'Enorme afknapper: OHL greep naast 3 bekende spitsen'

door
'Enorme afknapper: OHL greep naast 3 bekende spitsen'

Donderdagavond sloot de wintermercato zijn deuren en dat betekent dat de Belgische clubs het voor de rest van het seizoen moeten redden met de spelers die ze nu hebben. Daar zal niet iedereen even tevreden mee zijn. Zo zal bijvoorbeeld OHL-trainer Oscar Garcia zich wellicht in de haren krabben.

De Spanjaard kreeg er op de slotdag met Franco Russo wel nog een ervaren verdediger bij, maar hij had eigenlijk vooral aangedrongen op de komst van een spits. Hij verkondigde onlangs nog dat enkel zijn middenvelders scoren, een duidelijke sneer naar aanvallers Opoku, Nsingi en Brunes.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

OHL greep naast Raman en Tetteh

Het Nieuwsblad weet dat OHL wel degelijk nog hard geprobeerd heeft om Garcia zijn gewenste spits te bezorgen, maar dat het uiteindelijk bij maar liefst drie bekende namen bot greep. De eerste naam die opdook, was die van Benito Raman. De 29-jarige moest Anderlecht verlaten, maar verkoos uiteindelijk een wellicht meer lucratieve aanbieding van het Turkse Samsunspor.

Daarnaast gingen ze ook nog bij FC Metz aankloppen voor Benjamin Tetteh, die tussen 2015 en 2017 nog onder contract stond bij Standard. Een ruildeal leek in de maak waarbij Jonatan Braut Brunes de omgekeerde weg zou bewandelen, maar op het laatste moment sprong de deal nog af.

Terugkeer Henry springt op nippertje nog af

Maar het pijnlijkste dossier was wellicht dat van Thomas Henry. De Franse spits werd ook genoemd bij AA Gent, maar leek terug te gaan keren naar Den Dreef. Daar had hij in het seizoen 2020/21 furore gemaakt door 21 keer te scoren in de Jupiler Pro League.

Alle partijen bereikten zelfs een akkoord over de transfer na een financiële inspanning van eigenaar King Power. Henry stond klaar in de luchthaven om naar België te vliegen, tot Hellas Verona plots toch de stekker uit de transfer trok. Uiteindelijk moest hij zo in Italië achterblijven.

Zal OHL zich nog van het behoud verzekeren?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

51
51
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

43
43
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

154
154
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

53
53
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

59
59
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

53
53
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

118
118
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

143
143
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

321
321
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

204
204
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

254
254
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

89
89
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

348
348
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

167
167
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

675
675
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

537
537
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

151
151
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws