'Club Brugge krijgt cruciale update in dossier Nusa'

1284 stemmen
'Club Brugge krijgt cruciale update in dossier Nusa'

Club Brugge leek met Antonio Nusa op weg naar een recordtransfer, maar bij de medische keuring van de Noor bij Brentford werd een probleem aan de knie ontdekt. The Bees willen gezien het stevige prijskaartje geen risico nemen en informeren zich goed.

Brentford toont zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12,5% op de mogelijke doorverkoopsom. Maar komt het wel zover?

LEES OOK: ‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Nusa heeft een stukje zwevend kraakbeen

Het Laatste Nieuws kwam al met meer info. Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. De huidige nummer 14 uit de Premier League zou de transfer dan ook voorlopig 'on hold' hebben gezet en om extra info hebben gevraagd.

Daarbij staken de Engelsen al eens hun licht op bij de Noorse bondsdokter, Ola Sand. "Ik weet niet wat Brentford heeft gevonden en welke vragen ze hebben", klinkt het bij tv-zender NRK. "Het zal vooral aan mij zijn om informatie te geven over hoe wij hem tijdens de voorbije interlandperiodes hebben ervaren. Al hebben we Nusa sinds oktober ook niet meer gezien."

Nusa heeft mogelijk last van groeipijnen

"Brentford is benieuwd wat wij vinden van de rugblessure waardoor hij niet naar de bijeenkomst in november kwam en hoe wij dat probleem zien", vertelde Sand nog, waarna hij wat dieper in ging op het knieletsel van Nusa.

"Wat zijn knieblessure betreft, die details zijn ons niet zo bekend. Antonio is een jonge gast. Zij hebben af ​​en toe groeigerelateerde pijntjes in de knieën die dan weer verdwijnt. Wij hebben er geen problemen mee gehad." Club Brugge houdt zijn hart vast.

Zal de transfer nog doorgaan?

Meest recent

‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

22
22
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

76
76
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

393
393
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

9
9
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

64
64
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

113
113
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

275
275
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

61
61
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

37
37
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

695
695
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

245
245
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

393
393
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

675
675
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

266
266
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

410
410
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

397
397
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

116
116
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

139
139
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

122
122
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

157
157
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

566
566
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

411
411

Meer sportnieuws