'Twee Europese topclubs haken af voor Mbappé'

328 stemmen
'Twee Europese topclubs haken af voor Mbappé'

Waar ligt de toekomst van Kylian Mbappé na dit seizoen? Die vraag brandt nog steeds op de lippen van heel wat voetbalfans en -experts. Twee clubs lijken alvast af te haken in de strijd om de Franse superster.

Mbappé ziet zijn contract bij PSG eind dit seizoen aflopen en dat voedt de geruchtenmolen als nooit tevoren. Dé voor de hand liggende bestemming voor de Fransman lijkt Real Madrid te zijn, maar de koninklijke werd al eerder op het verkeerde spoor gezet door de dribbelaar.

LEES OOK: Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

Arsenal en Liverpool haken af voor Mbappé

Over het Kanaal circuleerden echter geruchten op dat ook Arsenal en Liverpool geïnteresseerd zouden zijn in Mbappé. Dat schreef The Independent. Diezelfde krant weet ook dat beide Engelse topclubs zich nu terugtrekken uit de strijd om Mbappé.

De transfer van de PSG-speler zou financieel niet haalbaar zijn. De looneisen van de Fransman waren het grootste obstakel. Arsenal en Liverpool willen geen risico nemen en hun boekhouding op orde houden. Een transfer van Mbappé zou in die zin te zwaar doorwegen.

72 miljoen euro per jaar

Mbappé verdient naar verluidt 72 miljoen per jaar in de Franse hoofdstad, een astronomisch bedrag dat weinig clubs kunnen bieden. Ook Real Madrid zou dat naar verluidt niet op tafel willen leggen, waardoor Mbappé zal moeten inleveren als hij naar Madrid wil trekken.

Het is uitkijken naar de komende zomermercato, wanneer we eindelijk duidelijkheid zullen krijgen over de toekomst van Mbappé. Blijft hij in Parijs of verkast hij naar Madrid? Of verschijnt er alsnog een kaper op de kust?

Wat zal het worden?

Meest recent

België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

64
64
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

262
262
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

64
64
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

57
57
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

191
191
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

69
69
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

26
26
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

62
62
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

144
144
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

293
293
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

29
29
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

192
192
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

40
40
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

363
363
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

497
497
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

396
396
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

729
729
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

264
264
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

373
373
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

179
179
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

613
613
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

670
670
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

469
469
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

706
706

Meer sportnieuws