'Trabzonspor grijpt naast komst van tweede 'Belg''

door
'Trabzonspor grijpt naast komst van tweede 'Belg''

In de meeste landen is de wintermercato intussen al enkele dagen gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot vrijdag nieuwe spelers aantrekken. Een aantal clubs maken ook gretig gebruik van die mogelijkheid. Zo wil Trabzonspor nog heel wat transfers met een Belgische tint doen.

De huidige nummer vier in de Turkse Süper Lig zou nog een akkoord bereikt hebben met STVV over de komst van Eric Bocat, terwijl ze daarnaast ook op het punt lijken te staan om Thomas Meunier weg te kapen bij Borussia Dortmund. De Rode Duivel streek zelfs al in Turkije neer om zijn overgang af te ronden.

Trabzonspor wil ook Chair

Maar Trabzonspor had ook nog een andere 'Belg' op het oog. Fabrizio Romano onthult namelijk dat ze ook een officieel bod neergelegd hebben voor Ilias Chair. De 26-jarige middenvelder is een Marokkaanse international, maar werd geboren in Antwerpen en kreeg zijn opleiding in de Academie van Jean-Marc Guillou en bij Lierse, waar hij ook zijn profdebuut maakte.

Intussen is Chair al zeven jaar aan de slag in Engeland bij QPR, waar hij uitgegroeid is tot een belangrijke pion. Dit seizoen was hij in de Championship al goed voor drie goals en vijf assists in 28 wedstrijden. QPR zelf doet het dit seizoen echter niet al te best en staat na 30 speeldagen op een degradatieplaats.

QPR wijst bod af

De club is daarom niet bereid om mee te werken aan een transfer en dus blijft Chair minstens nog tot het einde van het seizoen in Londen. Mocht QPR degraderen, dan zal een vertrek in de zomer wellicht wel aan de orde zijn. Chair maakte in 2022 nog deel uit van de Marokkaanse WK-selectie, maar werd niet opgeroepen voor de Africa Cup. In de Engelse derde klasse zou hij wellicht helemaal uit beeld raken.

Verdient Chair stilaan een stap hogerop?

Meest recent

Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

8
8
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

31
31
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

20
20
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

77
77
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

78
78
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

44
44
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

98
98
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

147
147
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

203
203
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

78
78
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

475
475
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

139
139
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

160
160
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

320
320
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

139
139
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

142
142
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

74
74
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

111
111
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

333
333
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

249
249
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

164
164
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

131
131
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

171
171
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

260
260
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

38
38

Meer sportnieuws