Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

door
Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

De Challenger Pro League herbergt dit seizoen toch de nodige verrassingen, zowel in positieve als negatieve zin. Zo knokken momenteel twee van de drie clubs die vorig seizoen nog in de Jupiler Pro League speelden tegen degradatie naar de amateurreeksen.

KV Oostende zette de voorbije weken wel een goede reeks neer en wist zo voorlopig weg te klimmen van een degradatieplaats, maar met Seraing blijft het van kwaad naar erger gaan. Na een 1-5-nederlaag tegen Francs Borains diende trainer Grégory Proment zijn ontslag in en werd Mbaye Leye aan boord gehaald. Maar ook de Senegalees krijgt de trein nog niet op de rails.

Douane raakt slaags met Leye

Hij debuteerde nog met een gelijkspel tegen Lierse Kempenzonen, maar vorig weekend volgde weer een pijnlijke nederlaag. Seraing ging op eigen veld met 1-3 onderuit tegen Jong Genk na een dramatische eerste helft. Na nog geen halfuur stond het al 0-2 en dat noopte Leye ertoe hard in te grijpen.

Negen minuten voor rust voerde hij al een dubbele wissel door. Eén van de spelers die naar de kant gehaald werd, was Maïdine Douane. Dat pikte de 21-jarige flankaanvaller echter niet en na de wedstrijd liep de situatie helemaal uit de hand.

Seraing zet Douane op straat

Douane was samen met zijn vader immers verhaal komen halen in de kleedkamer en dat escaleerde. Het kwam uiteindelijk tot een handgemeen met Leye en ook een steward zou in de klappen gedeeld hebben. Seraing laat het incident niet zomaar passeren.

De club kondigt immers aan dat ze met onmiddellijke ingang de samenwerking met Douane beëindigd heeft. De jonge aanvaller keert dus terug naar FC Metz, van wie hij dit seizoen gehuurd werd. Douane had dit seizoen 20 wedstrijden gespeeld voor Seraing, waarin hij drie keer scoorde en één assist gaf.

Logische beslissing van Seraing?

Meest recent

Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

112
112
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

93
93
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

231
231
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

132
132
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

273
273
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

167
167
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

155
155
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

271
271
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

228
228
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

396
396
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

183
183
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

155
155
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

570
570
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

199
199
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

131
131
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

655
655
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

200
200
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

465
465
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

359
359
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

278
278
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

264
264
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

598
598
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

341
341
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

163
163
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

97
97

Meer sportnieuws