'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

474
'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

Op uitgaand gebied staat er mogelijk nog wat op til bij Anderlecht, maar vers bloed hoeven we volgens Brian Riemer niet meer te verwachten. Of zitten er stiekem toch nog een paar versterkingen in de pijplijn?

Vlak voor de deadline worden de Brusselaars vooral in buitenlandse media alvast nog druk opgevoerd als een mogelijke bestemming voor tal van potentiële targets. Al blijkt het vaak om niet meer dan geruchten te gaan.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Fake news uit Rome

Dat geldt volgens La Dernière Heure ook in het geval van Jan Oliveras. Volgens onder meer Fabrizio Romano bracht Paars-Wit een officieel bod uit op de 19-jarige linksback van AS Roma, dat echter weigert mee te werken.

"Fake news", klinkt het nu stellig bij LDH. Ondanks de blessures van Ludwig Augustinsson en Moussa N'Diaye heeft Riemer naar eigen zeggen dan ook nog steeds voldoende alternatieven achter de hand links achterin.

Thuiskomst Januzaj?

Daarnaast melden Spaanse bronnen dat Jesper Fredberg een poging waagde om na Federico Gattoni ook Adnan Januzaj nog te huren van Sevilla. Ook die roddel mag evenwel naar de prullenmand worden verwezen.

Niet alleen zou het louter gaan om een poging van Sevilla om de 15-voudig Rode Duivel richting de exit te duwen, met ook nog Augustinsson en Thomas Delaney zit Paars-Wit er al aan het maximum van drie leenspelers.

Om het Neerpede-product terug naar het Lotto Park te halen zou Anderlecht dus een akkoord moeten vinden omtrent een definitieve transfer. Nog volgens LDH is er zelfs van onderhandelingen echter geen sprake.

Januzaj zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

87
87
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

224
224
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

149
149
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

174
174
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

85
85
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

51
51
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws