'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

door
'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

Liverpool ligt nog steeds op koers om dit seizoen vier prijzen te winnen. Het staat immers aan de leiding in de Premier League, plaatste zich voor de finale van de League Cup en is ook in de FA Cup en Europa League nog steeds in de running. Jürgen Klopp kan de Reds zo een mooi afscheidscadeau bezorgen.

De Duitse trainer kondigde vorige maand immers aan dat hij na het seizoen op zal stappen na negen jaar op Anfield. Dat betekent echter niet dat hij de komende maanden gewoon achterover zal leunen en niet meer zal meedenken met de toekomst van de club. Er zullen immers mogelijk enkele sterspelers vervangen moeten worden.

LEES OOK: ‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Klopp wil Bakayoko als opvolger Salah

Virgil van Dijk zaaide al twijfel over een mogelijke contractverlenging, terwijl Mohamed Salah weleens niet meer te houden zou kunnen zijn. Vanuit Saudi-Arabië blijven ze immers aan de mouw van de Egyptische steraanvaller trekken en ze zouden zelfs bereid zijn om maar liefst 200 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst.

Een vertrek van Salah zou uiteraard wel een stevige sportieve krater achterlaten. Volgens teamTALK heeft Klopp echter al een opvolger in gedachten. Hij zou namelijk het clubbestuur persoonlijk aangeraden hebben om in de zomer vol voor de komst van Johan Bakayoko te gaan.

Liverpool zal concurrentie krijgen

De 20-jarige Rode Duivel lijkt dan niet meer te houden te zijn voor PSV. Vorige zomer was Brentford al bereid om tot 40 miljoen euro neer te tellen en sindsdien speelde de flankaanvaller zich alleen maar meer in de kijker met zijn straffe statistieken in de Eredivisie en ook de Champions League.

Liverpool zal echter wel zich moeten haasten, want er zullen wellicht heel wat concurrenten op de loer liggen voor onze landgenoot. Die werd ook al aan onder meer Manchester City gelinkt. Het zal voor Bakayoko ongetwijfeld een spannend transferzomer worden.

Zou Bakayoko een goede opvolger zijn voor Salah?

Meest recent

Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

11
11
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

18
18
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

23
23
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

15
15
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

19
19
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

81
81
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

112
112
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

235
235
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

270
270
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

112
112
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

137
137
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

429
429
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

57
57
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

116
116
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

44
44
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

524
524
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

742
742
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

215
215
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

377
377
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

240
240
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

258
258
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

247
247
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

526
526

Meer sportnieuws