'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

540 stemmen
'Hasi kan jubelen: 3 sterkhouders terug bij KV Mechelen'

KV Mechelen zette sinds de aanstelling van Besnik Hasi de weg naar boven opnieuw in. Het pakte in de laatste weken tien op twaalf in de competitie en maakte daardoor een forse opmars in het klassement. Het stoomde door naar de achtste plaats in het klassement en mag zelfs nog dromen van Play-Off I.

Met nog zes wedstrijden te gaan in de reguliere competitie bedraagt de achterstand van Malinwa op nummer zes Cercle Brugge slechts vier punten en dus is het zeker nog niet uit de race. Bovendien lijkt er alleen maar goed nieuws op komst te zijn voor Hasi en de zijnen.

LEES OOK: 'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Storm en Bolingoli weer fit na lang blessureleed

De voorbije weken zat de ziekenboeg bij KVM immers aardig vol, maar nu lijkt die stilaan leeg te lopen. Gazet van Antwerpen weet dat Hasi deze week weer Nikola Storm en Boli Bolingoli opnieuw mocht verwelkomen op de groepstraining. Beide spelers lagen maandenlang in de lappenmand.

Storm was al sinds eind oktober out met een knieblessure, terwijl Bolingoli al enkele weken daarvoor uitgevallen was met een blessure aan de hamstrings - nota bene toen hij op Anderlecht zijn wederoptreden maakte na blessureleed. 

Konaté keert terug van Africa Cup

Bovendien kan Hasi ook opnieuw rekenen op Mory Konaté. De defensieve middenvelder vertoefde de voorbije weken op de Africa Cup, waar hij het met Guinee tot de kwartfinale schopte. Daarin bleek Congo echter te sterk en dus staat Konaté nu terug in Mechelen.

Hasi krijgt er dus drie belangrijke opties bij en dat is welkom, want er staan Mechelen twee topwedstrijden te wachten. Zondag krijgen ze immers het bezoek van KRC Genk - inmiddels een rechtstreekse concurrent in de strijd om de top zes - en een week later moeten ze op bezoek bij Antwerp.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
261

Kan KV Mechelen nog Play-Off I halen?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

13
13
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

208
208
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

215
215
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

69
69
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

60
60
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

506
506
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

265
265
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

120
120
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

119
119
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

99
99
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

284
284
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

116
116
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

409
409
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

101
101
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

208
208
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

364
364
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

143
143
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws