'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

690 stemmen
'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

Het belooft na dit seizoen een drukke transferzomer te worden voor Club Brugge. Ongetwijfeld zal het af te rekenen krijgen met interesse in enkele smaakmakers, want spelers als Andreas Skov Olsen, Igor Thiago en Bjorn Meijer zullen ongetwijfeld gegeerd zijn. Daarnaast zullen ook knopen doorgehakt moeten worden over de verhuurde spelers.

Eén van de spelers die Club dit seizoen elders stalde, was recordaankoop Roman Yaremchuk. Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart maar liefst 16 miljoen euro neer om de Oekraïner binnen te halen, maar dat werd een absolute flop. Yaremchuk slaagde er nooit echt in een basisplaats af te dwingen.

LEES OOK: 'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Yaremchuk vindt zijn draai in Valencia

Dit seizoen zou de 28-jarige onder Thiago en Ferran Jutgla staan in de pikorde voorin en dus besloot Club hem te verhuren aan Valencia, in de hoop dat hij daar het vertrouwen zou terugvinden en zijn marktwaarde zou kunnen opkrikken. Voorlopig werd die uitleenbeurt geen doorslaand succes.

Maandenlang kwam Yaremchuk immers amper van de bank bij Valencia en scoren lukte hem ook niet. De laatste weken lijkt hij stilaan wel erdoor te komen. Van de laatste vijf wedstrijden van Valencia in La Liga stond hij er drie in de basis en hij scoorde daarbij ook twee keer. Afgelopen weekend stond hij tegen Almeria nog aan het kanon.

Yaremchuk wil graag in Spanje blijven

Nu zou Yaremchuk zelf alvast een belangrijke beslissing over zijn toekomst genomen hebben. In principe moet hij komende zomer terug naar Club, maar volgens zowel Radio Marca als El Chiringuito wil de speler zelf liefst van al bij Valencia blijven. Hij wil dan ook hard werken om zijn rendement op te krikken, om zo de Spaanse club alsnog te overtuigen tot een langer verblijf.

Vooralsnog heeft Valencia hem immers nog geen signalen gestuurd dat ze de samenwerking graag zouden verderzetten. Daarvoor zouden ze ook aan tafel moeten met Club, want er werd geen aankoopoptie in de huurovereenkomst opgenomen. Yaremchuk heeft op Jan Breydel nog een contract tot 2026.

Moet Club een nieuwe deal sluiten met Valencia voor hem?

Meest recent

Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

31
31
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

80
80
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

98
98
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

116
116
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

395
395
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

372
372
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

379
379
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

154
154
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

628
628
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

573
573
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

136
136
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

221
221
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

426
426
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

462
462
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

182
182
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

119
119
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

436
436
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

291
291
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

303
303
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

503
503
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

159
159
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

501
501

Meer sportnieuws