

640
640
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

441
441
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

111
111
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

913
913
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

455
455
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

254
254
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

291
291
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

880
880
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

1229
1229

Meer sportnieuws