'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

door
'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

KV Mechelen zette sinds de aanstelling van Besnik Hasi de weg naar boven opnieuw in. Het pakte in de laatste weken tien op twaalf in de competitie en maakte daardoor een forse opmars in het klassement. Het stoomde door naar de achtste plaats in het klassement en mag zelfs nog dromen van Play-Off I.

Met nog zes wedstrijden te gaan in de reguliere competitie bedraagt de achterstand van Malinwa op nummer zes Cercle Brugge slechts vier punten en dus is het zeker nog niet uit de race. Bovendien lijkt er alleen maar goed nieuws op komst te zijn voor Hasi en de zijnen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Storm en Bolingoli weer fit na lang blessureleed

De voorbije weken zat de ziekenboeg bij KVM immers aardig vol, maar nu lijkt die stilaan leeg te lopen. Gazet van Antwerpen weet dat Hasi deze week weer Nikola Storm en Boli Bolingoli opnieuw mocht verwelkomen op de groepstraining. Beide spelers lagen maandenlang in de lappenmand.

Storm was al sinds eind oktober out met een knieblessure, terwijl Bolingoli al enkele weken daarvoor uitgevallen was met een blessure aan de hamstrings - nota bene toen hij op Anderlecht zijn wederoptreden maakte na blessureleed. 

Konaté keert terug van Africa Cup

Bovendien kan Hasi ook opnieuw rekenen op Mory Konaté. De defensieve middenvelder vertoefde de voorbije weken op de Africa Cup, waar hij het met Guinee tot de kwartfinale schopte. Daarin bleek Congo echter te sterk en dus staat Konaté nu terug in Mechelen.

Hasi krijgt er dus drie belangrijke opties bij en dat is welkom, want er staan Mechelen twee topwedstrijden te wachten. Zondag krijgen ze immers het bezoek van KRC Genk - inmiddels een rechtstreekse concurrent in de strijd om de top zes - en een week later moeten ze op bezoek bij Antwerp.

Kan KV Mechelen nog Play-Off I halen?

Meest recent

De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

2
2
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

22
22
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

28
28
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

48
48
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

212
212
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

179
179
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

302
302
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

252
252
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

841
841
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

569
569
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

218
218
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

169
169
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

359
359
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

329
329
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

239
239
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

213
213
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

405
405
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

281
281
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

433
433
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

210
210
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

193
193
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

657
657

Meer sportnieuws