'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

door
'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

Liverpool ligt nog steeds op koers om dit seizoen vier prijzen te winnen. Het staat immers aan de leiding in de Premier League, plaatste zich voor de finale van de League Cup en is ook in de FA Cup en Europa League nog steeds in de running. Jürgen Klopp kan de Reds zo een mooi afscheidscadeau bezorgen.

De Duitse trainer kondigde vorige maand immers aan dat hij na het seizoen op zal stappen na negen jaar op Anfield. Dat betekent echter niet dat hij de komende maanden gewoon achterover zal leunen en niet meer zal meedenken met de toekomst van de club. Er zullen immers mogelijk enkele sterspelers vervangen moeten worden.

LEES OOK: Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

Klopp wil Bakayoko als opvolger Salah

Virgil van Dijk zaaide al twijfel over een mogelijke contractverlenging, terwijl Mohamed Salah weleens niet meer te houden zou kunnen zijn. Vanuit Saudi-Arabië blijven ze immers aan de mouw van de Egyptische steraanvaller trekken en ze zouden zelfs bereid zijn om maar liefst 200 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst.

Een vertrek van Salah zou uiteraard wel een stevige sportieve krater achterlaten. Volgens teamTALK heeft Klopp echter al een opvolger in gedachten. Hij zou namelijk het clubbestuur persoonlijk aangeraden hebben om in de zomer vol voor de komst van Johan Bakayoko te gaan.

Liverpool zal concurrentie krijgen

De 20-jarige Rode Duivel lijkt dan niet meer te houden te zijn voor PSV. Vorige zomer was Brentford al bereid om tot 40 miljoen euro neer te tellen en sindsdien speelde de flankaanvaller zich alleen maar meer in de kijker met zijn straffe statistieken in de Eredivisie en ook de Champions League.

Liverpool zal echter wel zich moeten haasten, want er zullen wellicht heel wat concurrenten op de loer liggen voor onze landgenoot. Die werd ook al aan onder meer Manchester City gelinkt. Het zal voor Bakayoko ongetwijfeld een spannend transferzomer worden.

Zou Bakayoko een goede opvolger zijn voor Salah?

Meest recent

Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

18
18
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

43
43
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

66
66
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

23
23
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

80
80
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

82
82
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

197
197
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

557
557
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

53
53
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

68
68
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

116
116
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

87
87
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

322
322
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

184
184
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

103
103
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

166
166
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

161
161
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

115
115
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

89
89
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

95
95
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

84
84
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

116
116
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

414
414
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

96
96
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

397
397

Meer sportnieuws