'Club Brugge krijgt cruciale update in dossier Nusa'

door
'Club Brugge krijgt cruciale update in dossier Nusa'

Club Brugge leek met Antonio Nusa op weg naar een recordtransfer, maar bij de medische keuring van de Noor bij Brentford werd een probleem aan de knie ontdekt. The Bees willen gezien het stevige prijskaartje geen risico nemen en informeren zich goed.

Brentford toont zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro, haalbare bonussen inclusief, voor Nusa neer te tellen. Met daarbovenop een percentage van 12,5% op de mogelijke doorverkoopsom. Maar komt het wel zover?

LEES OOK: ‘Jackers verrast Club: transfer naar rivaal dreigt‘

Nusa heeft een stukje zwevend kraakbeen

Het Laatste Nieuws kwam al met meer info. Tijdens de medische onderzoeken zou men stukje zwevend kraakbeen hebben ontdekt. En dat deed Brentford, dat voor zo'n investering absolute zekerheid wil hebben, plots twijfelen. De huidige nummer 14 uit de Premier League zou de transfer dan ook voorlopig 'on hold' hebben gezet en om extra info hebben gevraagd.

Daarbij staken de Engelsen al eens hun licht op bij de Noorse bondsdokter, Ola Sand. "Ik weet niet wat Brentford heeft gevonden en welke vragen ze hebben", klinkt het bij tv-zender NRK. "Het zal vooral aan mij zijn om informatie te geven over hoe wij hem tijdens de voorbije interlandperiodes hebben ervaren. Al hebben we Nusa sinds oktober ook niet meer gezien."

Nusa heeft mogelijk last van groeipijnen

"Brentford is benieuwd wat wij vinden van de rugblessure waardoor hij niet naar de bijeenkomst in november kwam en hoe wij dat probleem zien", vertelde Sand nog, waarna hij wat dieper in ging op het knieletsel van Nusa.

"Wat zijn knieblessure betreft, die details zijn ons niet zo bekend. Antonio is een jonge gast. Zij hebben af ​​en toe groeigerelateerde pijntjes in de knieën die dan weer verdwijnt. Wij hebben er geen problemen mee gehad." Club Brugge houdt zijn hart vast.

Zal de transfer nog doorgaan?

Meest recent

UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

15
15
‘Jackers verrast Club: transfer naar rivaal dreigt‘

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

164
164
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

25
25
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

42
42
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

194
194
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

261
261
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

44
44
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

143
143
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

118
118
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

73
73
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

31
31
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

115
115
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

292
292
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

224
224
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

281
281
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

669
669
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

284
284
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

152
152
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

530
530
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

135
135
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100

Meer sportnieuws