'Club Brugge krijgt cruciale update in dossier Nusa'

1284
'Club Brugge krijgt cruciale update in dossier Nusa'

Club Brugge leek met Antonio Nusa op weg naar een recordtransfer, maar bij de medische keuring van de Noor bij Brentford werd een probleem aan de knie ontdekt. The Bees willen gezien het stevige prijskaartje geen risico nemen en informeren zich goed.

Brentford toont zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12,5% op de mogelijke doorverkoopsom. Maar komt het wel zover?

LEES OOK: 'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Nusa heeft een stukje zwevend kraakbeen

Het Laatste Nieuws kwam al met meer info. Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. De huidige nummer 14 uit de Premier League zou de transfer dan ook voorlopig 'on hold' hebben gezet en om extra info hebben gevraagd.

Daarbij staken de Engelsen al eens hun licht op bij de Noorse bondsdokter, Ola Sand. "Ik weet niet wat Brentford heeft gevonden en welke vragen ze hebben", klinkt het bij tv-zender NRK. "Het zal vooral aan mij zijn om informatie te geven over hoe wij hem tijdens de voorbije interlandperiodes hebben ervaren. Al hebben we Nusa sinds oktober ook niet meer gezien."

Nusa heeft mogelijk last van groeipijnen

"Brentford is benieuwd wat wij vinden van de rugblessure waardoor hij niet naar de bijeenkomst in november kwam en hoe wij dat probleem zien", vertelde Sand nog, waarna hij wat dieper in ging op het knieletsel van Nusa.

"Wat zijn knieblessure betreft, die details zijn ons niet zo bekend. Antonio is een jonge gast. Zij hebben af ​​en toe groeigerelateerde pijntjes in de knieën die dan weer verdwijnt. Wij hebben er geen problemen mee gehad." Club Brugge houdt zijn hart vast.

Zal de transfer nog doorgaan?

Meest recent

Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

72
72
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

68
68
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

26
26
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

96
96
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

199
199
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

71
71
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

36
36
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

254
254
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

346
346
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

101
101
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

104
104
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

182
182
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

78
78
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

272
272
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

352
352
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

51
51
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

496
496
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

387
387
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

120
120
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

203
203
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

33
33
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

53
53
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

119
119
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

119
119

Meer sportnieuws