'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

door
'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

KV Mechelen zette sinds de aanstelling van Besnik Hasi de weg naar boven opnieuw in. Het pakte in de laatste weken tien op twaalf in de competitie en maakte daardoor een forse opmars in het klassement. Het stoomde door naar de achtste plaats in het klassement en mag zelfs nog dromen van Play-Off I.

Met nog zes wedstrijden te gaan in de reguliere competitie bedraagt de achterstand van Malinwa op nummer zes Cercle Brugge slechts vier punten en dus is het zeker nog niet uit de race. Bovendien lijkt er alleen maar goed nieuws op komst te zijn voor Hasi en de zijnen.

LEES OOK: Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

Storm en Bolingoli weer fit na lang blessureleed

De voorbije weken zat de ziekenboeg bij KVM immers aardig vol, maar nu lijkt die stilaan leeg te lopen. Gazet van Antwerpen weet dat Hasi deze week weer Nikola Storm en Boli Bolingoli opnieuw mocht verwelkomen op de groepstraining. Beide spelers lagen maandenlang in de lappenmand.

Storm was al sinds eind oktober out met een knieblessure, terwijl Bolingoli al enkele weken daarvoor uitgevallen was met een blessure aan de hamstrings - nota bene toen hij op Anderlecht zijn wederoptreden maakte na blessureleed. 

Konaté keert terug van Africa Cup

Bovendien kan Hasi ook opnieuw rekenen op Mory Konaté. De defensieve middenvelder vertoefde de voorbije weken op de Africa Cup, waar hij het met Guinee tot de kwartfinale schopte. Daarin bleek Congo echter te sterk en dus staat Konaté nu terug in Mechelen.

Hasi krijgt er dus drie belangrijke opties bij en dat is welkom, want er staan Mechelen twee topwedstrijden te wachten. Zondag krijgen ze immers het bezoek van KRC Genk - inmiddels een rechtstreekse concurrent in de strijd om de top zes - en een week later moeten ze op bezoek bij Antwerp.

Kan KV Mechelen nog Play-Off I halen?

Meest recent

Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

9
9
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

19
19
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

144
144
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

78
78
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

27
27
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

159
159
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

260
260
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

199
199
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

164
164
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

199
199
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

337
337
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

621
621
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

358
358
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

546
546
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

300
300
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

415
415
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

100
100
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

230
230
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

130
130
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

260
260
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

215
215
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

106
106
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

185
185
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78

Meer sportnieuws