'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

door
'Anderlecht alsnog in actie: opvallende transfers op til?'

Op uitgaand gebied staat er mogelijk nog wat op til bij Anderlecht, maar vers bloed hoeven we volgens Brian Riemer niet meer te verwachten. Of zitten er stiekem toch nog een paar versterkingen in de pijplijn?

Vlak voor de deadline worden de Brusselaars vooral in buitenlandse media alvast nog druk opgevoerd als een mogelijke bestemming voor tal van potentiële targets. Al blijkt het vaak om niet meer dan geruchten te gaan.

LEES OOK: Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Fake news uit Rome

Dat geldt volgens La Dernière Heure ook in het geval van Jan Oliveras. Volgens onder meer Fabrizio Romano bracht Paars-Wit een officieel bod uit op de 19-jarige linksback van AS Roma, dat echter weigert mee te werken.

"Fake news", klinkt het nu stellig bij LDH. Ondanks de blessures van Ludwig Augustinsson en Moussa N'Diaye heeft Riemer naar eigen zeggen dan ook nog steeds voldoende alternatieven achter de hand links achterin.

Thuiskomst Januzaj?

Daarnaast melden Spaanse bronnen dat Jesper Fredberg een poging waagde om na Federico Gattoni ook Adnan Januzaj nog te huren van Sevilla. Ook die roddel mag evenwel naar de prullenmand worden verwezen.

Niet alleen zou het louter gaan om een poging van Sevilla om de 15-voudig Rode Duivel richting de exit te duwen, met ook nog Augustinsson en Thomas Delaney zit Paars-Wit er al aan het maximum van drie leenspelers.

Om het Neerpede-product terug naar het Lotto Park te halen zou Anderlecht dus een akkoord moeten vinden omtrent een definitieve transfer. Nog volgens LDH is er zelfs van onderhandelingen echter geen sprake.

Januzaj zou een goede aanwinst zijn voor RSCA

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

22
22
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

83
83
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

31
31
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

212
212
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

192
192
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

112
112
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

286
286
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

195
195
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

137
137
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

138
138
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

263
263
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

274
274
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

521
521
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

253
253
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

439
439
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

261
261
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

399
399
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

663
663

Meer sportnieuws