'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

door
'Klopp geeft groen licht: Rode Duivel als opvolger Salah'

Liverpool ligt nog steeds op koers om dit seizoen vier prijzen te winnen. Het staat immers aan de leiding in de Premier League, plaatste zich voor de finale van de League Cup en is ook in de FA Cup en Europa League nog steeds in de running. Jürgen Klopp kan de Reds zo een mooi afscheidscadeau bezorgen.

De Duitse trainer kondigde vorige maand immers aan dat hij na het seizoen op zal stappen na negen jaar op Anfield. Dat betekent echter niet dat hij de komende maanden gewoon achterover zal leunen en niet meer zal meedenken met de toekomst van de club. Er zullen immers mogelijk enkele sterspelers vervangen moeten worden.

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Klopp wil Bakayoko als opvolger Salah

Virgil van Dijk zaaide al twijfel over een mogelijke contractverlenging, terwijl Mohamed Salah weleens niet meer te houden zou kunnen zijn. Vanuit Saudi-Arabië blijven ze immers aan de mouw van de Egyptische steraanvaller trekken en ze zouden zelfs bereid zijn om maar liefst 200 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst.

Een vertrek van Salah zou uiteraard wel een stevige sportieve krater achterlaten. Volgens teamTALK heeft Klopp echter al een opvolger in gedachten. Hij zou namelijk het clubbestuur persoonlijk aangeraden hebben om in de zomer vol voor de komst van Johan Bakayoko te gaan.

Liverpool zal concurrentie krijgen

De 20-jarige Rode Duivel lijkt dan niet meer te houden te zijn voor PSV. Vorige zomer was Brentford al bereid om tot 40 miljoen euro neer te tellen en sindsdien speelde de flankaanvaller zich alleen maar meer in de kijker met zijn straffe statistieken in de Eredivisie en ook de Champions League.

Liverpool zal echter wel zich moeten haasten, want er zullen wellicht heel wat concurrenten op de loer liggen voor onze landgenoot. Die werd ook al aan onder meer Manchester City gelinkt. Het zal voor Bakayoko ongetwijfeld een spannend transferzomer worden.

Zou Bakayoko een goede opvolger zijn voor Salah?

Meest recent

Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

31
31
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

46
46
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

53
53
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

87
87
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

182
182
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

102
102
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

100
100
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

134
134
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

193
193
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

125
125
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

87
87
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

264
264
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

201
201
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

373
373
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

66
66
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

84
84
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

52
52
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

224
224
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

67
67
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

109
109
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

272
272
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

252
252
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

55
55
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

205
205
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

539
539

Meer sportnieuws