'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

door
'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

Op uitgaand gebied staat er mogelijk nog wat op til bij Anderlecht, maar vers bloed hoeven we volgens Brian Riemer niet meer te verwachten. Of zitten er stiekem toch nog een paar versterkingen in de pijplijn?

Vlak voor de deadline worden de Brusselaars vooral in buitenlandse media alvast nog druk opgevoerd als een mogelijke bestemming voor tal van potentiële targets. Al blijkt het vaak om niet meer dan geruchten te gaan.

LEES OOK: Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Fake news uit Rome

Dat geldt volgens La Dernière Heure ook in het geval van Jan Oliveras. Volgens onder meer Fabrizio Romano bracht Paars-Wit een officieel bod uit op de 19-jarige linksback van AS Roma, dat echter weigert mee te werken.

"Fake news", klinkt het nu stellig bij LDH. Ondanks de blessures van Ludwig Augustinsson en Moussa N'Diaye heeft Riemer naar eigen zeggen dan ook nog steeds voldoende alternatieven achter de hand links achterin.

Thuiskomst Januzaj?

Daarnaast melden Spaanse bronnen dat Jesper Fredberg een poging waagde om na Federico Gattoni ook Adnan Januzaj nog te huren van Sevilla. Ook die roddel mag evenwel naar de prullenmand worden verwezen.

Niet alleen zou het louter gaan om een poging van Sevilla om de 15-voudig Rode Duivel richting de exit te duwen, met ook nog Augustinsson en Thomas Delaney zit Paars-Wit er al aan het maximum van drie leenspelers.

Om het Neerpede-product terug naar het Lotto Park te halen zou Anderlecht dus een akkoord moeten vinden omtrent een definitieve transfer. Nog volgens LDH is er zelfs van onderhandelingen echter geen sprake.

Januzaj zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

1
1
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

49
49
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

218
218
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

287
287
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

190
190
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

252
252
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

159
159
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

110
110
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

117
117
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

65
65
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

208
208
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

57
57
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

294
294
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

205
205
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

197
197
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

423
423
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

502
502
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

71
71
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

125
125
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

333
333
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

149
149
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

244
244
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

429
429
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

463
463

Meer sportnieuws