Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

door
Seraing zet speler op straat na handgemeen met Leye

De Challenger Pro League herbergt dit seizoen toch de nodige verrassingen, zowel in positieve als negatieve zin. Zo knokken momenteel twee van de drie clubs die vorig seizoen nog in de Jupiler Pro League speelden tegen degradatie naar de amateurreeksen.

KV Oostende zette de voorbije weken wel een goede reeks neer en wist zo voorlopig weg te klimmen van een degradatieplaats, maar met Seraing blijft het van kwaad naar erger gaan. Na een 1-5-nederlaag tegen Francs Borains diende trainer Grégory Proment zijn ontslag in en werd Mbaye Leye aan boord gehaald. Maar ook de Senegalees krijgt de trein nog niet op de rails.

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Douane raakt slaags met Leye

Hij debuteerde nog met een gelijkspel tegen Lierse Kempenzonen, maar vorig weekend volgde weer een pijnlijke nederlaag. Seraing ging op eigen veld met 1-3 onderuit tegen Jong Genk na een dramatische eerste helft. Na nog geen halfuur stond het al 0-2 en dat noopte Leye ertoe hard in te grijpen.

Negen minuten voor rust voerde hij al een dubbele wissel door. Eén van de spelers die naar de kant gehaald werd, was Maïdine Douane. Dat pikte de 21-jarige flankaanvaller echter niet en na de wedstrijd liep de situatie helemaal uit de hand.

Seraing zet Douane op straat

Douane was samen met zijn vader immers verhaal komen halen in de kleedkamer en dat escaleerde. Het kwam uiteindelijk tot een handgemeen met Leye en ook een steward zou in de klappen gedeeld hebben. Seraing laat het incident niet zomaar passeren.

De club kondigt immers aan dat ze met onmiddellijke ingang de samenwerking met Douane beëindigd heeft. De jonge aanvaller keert dus terug naar FC Metz, van wie hij dit seizoen gehuurd werd. Douane had dit seizoen 20 wedstrijden gespeeld voor Seraing, waarin hij drie keer scoorde en één assist gaf.

Logische beslissing van Seraing?

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

72
72
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

89
89
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

25
25
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

128
128
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

195
195
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

224
224
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

472
472
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

96
96
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

459
459
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

531
531
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

167
167
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

64
64
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

173
173
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

242
242
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

679
679
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

301
301
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

44
44
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws