Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

194 stemmen
Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

De Challenger Pro League herbergt dit seizoen toch de nodige verrassingen, zowel in positieve als negatieve zin. Zo knokken momenteel twee van de drie clubs die vorig seizoen nog in de Jupiler Pro League speelden tegen degradatie naar de amateurreeksen.

KV Oostende zette de voorbije weken wel een goede reeks neer en wist zo voorlopig weg te klimmen van een degradatieplaats, maar met Seraing blijft het van kwaad naar erger gaan. Na een 1-5-nederlaag tegen Francs Borains diende trainer Grégory Proment zijn ontslag in en werd Mbaye Leye aan boord gehaald. Maar ook de Senegalees krijgt de trein nog niet op de rails.

LEES OOK: Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Douane raakt slaags met Leye

Hij debuteerde nog met een gelijkspel tegen Lierse Kempenzonen, maar vorig weekend volgde weer een pijnlijke nederlaag. Seraing ging op eigen veld met 1-3 onderuit tegen Jong Genk na een dramatische eerste helft. Na nog geen halfuur stond het al 0-2 en dat noopte Leye ertoe hard in te grijpen.

Negen minuten voor rust voerde hij al een dubbele wissel door. Eén van de spelers die naar de kant gehaald werd, was Maïdine Douane. Dat pikte de 21-jarige flankaanvaller echter niet en na de wedstrijd liep de situatie helemaal uit de hand.

Seraing zet Douane op straat

Douane was samen met zijn vader immers verhaal komen halen in de kleedkamer en dat escaleerde. Het kwam uiteindelijk tot een handgemeen met Leye en ook een steward zou in de klappen gedeeld hebben. Seraing laat het incident niet zomaar passeren.

De club kondigt immers aan dat ze met onmiddellijke ingang de samenwerking met Douane beëindigd heeft. De jonge aanvaller keert dus terug naar FC Metz, van wie hij dit seizoen gehuurd werd. Douane had dit seizoen 20 wedstrijden gespeeld voor Seraing, waarin hij drie keer scoorde en één assist gaf.

Logische beslissing van Seraing?

Meest recent

Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

4
4
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

31
31
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

9
9
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

75
75
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

406
406
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

127
127
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

81
81
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

52
52
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

308
308
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

288
288
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

716
716
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

142
142
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

21
21
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

469
469
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

134
134
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

157
157
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

692
692
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

805
805
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

358
358
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

419
419
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

106
106
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

178
178
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

250
250
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96

Meer sportnieuws