'Nottingham Forest beslist: één Duivel in, één Duivel out'

door
'Nottingham Forest beslist: één Duivel in, één Duivel out'

In de Premier League blijft het op Deadline Day al bij al vrij rustig, maar Nottingham Forest is wel nog zeer actief op de transfermarkt. Zij willen zich nog versterken in de strijd om het behoud en in hun transferplannen spelen ook een aantal Belgen een hoofdrol.

In de eerste helft van het seizoen hadden ze met Divock Origi en Orel Mangala twee Belgen onder contract staan en rond beiden gingen er de voorbije weken heel wat geruchten. Rond die eerste is het nu echter weer stil geworden, maar Mangala staat wel degelijk op het punt om te vertrekken.

Mangala onderweg naar Lyon

Donderdag is de middenvelder alsnog op het vliegtuig richting Frankrijk gestapt om zijn medische testen bij Lyon af te leggen. De club van Malick Fofana zou uiteindelijk een transfersom van zo'n 30 à 35 miljoen euro neertellen. Een welkome som voor Forest, waarbij ze zich meteen kunnen versterken.

Op hun verlanglijstje stond onder meer een nieuwe doelman en daarvoor viel donderdagochtend plots de naam van Matz Sels. Forest leek echter ook nog op verschillende andere pistes in te zetten, maar nu lijkt de keuze alsnog gevallen te zijn op de Rode Duivel.

Forest bereikt akkoord over Sels

Intussen zou Forest immers een akkoord bereikt hebben met Strasbourg omtrent zijn overgang. Uiteindelijk zouden ze een som van 6 à 7 miljoen euro op tafel leggen voor de 31-jarige, die 5,5 jaar na zijn vertrek bij Newcastle United naar Engeland terug zal keren.

Sels zou intussen al op weg zijn om zijn medische testen af te leggen, waarna de deal helemaal afgerond kan worden. Bij Nottingham Forest zal hij de concurrentie aan moeten gaan met Matt Turner en Odysseas Vlachodimos voor een plaats onder de lat.

Is Lyon een stap vooruit voor Mangala?

Meest recent

Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

54
54
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

21
21
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

53
53
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

41
41
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

16
16
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

42
42
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

32
32
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

177
177
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

189
189
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

209
209
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

272
272
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

162
162
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

53
53
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

117
117
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

371
371
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

141
141
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

87
87
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

612
612
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

340
340
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

795
795
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

100
100
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

174
174
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

516
516
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

441
441

Meer sportnieuws