'Trabzonspor grijpt naast komst van tweede 'Belg''

door
'Trabzonspor grijpt naast komst van tweede 'Belg''

In de meeste landen is de wintermercato intussen al enkele dagen gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot vrijdag nieuwe spelers aantrekken. Een aantal clubs maken ook gretig gebruik van die mogelijkheid. Zo wil Trabzonspor nog heel wat transfers met een Belgische tint doen.

De huidige nummer vier in de Turkse Süper Lig zou nog een akkoord bereikt hebben met STVV over de komst van Eric Bocat, terwijl ze daarnaast ook op het punt lijken te staan om Thomas Meunier weg te kapen bij Borussia Dortmund. De Rode Duivel streek zelfs al in Turkije neer om zijn overgang af te ronden.

LEES OOK: Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Trabzonspor wil ook Chair

Maar Trabzonspor had ook nog een andere 'Belg' op het oog. Fabrizio Romano onthult namelijk dat ze ook een officieel bod neergelegd hebben voor Ilias Chair. De 26-jarige middenvelder is een Marokkaanse international, maar werd geboren in Antwerpen en kreeg zijn opleiding in de Academie van Jean-Marc Guillou en bij Lierse, waar hij ook zijn profdebuut maakte.

Intussen is Chair al zeven jaar aan de slag in Engeland bij QPR, waar hij uitgegroeid is tot een belangrijke pion. Dit seizoen was hij in de Championship al goed voor drie goals en vijf assists in 28 wedstrijden. QPR zelf doet het dit seizoen echter niet al te best en staat na 30 speeldagen op een degradatieplaats.

QPR wijst bod af

De club is daarom niet bereid om mee te werken aan een transfer en dus blijft Chair minstens nog tot het einde van het seizoen in Londen. Mocht QPR degraderen, dan zal een vertrek in de zomer wellicht wel aan de orde zijn. Chair maakte in 2022 nog deel uit van de Marokkaanse WK-selectie, maar werd niet opgeroepen voor de Africa Cup. In de Engelse derde klasse zou hij wellicht helemaal uit beeld raken.

Verdient Chair stilaan een stap hogerop?

Meest recent

Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

10
10
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

56
56
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

218
218
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

32
32
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

350
350
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

71
71
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

192
192
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

76
76
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

435
435
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

156
156
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

58
58
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

296
296
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

246
246
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

140
140
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

160
160
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

110
110
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

198
198
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

22
22
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

376
376
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

441
441
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

432
432
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

81
81
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

464
464
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

302
302
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

385
385

Meer sportnieuws