'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

door
'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

Het belooft na dit seizoen een drukke transferzomer te worden voor Club Brugge. Ongetwijfeld zal het af te rekenen krijgen met interesse in enkele smaakmakers, want spelers als Andreas Skov Olsen, Igor Thiago en Bjorn Meijer zullen ongetwijfeld gegeerd zijn. Daarnaast zullen ook knopen doorgehakt moeten worden over de verhuurde spelers.

Eén van de spelers die Club dit seizoen elders stalde, was recordaankoop Roman Yaremchuk. Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart maar liefst 16 miljoen euro neer om de Oekraïner binnen te halen, maar dat werd een absolute flop. Yaremchuk slaagde er nooit echt in een basisplaats af te dwingen.

LEES OOK: Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Yaremchuk vindt zijn draai in Valencia

Dit seizoen zou de 28-jarige onder Thiago en Ferran Jutgla staan in de pikorde voorin en dus besloot Club hem te verhuren aan Valencia, in de hoop dat hij daar het vertrouwen zou terugvinden en zijn marktwaarde zou kunnen opkrikken. Voorlopig werd die uitleenbeurt geen doorslaand succes.

Maandenlang kwam Yaremchuk immers amper van de bank bij Valencia en scoren lukte hem ook niet. De laatste weken lijkt hij stilaan wel erdoor te komen. Van de laatste vijf wedstrijden van Valencia in La Liga stond hij er drie in de basis en hij scoorde daarbij ook twee keer. Afgelopen weekend stond hij tegen Almeria nog aan het kanon.

Yaremchuk wil graag in Spanje blijven

Nu zou Yaremchuk zelf alvast een belangrijke beslissing over zijn toekomst genomen hebben. In principe moet hij komende zomer terug naar Club, maar volgens zowel Radio Marca als El Chiringuito wil de speler zelf liefst van al bij Valencia blijven. Hij wil dan ook hard werken om zijn rendement op te krikken, om zo de Spaanse club alsnog te overtuigen tot een langer verblijf.

Vooralsnog heeft Valencia hem immers nog geen signalen gestuurd dat ze de samenwerking graag zouden verderzetten. Daarvoor zouden ze ook aan tafel moeten met Club, want er werd geen aankoopoptie in de huurovereenkomst opgenomen. Yaremchuk heeft op Jan Breydel nog een contract tot 2026.

Moet Club een nieuwe deal sluiten met Valencia voor hem?

Meest recent

Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

8
8
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

12
12
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

24
24
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

26
26
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

178
178
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

80
80
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

186
186
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

169
169
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

204
204
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

453
453
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

264
264
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

127
127
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

439
439
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

127
127
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

90
90
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

178
178
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

427
427
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

87
87
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

93
93
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

23
23
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

79
79
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

105
105
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Club droomt nog van Duivel, strijd Standard en Genk'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

FC Barcelona kreeg in de heenwedstrijd van de Champions League tegen Atlético Madrid een pak ...

367
367

Meer sportnieuws