'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

474 stemmen
'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

Op uitgaand gebied staat er mogelijk nog wat op til bij Anderlecht, maar vers bloed hoeven we volgens Brian Riemer niet meer te verwachten. Of zitten er stiekem toch nog een paar versterkingen in de pijplijn?

Vlak voor de deadline worden de Brusselaars vooral in buitenlandse media alvast nog druk opgevoerd als een mogelijke bestemming voor tal van potentiële targets. Al blijkt het vaak om niet meer dan geruchten te gaan.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Fake news uit Rome

Dat geldt volgens La Dernière Heure ook in het geval van Jan Oliveras. Volgens onder meer Fabrizio Romano bracht Paars-Wit een officieel bod uit op de 19-jarige linksback van AS Roma, dat echter weigert mee te werken.

"Fake news", klinkt het nu stellig bij LDH. Ondanks de blessures van Ludwig Augustinsson en Moussa N'Diaye heeft Riemer naar eigen zeggen dan ook nog steeds voldoende alternatieven achter de hand links achterin.

Thuiskomst Januzaj?

Daarnaast melden Spaanse bronnen dat Jesper Fredberg een poging waagde om na Federico Gattoni ook Adnan Januzaj nog te huren van Sevilla. Ook die roddel mag evenwel naar de prullenmand worden verwezen.

Niet alleen zou het louter gaan om een poging van Sevilla om de 15-voudig Rode Duivel richting de exit te duwen, met ook nog Augustinsson en Thomas Delaney zit Paars-Wit er al aan het maximum van drie leenspelers.

Om het Neerpede-product terug naar het Lotto Park te halen zou Anderlecht dus een akkoord moeten vinden omtrent een definitieve transfer. Nog volgens LDH is er zelfs van onderhandelingen echter geen sprake.

Januzaj zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

2
2
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

23
23
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

67
67
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

60
60
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

27
27
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

321
321
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

53
53
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

29
29
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

201
201
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

90
90
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

156
156
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

363
363
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

319
319
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

81
81
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

57
57
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

176
176
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

165
165
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

59
59
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

439
439
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

306
306
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

79
79
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

321
321
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

380
380
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

119
119

Meer sportnieuws