'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

663 stemmen
'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

Liverpool ligt nog steeds op koers om dit seizoen vier prijzen te winnen. Het staat immers aan de leiding in de Premier League, plaatste zich voor de finale van de League Cup en is ook in de FA Cup en Europa League nog steeds in de running. Jürgen Klopp kan de Reds zo een mooi afscheidscadeau bezorgen.

De Duitse trainer kondigde vorige maand immers aan dat hij na het seizoen op zal stappen na negen jaar op Anfield. Dat betekent echter niet dat hij de komende maanden gewoon achterover zal leunen en niet meer zal meedenken met de toekomst van de club. Er zullen immers mogelijk enkele sterspelers vervangen moeten worden.

Klopp wil Bakayoko als opvolger Salah

Virgil van Dijk zaaide al twijfel over een mogelijke contractverlenging, terwijl Mohamed Salah weleens niet meer te houden zou kunnen zijn. Vanuit Saudi-Arabië blijven ze immers aan de mouw van de Egyptische steraanvaller trekken en ze zouden zelfs bereid zijn om maar liefst 200 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst.

Een vertrek van Salah zou uiteraard wel een stevige sportieve krater achterlaten. Volgens teamTALK heeft Klopp echter al een opvolger in gedachten. Hij zou namelijk het clubbestuur persoonlijk aangeraden hebben om in de zomer vol voor de komst van Johan Bakayoko te gaan.

Liverpool zal concurrentie krijgen

De 20-jarige Rode Duivel lijkt dan niet meer te houden te zijn voor PSV. Vorige zomer was Brentford al bereid om tot 40 miljoen euro neer te tellen en sindsdien speelde de flankaanvaller zich alleen maar meer in de kijker met zijn straffe statistieken in de Eredivisie en ook de Champions League.

Liverpool zal echter wel zich moeten haasten, want er zullen wellicht heel wat concurrenten op de loer liggen voor onze landgenoot. Die werd ook al aan onder meer Manchester City gelinkt. Het zal voor Bakayoko ongetwijfeld een spannend transferzomer worden.

Zou Bakayoko een goede opvolger zijn voor Salah?

Meest recent

Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

8
8
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

156
156
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

12
12
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

39
39
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

53
53
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

224
224
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

62
62
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

178
178
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

545
545
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

224
224
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

464
464
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

37
37
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

93
93
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

125
125
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

27
27
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

594
594
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

218
218
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

311
311
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

72
72
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

95
95

Meer sportnieuws