'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

690 stemmen
'Yaremchuk neemt beslissing over terugkeer naar Club Brugge'

Het belooft na dit seizoen een drukke transferzomer te worden voor Club Brugge. Ongetwijfeld zal het af te rekenen krijgen met interesse in enkele smaakmakers, want spelers als Andreas Skov Olsen, Igor Thiago en Bjorn Meijer zullen ongetwijfeld gegeerd zijn. Daarnaast zullen ook knopen doorgehakt moeten worden over de verhuurde spelers.

Eén van de spelers die Club dit seizoen elders stalde, was recordaankoop Roman Yaremchuk. Anderhalf jaar geleden telde Blauw-Zwart maar liefst 16 miljoen euro neer om de Oekraïner binnen te halen, maar dat werd een absolute flop. Yaremchuk slaagde er nooit echt in een basisplaats af te dwingen.

LEES OOK: 'Club Brugge richt pijlen op 18-jarige flankaanvaller'

Yaremchuk vindt zijn draai in Valencia

Dit seizoen zou de 28-jarige onder Thiago en Ferran Jutgla staan in de pikorde voorin en dus besloot Club hem te verhuren aan Valencia, in de hoop dat hij daar het vertrouwen zou terugvinden en zijn marktwaarde zou kunnen opkrikken. Voorlopig werd die uitleenbeurt geen doorslaand succes.

Maandenlang kwam Yaremchuk immers amper van de bank bij Valencia en scoren lukte hem ook niet. De laatste weken lijkt hij stilaan wel erdoor te komen. Van de laatste vijf wedstrijden van Valencia in La Liga stond hij er drie in de basis en hij scoorde daarbij ook twee keer. Afgelopen weekend stond hij tegen Almeria nog aan het kanon.

Yaremchuk wil graag in Spanje blijven

Nu zou Yaremchuk zelf alvast een belangrijke beslissing over zijn toekomst genomen hebben. In principe moet hij komende zomer terug naar Club, maar volgens zowel Radio Marca als El Chiringuito wil de speler zelf liefst van al bij Valencia blijven. Hij wil dan ook hard werken om zijn rendement op te krikken, om zo de Spaanse club alsnog te overtuigen tot een langer verblijf.

Vooralsnog heeft Valencia hem immers nog geen signalen gestuurd dat ze de samenwerking graag zouden verderzetten. Daarvoor zouden ze ook aan tafel moeten met Club, want er werd geen aankoopoptie in de huurovereenkomst opgenomen. Yaremchuk heeft op Jan Breydel nog een contract tot 2026.

Moet Club een nieuwe deal sluiten met Valencia voor hem?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op 18-jarige flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

7
7
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

75
75
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

24
24
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

363
363
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

288
288
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

96
96
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

320
320
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

300
300
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

50
50
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

74
74
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

129
129
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

46
46
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

415
415
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

406
406
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

138
138
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

63
63
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

569
569
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

123
123
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

136
136
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

167
167
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

159
159
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

458
458

Meer sportnieuws