'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

690 stemmen
'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

Het belooft na dit seizoen een drukke transferzomer te worden voor Club Brugge. Ongetwijfeld zal het af te rekenen krijgen met interesse in enkele smaakmakers, want spelers als Andreas Skov Olsen, Igor Thiago en Bjorn Meijer zullen ongetwijfeld gegeerd zijn. Daarnaast zullen ook knopen doorgehakt moeten worden over de verhuurde spelers.

Eén van de spelers die Club dit seizoen elders stalde, was recordaankoop Roman Yaremchuk. Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart maar liefst 16 miljoen euro neer om de Oekraïner binnen te halen, maar dat werd een absolute flop. Yaremchuk slaagde er nooit echt in een basisplaats af te dwingen.

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Yaremchuk vindt zijn draai in Valencia

Dit seizoen zou de 28-jarige onder Thiago en Ferran Jutgla staan in de pikorde voorin en dus besloot Club hem te verhuren aan Valencia, in de hoop dat hij daar het vertrouwen zou terugvinden en zijn marktwaarde zou kunnen opkrikken. Voorlopig werd die uitleenbeurt geen doorslaand succes.

Maandenlang kwam Yaremchuk immers amper van de bank bij Valencia en scoren lukte hem ook niet. De laatste weken lijkt hij stilaan wel erdoor te komen. Van de laatste vijf wedstrijden van Valencia in La Liga stond hij er drie in de basis en hij scoorde daarbij ook twee keer. Afgelopen weekend stond hij tegen Almeria nog aan het kanon.

Yaremchuk wil graag in Spanje blijven

Nu zou Yaremchuk zelf alvast een belangrijke beslissing over zijn toekomst genomen hebben. In principe moet hij komende zomer terug naar Club, maar volgens zowel Radio Marca als El Chiringuito wil de speler zelf liefst van al bij Valencia blijven. Hij wil dan ook hard werken om zijn rendement op te krikken, om zo de Spaanse club alsnog te overtuigen tot een langer verblijf.

Vooralsnog heeft Valencia hem immers nog geen signalen gestuurd dat ze de samenwerking graag zouden verderzetten. Daarvoor zouden ze ook aan tafel moeten met Club, want er werd geen aankoopoptie in de huurovereenkomst opgenomen. Yaremchuk heeft op Jan Breydel nog een contract tot 2026.

Moet Club een nieuwe deal sluiten met Valencia voor hem?

Meest recent

KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

29
29
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

58
58
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

28
28
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

80
80
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

128
128
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

83
83
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

98
98
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

252
252
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

170
170
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

141
141
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

185
185
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

309
309
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

219
219
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

456
456
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

235
235
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

469
469
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

295
295
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

265
265
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

105
105
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

189
189
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

196
196

Meer sportnieuws