'Trabzonspor grijpt naast komst van tweede 'Belg''

door
'Trabzonspor grijpt naast komst van tweede 'Belg''

In de meeste landen is de wintermercato intussen al enkele dagen gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot vrijdag nieuwe spelers aantrekken. Een aantal clubs maken ook gretig gebruik van die mogelijkheid. Zo wil Trabzonspor nog heel wat transfers met een Belgische tint doen.

De huidige nummer vier in de Turkse Süper Lig zou nog een akkoord bereikt hebben met STVV over de komst van Eric Bocat, terwijl ze daarnaast ook op het punt lijken te staan om Thomas Meunier weg te kapen bij Borussia Dortmund. De Rode Duivel streek zelfs al in Turkije neer om zijn overgang af te ronden.

Trabzonspor wil ook Chair

Maar Trabzonspor had ook nog een andere 'Belg' op het oog. Fabrizio Romano onthult namelijk dat ze ook een officieel bod neergelegd hebben voor Ilias Chair. De 26-jarige middenvelder is een Marokkaanse international, maar werd geboren in Antwerpen en kreeg zijn opleiding in de Academie van Jean-Marc Guillou en bij Lierse, waar hij ook zijn profdebuut maakte.

Intussen is Chair al zeven jaar aan de slag in Engeland bij QPR, waar hij uitgegroeid is tot een belangrijke pion. Dit seizoen was hij in de Championship al goed voor drie goals en vijf assists in 28 wedstrijden. QPR zelf doet het dit seizoen echter niet al te best en staat na 30 speeldagen op een degradatieplaats.

QPR wijst bod af

De club is daarom niet bereid om mee te werken aan een transfer en dus blijft Chair minstens nog tot het einde van het seizoen in Londen. Mocht QPR degraderen, dan zal een vertrek in de zomer wellicht wel aan de orde zijn. Chair maakte in 2022 nog deel uit van de Marokkaanse WK-selectie, maar werd niet opgeroepen voor de Africa Cup. In de Engelse derde klasse zou hij wellicht helemaal uit beeld raken.

Verdient Chair stilaan een stap hogerop?

Meest recent

"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

0
0
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

24
24
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

80
80
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

120
120
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

59
59
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

103
103
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

362
362
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

46
46
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

83
83
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

34
34
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

440
440
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

527
527
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

187
187
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

333
333
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

222
222
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

240
240
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

238
238
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

473
473
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

515
515
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

414
414
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

201
201
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

489
489
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1220
1220

Meer sportnieuws