'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

door
'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

Het belooft na dit seizoen een drukke transferzomer te worden voor Club Brugge. Ongetwijfeld zal het af te rekenen krijgen met interesse in enkele smaakmakers, want spelers als Andreas Skov Olsen, Igor Thiago en Bjorn Meijer zullen ongetwijfeld gegeerd zijn. Daarnaast zullen ook knopen doorgehakt moeten worden over de verhuurde spelers.

Eén van de spelers die Club dit seizoen elders stalde, was recordaankoop Roman Yaremchuk. Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart maar liefst 16 miljoen euro neer om de Oekraïner binnen te halen, maar dat werd een absolute flop. Yaremchuk slaagde er nooit echt in een basisplaats af te dwingen.

LEES OOK: Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Yaremchuk vindt zijn draai in Valencia

Dit seizoen zou de 28-jarige onder Thiago en Ferran Jutgla staan in de pikorde voorin en dus besloot Club hem te verhuren aan Valencia, in de hoop dat hij daar het vertrouwen zou terugvinden en zijn marktwaarde zou kunnen opkrikken. Voorlopig werd die uitleenbeurt geen doorslaand succes.

Maandenlang kwam Yaremchuk immers amper van de bank bij Valencia en scoren lukte hem ook niet. De laatste weken lijkt hij stilaan wel erdoor te komen. Van de laatste vijf wedstrijden van Valencia in La Liga stond hij er drie in de basis en hij scoorde daarbij ook twee keer. Afgelopen weekend stond hij tegen Almeria nog aan het kanon.

Yaremchuk wil graag in Spanje blijven

Nu zou Yaremchuk zelf alvast een belangrijke beslissing over zijn toekomst genomen hebben. In principe moet hij komende zomer terug naar Club, maar volgens zowel Radio Marca als El Chiringuito wil de speler zelf liefst van al bij Valencia blijven. Hij wil dan ook hard werken om zijn rendement op te krikken, om zo de Spaanse club alsnog te overtuigen tot een langer verblijf.

Vooralsnog heeft Valencia hem immers nog geen signalen gestuurd dat ze de samenwerking graag zouden verderzetten. Daarvoor zouden ze ook aan tafel moeten met Club, want er werd geen aankoopoptie in de huurovereenkomst opgenomen. Yaremchuk heeft op Jan Breydel nog een contract tot 2026.

Moet Club een nieuwe deal sluiten met Valencia voor hem?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

43
43
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

20
20
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

19
19
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

55
55
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

169
169
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

113
113
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

54
54
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

107
107
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

98
98
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

48
48
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

530
530
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

654
654
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

376
376
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

124
124
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

35
35
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

640
640
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

549
549
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

217
217
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

253
253
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

665
665
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

358
358
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

566
566
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

154
154
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

44
44
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

216
216

Meer sportnieuws