Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

door
Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

De Challenger Pro League herbergt dit seizoen toch de nodige verrassingen, zowel in positieve als negatieve zin. Zo knokken momenteel twee van de drie clubs die vorig seizoen nog in de Jupiler Pro League speelden tegen degradatie naar de amateurreeksen.

KV Oostende zette de voorbije weken wel een goede reeks neer en wist zo voorlopig weg te klimmen van een degradatieplaats, maar met Seraing blijft het van kwaad naar erger gaan. Na een 1-5-nederlaag tegen Francs Borains diende trainer Grégory Proment zijn ontslag in en werd Mbaye Leye aan boord gehaald. Maar ook de Senegalees krijgt de trein nog niet op de rails.

Douane raakt slaags met Leye

Hij debuteerde nog met een gelijkspel tegen Lierse Kempenzonen, maar vorig weekend volgde weer een pijnlijke nederlaag. Seraing ging op eigen veld met 1-3 onderuit tegen Jong Genk na een dramatische eerste helft. Na nog geen halfuur stond het al 0-2 en dat noopte Leye ertoe hard in te grijpen.

Negen minuten voor rust voerde hij al een dubbele wissel door. Eén van de spelers die naar de kant gehaald werd, was Maïdine Douane. Dat pikte de 21-jarige flankaanvaller echter niet en na de wedstrijd liep de situatie helemaal uit de hand.

Seraing zet Douane op straat

Douane was samen met zijn vader immers verhaal komen halen in de kleedkamer en dat escaleerde. Het kwam uiteindelijk tot een handgemeen met Leye en ook een steward zou in de klappen gedeeld hebben. Seraing laat het incident niet zomaar passeren.

De club kondigt immers aan dat ze met onmiddellijke ingang de samenwerking met Douane beëindigd heeft. De jonge aanvaller keert dus terug naar FC Metz, van wie hij dit seizoen gehuurd werd. Douane had dit seizoen 20 wedstrijden gespeeld voor Seraing, waarin hij drie keer scoorde en één assist gaf.

Logische beslissing van Seraing?

Meest recent

KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

0
0
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

4
4
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

14
14
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

24
24
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

58
58
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

36
36
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

55
55
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

103
103
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

126
126
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

182
182
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

49
49
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

42
42
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

229
229
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

145
145
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

150
150
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

110
110
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

250
250
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

209
209
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

210
210
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

592
592
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

173
173
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

108
108
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

332
332

Meer sportnieuws