'Anderlecht vindt oplossing voor dure flopaankoop'

408 stemmen
'Anderlecht vindt oplossing voor dure flopaankoop'

RSC Anderlecht pakte het afgelopen weekend thuis de volle buit tegen AA Gent, na een tumultueuze slotfase waarin de gelijkmaker van de Buffalo's afgekeurd werd. Enkele dagen later houdt Paars-Wit zich bezig met zijn laatste transferhuiswerk.

Anderlecht nam deze winter al afscheid van enkele spelers. Maxime Dupé trok zijn conclusies en tekende bij het Franse OGC Nice. Ook huurspeler Justin Lonwijk zwaaide af. Hij zet het seizoen op huurbasis voort bij Fortuna Sittard. En nu is ook Alexis Flips (24) op weg naar de uitgang.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Flips trekt naar Turkije

Volgens Het Nieuwblad verkast Flips namelijk naar Turkije, en meer bepaald naar Ankaragücü. De Fransman zal er tot het einde van het seizoen op huurbasis vertoeven. De transfermarkt in ons land is al gesloten, maar die in Turkije is nog even open.

Ankaragücü is de huidige nummer elf in de Turkse Süper Lig. Flips hoopt er meer aan spelen toe te komen. Voorlopig zit hij dit seizoen aan dertien optredens voor RSCA, waarvan zes keer als basisspeler.

Anderlecht betaalde 3,5 miljoen aan Stade Reims

Anderlecht nam Flips in de zomer van 2023 over van Stade Reims voor 3,5 miljoen euro. De Fransman kon sindsdien echter nooit doorbreken in het Lotto Park en zwaait nu dus (tijdelijk) af.

Volgens de genoemde krant bedong Ankaragücü ook een aankoopoptie in de deal, die wel nog aangekondigd moet worden door beide partijen. Flips heeft nog een contract tot medio 2028 bij Anderlecht en is volgens Transfermarkt nog 3,5 miljoen euro waard.

Moet RSCA Flips verkopen?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

8
8
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

45
45
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

48
48
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

160
160
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

192
192
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

805
805
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

31
31
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

33
33
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

77
77
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

335
335
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

123
123
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

138
138
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

64
64
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

100
100
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

58
58
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

235
235
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

143
143
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

120
120
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

192
192
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws