'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

door
'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

KV Mechelen zette sinds de aanstelling van Besnik Hasi de weg naar boven opnieuw in. Het pakte in de laatste weken tien op twaalf in de competitie en maakte daardoor een forse opmars in het klassement. Het stoomde door naar de achtste plaats in het klassement en mag zelfs nog dromen van Play-Off I.

Met nog zes wedstrijden te gaan in de reguliere competitie bedraagt de achterstand van Malinwa op nummer zes Cercle Brugge slechts vier punten en dus is het zeker nog niet uit de race. Bovendien lijkt er alleen maar goed nieuws op komst te zijn voor Hasi en de zijnen.

LEES OOK: Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Storm en Bolingoli weer fit na lang blessureleed

De voorbije weken zat de ziekenboeg bij KVM immers aardig vol, maar nu lijkt die stilaan leeg te lopen. Gazet van Antwerpen weet dat Hasi deze week weer Nikola Storm en Boli Bolingoli opnieuw mocht verwelkomen op de groepstraining. Beide spelers lagen maandenlang in de lappenmand.

Storm was al sinds eind oktober out met een knieblessure, terwijl Bolingoli al enkele weken daarvoor uitgevallen was met een blessure aan de hamstrings - nota bene toen hij op Anderlecht zijn wederoptreden maakte na blessureleed. 

Konaté keert terug van Africa Cup

Bovendien kan Hasi ook opnieuw rekenen op Mory Konaté. De defensieve middenvelder vertoefde de voorbije weken op de Africa Cup, waar hij het met Guinee tot de kwartfinale schopte. Daarin bleek Congo echter te sterk en dus staat Konaté nu terug in Mechelen.

Hasi krijgt er dus drie belangrijke opties bij en dat is welkom, want er staan Mechelen twee topwedstrijden te wachten. Zondag krijgen ze immers het bezoek van KRC Genk - inmiddels een rechtstreekse concurrent in de strijd om de top zes - en een week later moeten ze op bezoek bij Antwerp.

Kan KV Mechelen nog Play-Off I halen?

Meest recent

Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

26
26
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

7
7
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

46
46
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

56
56
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

195
195
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

73
73
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

70
70
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

267
267
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

62
62
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

113
113
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

127
127
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

291
291
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

329
329
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

121
121
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

117
117
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

126
126
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

446
446
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

483
483
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

135
135
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

432
432
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

526
526
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

310
310
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

124
124
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

91
91

Meer sportnieuws