'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

door
'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

Liverpool ligt nog steeds op koers om dit seizoen vier prijzen te winnen. Het staat immers aan de leiding in de Premier League, plaatste zich voor de finale van de League Cup en is ook in de FA Cup en Europa League nog steeds in de running. Jürgen Klopp kan de Reds zo een mooi afscheidscadeau bezorgen.

De Duitse trainer kondigde vorige maand immers aan dat hij na het seizoen op zal stappen na negen jaar op Anfield. Dat betekent echter niet dat hij de komende maanden gewoon achterover zal leunen en niet meer zal meedenken met de toekomst van de club. Er zullen immers mogelijk enkele sterspelers vervangen moeten worden.

LEES OOK: 'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Klopp wil Bakayoko als opvolger Salah

Virgil van Dijk zaaide al twijfel over een mogelijke contractverlenging, terwijl Mohamed Salah weleens niet meer te houden zou kunnen zijn. Vanuit Saudi-Arabië blijven ze immers aan de mouw van de Egyptische steraanvaller trekken en ze zouden zelfs bereid zijn om maar liefst 200 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst.

Een vertrek van Salah zou uiteraard wel een stevige sportieve krater achterlaten. Volgens teamTALK heeft Klopp echter al een opvolger in gedachten. Hij zou namelijk het clubbestuur persoonlijk aangeraden hebben om in de zomer vol voor de komst van Johan Bakayoko te gaan.

Liverpool zal concurrentie krijgen

De 20-jarige Rode Duivel lijkt dan niet meer te houden te zijn voor PSV. Vorige zomer was Brentford al bereid om tot 40 miljoen euro neer te tellen en sindsdien speelde de flankaanvaller zich alleen maar meer in de kijker met zijn straffe statistieken in de Eredivisie en ook de Champions League.

Liverpool zal echter wel zich moeten haasten, want er zullen wellicht heel wat concurrenten op de loer liggen voor onze landgenoot. Die werd ook al aan onder meer Manchester City gelinkt. Het zal voor Bakayoko ongetwijfeld een spannend transferzomer worden.

Zou Bakayoko een goede opvolger zijn voor Salah?

Meest recent

KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

6
6
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

61
61
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

201
201
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

77
77
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

191
191
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

158
158
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

101
101
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

105
105
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

70
70
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

73
73
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

392
392
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

136
136
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

45
45
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

266
266
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

355
355
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

265
265
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

308
308
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

257
257
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

474
474
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

764
764
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

506
506
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

673
673
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

363
363
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

456
456

Meer sportnieuws