'Rode Duivel maakt knaltransfer van 60 miljoen'

708 stemmen
'Rode Duivel maakt knaltransfer van 60 miljoen'

De Premier League is al jaren de thuisbasis van enkele Rode Duivels. Amadou Onana (22) is een van de huidige Belgische sterren over het Kanaal, en de middenvelder kan nog altijd een stap hogerop zetten.

Onana kwam in augustus 2022 bij Everton terecht. De Toffees betaalden destijds 35 miljoen euro aan het Franse LOSC Lille, waar onze landgenoot uitgegroeid was tot een sterkhouder. Onana trok de goede lijn gewoon door in de Premier League en werd ook bij Everton een smaakmaker. Dat levert hem nog steeds de nodige interesse op.

LEES OOK: 'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Arsenal en Newcastle willen Onana

Volgens Ekrem Konur - weliswaar niet meteen de meest betrouwbare bron - is zowel Arsenal als Newcastle United nog steeds geïnteresseerd in Onana. Beide clubs zouden de Belg komende zomer willen binnenhalen.

Dan zullen ze wel diep in de buidel moeten tasten. Volgens diezelfde Konur heeft Everton immers een prijskaartje van maar liefst 60 miljoen euro aan Onana gehangen. Een stevig, maar niet overkomelijk bedrag voor kapitaalkrachtige clubs als Arsenal en Newcastle.

Contract tot medio 2027

Onana heeft momenteel nog een contract tot medio 2027 bij Everton, dat ongetwijfeld het onderste uit de kan zal proberen te halen voor de fysiek sterke middenvelder.

Een toptransfer lonkt zo steeds meer voor Onana, die op het komende EK een belangrijke pion moet worden voor de Rode Duivels. Met enkele goede prestaties in Duitsland kan hij zijn marktwaarde nog wat de hoogte injagen.

Wat is de beste club voor Onana?

Meest recent

Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

35
35
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

54
54
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

17
17
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

60
60
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

236
236
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

74
74
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

40
40
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

45
45
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

112
112
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

114
114
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

51
51
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

136
136
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

351
351
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

230
230
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

510
510
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

133
133
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

124
124
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

108
108
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

409
409
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

756
756
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

104
104
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

280
280
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

451
451
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

332
332
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

193
193

Meer sportnieuws